Kā nosaukt Lembergu? 48

Komentāri (48)

Ivars Birkāns69 12.02.2018. 14.06

Domāju, ka lembergs . kā AAA sastāvdaļa, ir Latvijas “medaļas otrā puse “. Varbūt, PAT pirmā…

+1
0
Atbildēt

0

Pandora 30.01.2018. 21.55

Ja žokļi ir pierītes platumā, tad – Platžoklis.

+2
0
Atbildēt

0

WAT 30.01.2018. 20.30

Ņjā , komentāru līmenis iespārda, no tejienes pazuduši ir 90% spriestspējīgo lietotāju, nezūdoši palikuši tikai s..du muca deģenerālis ar dažiem līdzvērtīgajiem, kaut kādas satrakojušās kundzītes, un NA pensionētā atbalstkomanda. Izskatās ,ka IR, kā mēdijam ir nopietnas problēmas.

Par rakstu, lembe ir komuņāgu kažokmetis ar visu no tā izrietošo ( krietni sū..gāks kā Rubikveidīgie komuņāgas), bezprincipu sociopāts, viņu nevis jāsauc kaut kā , bet beidzot jāsoda un jānoliek tur kur tādiem lopiem ir vieta- būrī līdz mūža galam( nāvi nevēlēšu, tā tomēr Dieva prerogatīva).

+2
0
Atbildēt

1

  vigr > WAT 31.01.2018. 01.03

  Piekrītu. Skatos, ka arī mani raksti, kas ne sevišķi atbilda “ģenerāllīnijai” pakāpeniski nozūd no servera, lai gan citu tajā pat laikā rakstītie paliek. Sagadīšanās? Varbūt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

andrejsg 27.01.2018. 06.38

“Smagos noziegumos apsūdzētais” nebūt nav saistāms ar “atzīts par vainīgu”, līdz ar ko pretenzija ir, manuprāt, nepamatota. Viņš taču vēl joprojām ir apsūdzēts un neviena tiesa nav pateikusi- ka gluži nevainīgs, ne tā?
Noskatījos te Artusa Kaimiņa uzstāšanos Saeimā- kur viņšs tā atklātā tekstā pateica: Nevienam Latvijā taču nav noslēpums- kas ir Lembergs, Šķēle un Šlesers.
Viss pārējais ir juridiskas nianses- vai šai trijotnei izdosies atkratīties no notiesāšanas, vai neizdosies- bet viņu nodarītais visiem vairāk vai mazāk ir skaidrs. Ir ļaudis, kuri viņu darbību uzskata par burvīgu (nacionālie kapitālisti), ir tādi kā es, kas viņus uzskata par valsts izzadzējiem.
Bet abas šīs grupas droši vieno tas, ka abas apzinās- šo oligarhu bizness nebūtu necik sekmīgs, ja viņi nebūtu tajā izmantojuši tos administratīvos resursus, kuri bija viņu rīcībā tajā laikā, kad viņi ieņēma ietekmīgus amatus.

+9
0
Atbildēt

1

  Vahamurka > andrejsg 27.01.2018. 16.57

  Jā,īsti rausēji un pašlabuma meklētāji,visu tikai sev un sev,Lemberga bruģis te neko nelīdzēs.Ne tā kā īsti patrioti gādā par Latvijas interesēm.Lūk,Vienotība – pārdeva Citadeli par samērā zemu cenu,bet tikai tāpēc,lai banka turpinātu strādāt tikpat sekmīgi,kā līdz šim,lai Latvijā ieplūstu milzu investīcijas…un galvenais,paši sev neko nepaņēma…vismaz nekas tāds nav dzirdēts,tas Gruzijas brauciens bija vienkāršs atpūtas brauciens,un biļetes arī viņi paši nopirka.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vilburs 26.01.2018. 12.50

Manuprāt ļoti precīzi A.Ozoliņš attaino A.Lembergu pēc būtības- smagos noziegumos apsūdzētais. Nekur jau nav teikts, ka viņš ir noziedznieks, ka viņš ir notiesāts, viņš ir vēl tikai apsūdzēts smagos noziegumos. Par saviem nodarījumiem pret Latviju kā valsti, pret sabiedrību Lembergs ir godam nopelnījis šādu “goda nosaukumu”. Paldies A.Ozoliņa kungam, ka viņš nekad neaizmirst lietot šo uzrunu. Tautai jāzin savi “varoņi”, pat ja liela sabiedrības daļa to neapzinās.

+7
0
Atbildēt

1

  Vahamurka > vilburs 27.01.2018. 16.44

  Es teiktu vēl vairāk!Lai īpaši izceltu starpību starp Lembergu un A.Ozoliņu,mums A.Ozoliņu vajadzētu godāt par smagos noziegumos neapsūdzētu.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

J.šveiks 19.01.2018. 19.32

ja lembi nevar iespundēt , tad viņš ir jānošaui

+6
0
Atbildēt

1

  basta > J.šveiks 20.01.2018. 05.56

  Cik Vienotības un SC prokremlisko izdzimteņu jau esi nošāvis?

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

J.šveiks 19.01.2018. 17.02

pie tiem krimināllietas sējumiem ir jāpiekarina triszvaigžņu medalis , kuru lembe bija nopelnījis balsodams par brīvu Latviju kaut pazdalās , tagad esam nonākuši pie pazdalām, vai to ķēmu kādreiz ar iemetīs aiz restēm? balsojot par zzsu jūs lembi no restēm attāliniet arvien tālāk

+5
0
Atbildēt

0

Mantrausis 19.01.2018. 07.26

Lembergs ir viens no simboliem, kālab mums klājas raibi. Tie ir 90. ar padomju pagātnes garšu, tas ir balsojums 4. maijā, tie ir strīdi un problēmu koncentrēšana ap vienu personu.
Nezinu Lemberga ietekmes apmērus, par to runā, bet nepierāda vai nezina. Lemberga tiesa ir simbols tam, kā šmaukt ļaudis… Tagad ir vienkārši – man maza pensija – prasi Lembergam utt. Kā parasti tiek aizmirsts Lemberga galms un visi, kas ap viņu un citeim šāda stila politspēlmaņiem kāri danco.
Problēma? Bezjēdzīga laika, naudas un citu resursu tērēšana. Ja padomā, cik naudas “par, ap, pret” Lembergu dažādi iztērēts, kā īpatnās tiesvedībās tērēts…
Ir radīta situācija, kad ir par ko ņemties… Un?

0
0
Atbildēt

2

  tonijs > Mantrausis 19.01.2018. 09.13

  Ar netaisnībām nedrīkst samierināties un problemu risināšana ir jāsāk ar lielāko. Rezultāts ir arī šai šķietami nejēdzīgajai Sudrabas komisijai. Tā labi parādīja, kas ir kas: ka oligarhi melo, ka Sudraba, Leja un Kalnmeiers viņus atbalsta, ka Judins un Jurašs ir godavīri un Strīķe ir godasieva. Galaziņojumā tomēr ir minētas komisijas konstatētās valsts sagrābšanas pazīmes. Jā, tas ir maz, bet tomēr labāk nekā nekas un bezdarbība.

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > tonijs 20.01.2018. 14.02

  Par Citadeles ”pārdošanas” afēru,kas tika pieminēta oligarhu sarunās,komisija nebilda ne vārda.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  andrejsg > Mantrausis 27.01.2018. 06.49

  Tais tālajos laikos, kad Lembergs vēl bija vienīgais, un Šķēle vēl tikai pastalās staigāja (t.i.- skaļi klaigāja par Lemberga veiktajām nejēdzībām), pēdējais man likās patīkams. Pēc tam izrādījās, ka tā bija tikai tāda ietekmes sfēru pārdale, un Šķēle vienkārši bija uzaudzējis pietiekamu ietekmi, lai Lembergam atņemtu kaut kādu daļu biznesa.
  … Nu, un pēc tam vēl ieradās jauns bandīts- Šlesers.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 18.01.2018. 21.39

200 sējumi krimināllietā ir tikai apliecinājums tam, cik godājams ir komuņaga, demokrātiskas valsts nozadzējs, ES un NATO nīdējs.

+5
0
Atbildēt

0

Drosma 18.01.2018. 12.39

mēs pārdodam uz ārzemēm bērnus, mums cilveki mirst jo nespej samaksāt par ārstēšanos , mums ministrijas ierēdniem maksā miljonus, bet ministrijas nespēj nodrošināt elementāru tiesiskumu valsts funkcionēšanā

mums pārmet aplokšnu algas, kamēr valsts ir tāda pati milzīga, bandītiska aplokšņu lagu maksātāja

tas ir absurds un lietas būtība ir tā, ka lembergs uz šī aburda spēj noturēties kā uz traka mežakuiļa , kamēr nabagi apmirst kā mušas salā

http://www.delfi.lv/news/national/politics/am-otrajam-sekretaram-evertam-decembri-papildus-algai-izmaksati-4500-eiro.d?id=49652503

Šajā gadījumā tiesa ir arī uzskatījusi, ka ĀM rīcība, slēpjot no sabiedrības pārstāvja nodokļu maksātāju līdzekļu izmantojumu, ir bijusi pietiekami nopietna, lai ministrijai uzliktu par pienākumu “rakstveidā atvainoties pieteicējam par tiesību aizskārumu, kas radies ar ministrijas prettiesiskiem lēmumiem”.

+2
-2
Atbildēt

0

Drosma 18.01.2018. 12.15

demokrātiskā pasaulē iespēja sūdzēt tiesā ir ne tikai oligarhiem – tādiem kā lembergs, bet visiem – pilnīgi visiem – vismaz nodokļu maksātājiem

Latvijas valstī šīs elementārās tiesības pati valsts nendorošina. Lembergs sūdzās tiesā biežāk kā es dzeru šampanieti. Izdod grāmatu – blaukš – atkal jau sūdzas tiesā – ko man darīt?

Es arī sūdzētos tiesā – savu apsaimniekotāju iesūdzētu, Latvijas valsti, valsts policiju, pāris prokurorus , Rīgas domi , savus kaimiņus – nu pietiktu un pāri paliktu, ko sūdzēt tiesā – bet nu elle un indija – jābūt lembergam lai baudītu šo privilēgiju – tiesiskums –

tā kā es domāju, ka ir absolūti pareizi, ka lembergs, kurš sūdzās katru otro dienu – k par viņu tiek atgādināts – smagos noziegumos apsūdzētais

+1
-1
Atbildēt

1

  andrejsg > Dusma 27.01.2018. 06.55

  Diezi vai Jums sūdzēties traucē Latvijas tiesiskuma trūkums.
  Drīzāk- tas, ka Lembergam sūdzēties palīdz labi algoti juristi, bet Jūs likumdošanu tik perfekti nepazīstat. 🙁

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 18.01.2018. 11.25

Ну, кстати, в чем-то автор письма и прав.
Как я заметил тут же в комментариях портала-как речь идет об Ушакове, Америксе, Лемберге и некоторых из Согласия-комментаторы не стесняются в выводах типа “вор” и т.д.
Как только проходит информация о ком-то из НО или Единства, то многие тут же вспоминают, что живут в Европе и демократическом обществе и тут же раздается “ну пока суд не решил”, “мы же не в России, чтобы огульно обвинять человека” и т.д.

0
-4
Atbildēt

2

  Antons > kolpants 18.01.2018. 11.38

  Nu jau tu pats spried, kā Krievijā, kur drīz vien, faktiski, jau tagad, jebkurš komentārs soc. tīklos, kas atšķiras no varas viedokļa, tiek uzskatīts par ekstrēmismu un par to draud sods.
  Nu jau Krievijas dome termiņu “ārzemju āģents” gatavojas ieviest arī att. uz fiziskām personām, ne tikai uz juridiskām.
  Un nejauic vioedokli soc. tīklos ar tiesa spriedumu, demokrātijā katrs var izteikt savu viedokli, un nav svarīgi, vai tas ir patr Lembergu, vai par Čigāni vai Viņķeli.
  Kaut, saprotams, nu jau arī Rietumos cenzūra zem politkorektuma utt. maskas iet pilnā sparā, un tas ir sevišķi slikti.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Antons 18.01.2018. 12.19

  Кстати, может это и есть какая-то фатальная карма латышей? Чуть что, идет аргумент “а в России еще хуже”.
  Ну так может хватит себя успокаивать? Почему не использовать логику “а давайте как в Дании, где лучше”? Ну это же классика-надо стремиться к лучшему, а не сравнивать с худшим.

  я не путаю, я именно об этом и говорю, что сами комментаторы то уже готовый приговор выносят, когда речь идет о “не своих”.А как о своих – тут же “ну это же недемократично и некорректно разбрасываться обвинениями без суда, это только в авторитарных странах так могут, без суда виноватыми считать”

  +1
  -3
  Atbildēt

  2

  Antons > kolpants 18.01.2018. 12.37

  Līdz Dānijai mums vēl tālu.
  Bet, ar Krieviju un citām NVS valstīm, un ar Lietuvu un Igauniju gan mēs sevi varam salīdzināt, jo izejas pozīcijās bijām apmēram vienādā līmenī.

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Antons 18.01.2018. 14.48

  А смысл сравнивать с худшими? Надо стремиться к лучшим.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > Antons 18.01.2018. 17.48

  Ja krievu vatainie okupanti nebūtu te smirdinājuši 50 gadus, tad mūs noteikti varētu salīdzināt ja ne ar Dāniju, tad ar Somiju noteikti.

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > andrejs 18.01.2018. 17.59

  NŪ – NETICU GAN

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  lno > Dusma 18.01.2018. 19.07

  Vajag mazāk bļaut un vairāk lasīt, tad nebrīnīsies:)

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > kolpants 18.01.2018. 12.48

  to sauc par psiholoģisko šantāžu – tas ir tas, ko mums saka vara – tā vara, kura mūs apzog un kad nevar izmantot krievus un putinu tad uzreiz mūs baida ar badā mirstošiem afrikāņiem vai izvarotām musulmanietēm

  tieši tas pats ir ar citu psihologisku fenomenu – vainot citus, lai paši justos nevainīgi – sak – redz kā krievi mūs okupēja – a kā mēs žīdus šāvām un viņu mantu izlaupījām – tad tas kaut kā izlīdzinās – mūs šāva un kāva un mēs tad arī – bet panēgini šīs lietas nodalīt un katru noziegumu atseviški iztiesāt

  tas pats ar čekas maisiem un vispār čekas ziņotājiem – redz tie nevainīgi upuri, komunisti šos piespieduši …

  ai nu labi …. nv laika te ar koka stabiem komunicēt

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejsg > kolpants 27.01.2018. 07.07

  Ziniet- par Ušakovu, Ameriku un Lembergu- tas tā ne tikai no visdažādāko mediju publikācijām, bet arī no darba pieredzes ar dažādiem darba dokumentiem.
  Ja Jums ir pārliecība, ka arī citi politiķi veic tikpat nejēdzīgas darbības kā šie te minētie- labprāt uzzinātu. Bet šķiet, ka Jums nav pat trula komromāta.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 18.01.2018. 11.24

… Ir nevainīguma prezumpcija. Tā ir atzīta visā demokrātiskajā pasaulē. Tas nozīmē tikai un vienīgi to – kamēr nav sprieduma, ka šis cilvēks ir izdarījis noziegumu, jūs viņu nevarat saukt par noziedznieku! …++++ ok, formāli piekrītu. Bet pamatojoties uz dzirdēto viņa krievu medijiem domātās intervijās par Latvijas valsti, NATO uc, kā arī iepazīstoties ar “Rīdzenes sarunu” materiāliem, kuru autentiskumu neviens ar veselu saprātu apveltīts cilvēks neapšaubīs, es Lembergu varu uzskatīt par LR ienaidnieku ar dziļi degradētu morāli. Ar to taču pietiek.

Kas attiecas uz gaidāmo spriedumu Lemberga krimināllietā, tad tad šajā procesā LR tiesa spriedīs tiesu pašai sev.

+13
-1
Atbildēt

1

Antons 18.01.2018. 10.53

Kā nosaukt Lembergu – par izcilāko Latvijas politiķi, iedzīvotāju spriestnespējīgākās daļas mīluli, no vienas puses.
Var nosaukt par Latvijas politikas simbolu – Lembergs apvieno visas Latvijas politikas un politiskās vides “labākās” īpašības.
Var nosaukt par mafiozās struktūras vadītāju – ja izmeklējot viņa lietu, pazūd bez vēsts vai pēkšņā nāvē mirst vairāki liecinieki, kas bija ļoti svarīgi, gribot – negribot tāda doma rodas, kaut, es personīgi, protams, esmu pārliecināts, ka Lembergam ar to nav nekāda sakara, nu sakritība, gadās jau.
Var nosaukt par ZZS un daļas NA īpašnieku un māti – barotāju( atcerēsimies, kā Lemberga izsūtamais puika Emsis dzērumā pazaudēja portfeli ar stipendijām visai ZZS frakcijai).
Var nosaukt par NATO un ES ienaidnieku, jo, pēc viņa domām, NATO ir okupanti.
UTT., ļoti “daudzpusīga” personība.
Un, pats galvenais – īstais Latvijas saimnieks, un ko latviešiem vajag – demokrātiju?
Nē, saimnieku ( lai neteiktu vagaru)!

+13
-3
Atbildēt

2

  Drosma > Antons 18.01.2018. 12.23

  Anton, Tevi izmācīt arī grūti. Kāpēc Tu pārmet sabiedrībai spriestnespēju, ja valstī esošie mediji šos iedzivotājus gadudesmitiem baro ar informāciju, kura veido viņu spriestspēju

  Ja es pārtiktu tikai no putkrējuma un alkohola – kā tu domā – kas ar mani notiktu – vispirms fiziskā un pēc tam mentālā līmenī ?

  tu paskaties , palasi un padomā -MEDIJI !!!! ir izviedojuši lemberga tēlu kā vienīgo laimīgo , smaidīgo, veiksmīgo, zinošo un protošo , sirsnīgo un cilvēcīgo cilvēku Latvijā –

  kad nomira staļins – visi esot raudājuši – mūsu skolotāja arī teica, ka esot raudājusi kad uzzināja ka nomiris staļins

  un pārfrazējot – latviešu tauta raudās un sāks trakot ja notiesās un ieliks cietumā lebergu – svēto – popes vai puzes mocekli – ko nu tur viņam pareizticīgie piešķīra

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  Antons > Dusma 18.01.2018. 12.35

  90% mēdiju mums ir tikpat pērkami, kā politiķi, tiesas, utt., un par ko tu brīnies?

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Drosma > Antons 18.01.2018. 12.44

  par Tevi brīnos Anton – kāpēc tu !!!! uzturi šos mēdijus pieņemot viņu pasniegto barību !!!!!

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Dusma 20.01.2018. 14.30

  “MEDIJI !!!! ir izviedojuši lemberga tēlu kā vienīgo laimīgo , smaidīgo, veiksmīgo, zinošo un protošo , sirsnīgo un cilvēcīgo cilvēku Latvijā”
  ————-
  Čekas nopirktās žurnaļjugas – politmaukas izveidojušas Lemberga tēlu, kā vienīgo noziedznieku Latvijā, lai Vienotības kremļa maukas, čekas kājslauķi, zagļi un fekāliju stumdītāji un to saimņieki varētu nesodīti turpināt maitāt mūsu mīļās planētas gaisu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Bārdainais Signe > Antons 18.01.2018. 14.21

  Latviešiem pirmkārt un galvenokārt nav vajadzīgi bezjēdzīgi valsts mantas izplakarētāji,perversiju propagandētāji noVienotības, un zatleristi,kuri brāļojas ar interfronti.

  +2
  -3
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 18.01.2018. 15.21

  Par brāļošanos ar interfronti: Ar “Saskaņas” un ZZS balsīm Sudraba paliek “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijā
  http://jauns.lv/raksts/zinas/266962-ar-saskanas-un-zzs-balsim-sudraba-paliek-oligarhu-lietas-parlamentaras-izmeklesanas-komisija

  Un nerunā, lūdzu, visu latviešu vārdā, tevi neviens nav pilnvarojis to darīt.

  +5
  -1
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > tonijs 18.01.2018. 15.47

  Es nerunāju visu latviešu vārdā,es skatos uz reitingiem un neseno vēsturi,kad zatleristiem nācās meklēt patvērumu Vienotībā,tas skaidri parāda tendenci.Komisija vecās zupas farsa izpētīšanai nu gan nav nekāds rādītājs sadarbībai vai nesadarbībai,koalīcijas veidošana gan ir.SC darīs visu,lai sanaidotu latviešu vēlētājus savā starpā,un lai pēc vēlēšanām latviskās partijas sadalītos divās naidīgās nometnēs,kuras savā starpā nevarēs vienoties par koalīciju.Tas dos lielisku iespēju Saskaņai tikt kopā ar kādu no nometnēm pie varas.Vecais zatleristu gājiens.

  +3
  -4
  Atbildēt

  2

  tonijs > Bārdainais Signe 18.01.2018. 15.58

  Šī portāla komentāru sadaļā vienīgie, kuri cenšas sanaidot latviešu vēlētājus savā starpā, esat jūs ar bastu- kvēli NA un ZZS atbalstītāji un tikpat kvēli Vienotības un Zatlera apmelotāji. Solidarizējos ar Dusmu un turpmāk ar jums nediskutēšu.

  +3
  -2
  Atbildēt

  2

  lno > tonijs 18.01.2018. 17.41

  Ak kungs, ir vēl īpatņi, kuri V un ZRP uzskata par atšķirīgām no NA un ZZS:)

  +1
  -3
  Atbildēt

  2

  andrejs > lno 18.01.2018. 17.52

  to lno
  Kā Jaunajai Kompartijai sokas ar korupcijas apkarošanu Rīgas Domē?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > lno 18.01.2018. 21.27

  Bordāns un viņa čekas projekts, JaunāKP, it tādi paši izdzimteņi, kā Vienotība un SC.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  Bārdainais Signe > tonijs 18.01.2018. 19.37

  Nevajag,nepūlies,no NA apmelotāja dzirdu.Veiksmi propagandētāja darbā,un nopērciet tandēmu 😀

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > Bārdainais Signe 18.01.2018. 17.00

  Izrādās, ka esi tāda pati politiskā prostitūta kā Sudraba:)

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  Bārdainais Signe > lno 18.01.2018. 19.39

  Dīvani dzirdēt to no cilvēka,kurš skrien pakaļ katram vairāksolītājam 🙂

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > Bārdainais Signe 18.01.2018. 19.56

  Ar šo propagandu jūs ZZS reitingu nenodzīsiet līdz nullei,tās ir veltas cerības,viņi droši vien dabūs pietiekoši daudz balsu,lai latviskās partijas bez ZZS koalīciju nevarētu uztaisīt,bet šī kampaņa atkal ir sarkano līniju vilkšana.Tas beigās var rezultēties ar to,ka tiešām paši iebīdīsiet ZZS atvērtajās Saskaņas rokās,kas varbūt arī ir jūsu īstais mērķis.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > lno 19.01.2018. 12.21

  Чья бы корова мычала, а твоя бы молчала
  Padumjās armijas kaujas un politisko mācību teicamņieks, pulka poļitruka: sadista, alkaša un pidarasa, mīlulis, čekas maisu figurants, čekas kurmja, Bordāna, fans, atļāvās kādu citu par prostitūtu nosaukt!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: