Infografika: Latvijas eiroparlamentāriešu pārskats par trešo darba gadu 3

Komentāri (3)

Vinnijs 16.09.2017. 22.44

Paldies deputātiem par atskaitēm! Protams, par daudziem darbiem lasām regulāri, un paši deputāti ir ieinteresēti par tām pastāstīt savās mājas lapās vai LV medijiem. Tomēr, salīdzinot ar Igaunijas un Lietuvas eiroparlamentāriešiem, mūsējie ir mazaktīvākie – piemēram, ja skatās uzstāšanos EP sēdēs, tad Igaunijas un Lietuvas deputātiem tās katram ir krietni virs 100, bet aktīvākajiem ap 950, savukārt no Latvijas tikai Mamikins ir runājis 842 reizes. Protams, skaitļi paši par sevi neko neizsaka, tomēr kaimiņu deputātiem visos parametros ir ievērojami vairāk aktivitāšu. Būtu interesanti, ja žurnālisti varētu papētīt arī saturiski un salīdzināt deputātu ietekmi.

Ņemot vērā šodienas situācju, būtu arī interesanti saņemt atbildi, vai deputātu palīgiem, asistentiem ir nepieciešamas speciālās atļaujas darbam ar noslēpumu saturošiem dokumentiem?

0
0
Atbildēt

0

Anonīms 06.09.2017. 16.04

bļedj – kur grigule ? jau kremlī amatu dabūjusi un no EP prom , vai kā , ko nozīmē informāciju nesniedza – kas mums uz Briseli vai kremli šī jabrauc meklēt?

kas ir ka nevar kārtīgu ziņu uzrakstīt ?!

+4
0
Atbildēt

1

  letonijs > Anonīms 06.09.2017. 22.41

  Jā, komandēsim tevi uz Briseli pie Grigules. Kas par?

  Ja neskaita to Mamikina nepilsonības pasākumu, tad atskaites izskatās tīri labas un solīdas.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: