Tieslietu sistēmai jāatzīst trūkumi un jārīkojas 8

Komentāri (8)

edge_indran 13.01.2018. 22.22

Kopā ar ZZS, NA un SC – drošā solī dziļāk Eiropā! Saplūšanas process ar ES kodolu noris ar brīvā tirgus “neredzamo roku” bez kādas aizķeršanās:
” Gan mirstības, gan migrācijas dēļ ikdienu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās par 55 cilvēkiem. Mēnesī tas ir par 1650, bet gadā par 23 tūkstošiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka katru mēnesi mēs paliekam nabagāki par vienu mazpilsētu vai pagastu”, radio „Baltkom” ēterā paudis Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.

0
-2
Atbildēt

0

Antons 13.01.2018. 14.44

Kurš tad to darīs?
NA, kas ilggadēji atbild par TS, ar to “augsto debilu” Rasnaču priekšgalā, un ar “primitīvo personu” pārsvaru Saeimas frakcijā?
Tā pati NA, kuras vienu daļu nopirkuši tā pati MNA, otro( TBdaļu) Lembergs?
Tie NA Saeimas politiskie brāļi – ZZS un SC, kuriem kopā ir pārsvars Saeimā?
Vai tie pārējie, kas “koalīcijas stabilitātes” dēļ ( lai saglabātu ienesīgas vietin’\as saviem biedriem valsts struktūrās, saņemtu “bonusus” par lēmumiem, utt) ar to visu samierinās?
Vai, varbūt, tā “tauta”, kas politiski ir absolūti infantīla un samierinās ar visu, ar ko pat Igaunijā un Lietuvā nekad samierinājušies nebūtu?
Muļkuzemē viss pa vecam, mīļakie politiķi Vējonis un Lembergs, mīļākās partijas ZZS, SC un NA, trīs brālīgas partijas, politiskā ētika šeit nevienu neintersē, korupcija jau sen ir valsts pārvaldes forma.
mūsu nacionalā ideja – jo lielāki un stulbāki populisti pie varas, jo labāk, un, saprotams, pie visa vainīga ES, Krievija, liberāļi utt., tikai ne pašu stulbums un pašu politiķu pērkamība pareizināta ar bailīgumu iebilst pret valsts nozagšanas sistēmu Latvijā, kas nu jau kļuvusi legāla un leģitīma valsts pārvaldes forma..
šeit ir Latvija.

+6
-2
Atbildēt

1

  Bārdainais Signe > Antons 13.01.2018. 19.05

  Neuzdod latviešu tautu par dumjāku,nekā viņa ir īstenībā,tauta ar visu nesamierinās,Tieši tāpēc izčākstēja Latvijas Ceļš,Tautas partija,Jaunā partija,visādi zīgeristi un saimnieki,izplēnēja savu vēlētāju uzmetēja Zatlera partija,tāpēc strauji kritusies Vienotības popularitāte,tautas dzirnas maļ lēni,bet nekļūdīgi.Vai tad tu,augstais un primitīvais debīli,rakstā nelasīji,kas būtu jādara tieslietu padomei,tiesām un prokuroriem?Un Tieslietu padomes sastāvs atrodams šeit http://at.gov.lv/lv/tp/sastavs

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

edge_indran 13.01.2018. 00.30

Jārīkojās! “Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ!” Latviešu tautas sakāmvārds.
Nebeidzamā trūkumu atklāšana 30 gadu garumā, kad muļķis pie muļķa muļķi laiž. Esošajā sistēmā (iekārtā) tam tā jābūt, te nekādi juridiskie likumi nespēs mazināt “trūkumus”, aizvietot valstiskuma pamatideju:
” Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” Dr.hist. Harijs Tumans: Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī.

0
-1
Atbildēt

1

  Antons > edge_indran 13.01.2018. 14.56

  Ja jau “trūkumi” pēdiņās, tad jau trūkumi, īstenībā, nav?
  Blēdis Bickovics, kurš nošmaucis pat pilsonību, un visi to zina, bet, ir AT priekšsēdētājs?
  Tie jau ir tie Latvijas simboli – Bickovics Rasnačs, Kalnmeijers, Lembergs, Vējonis, KNAB, tiesu sistēma, utt.
  Tā ka, atkārtoju, tā “tauta”pelnījusi gan tādu medicīnu, gan tādu “eliti”, ar visām izrietošām sekām, korupciju, utt.,un nav ko raudāt.

  +4
  0
  Atbildēt

  3

  basta > Antons 13.01.2018. 22.05

  Kā pie pilsonības tika Krievijas militārista, GRUšņika meita, pēc visām pazīmēm, “Šķirlic”, Aņka Potapova?

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 13.01.2018. 22.11

  Vējonis tika par prezi ar tavējo, prokremlisko izdzimteņu: Vienotības un SC, balsīm.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  edge_indran > Antons 13.01.2018. 22.14

  Anton, nav ideālas sociālās sistēmas. Tautas “labākā” daļa var būt apmierināta ar sasniegto, jo “…vairāk nekā 90% Latvijas ekonomikas veido ārvalstu kapitāls. Proti – Latvija ir citu valstu ekonomiska kolonija. ” P.Guļāns, ( NRA, 8.01.2018.)
  Pilnīgas saplūšanas process ar ES kodolu turpinās, var dziedāt un laimē diet’:
  ” Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti.” Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20.05.2017.)

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: