27. augusts
Veronas opermūzikas festivāls. Seviljas bārddzinis. Milāna, Vičenca un Paduja. PĀRDOTS
27. augusts
Veronas opermūzikas festivāls. Seviljas bārddzinis. Milāna, Vičenca un Paduja. PĀRDOTS

Veronas opermūzikas festivāls. Seviljas bārddzinis. Milāna, Vičenca un Paduja. PĀRDOTS

Augusta beigās aicinām doties uz saules pielieto Ziemeļitāliju, lai unikālā vietā baudītu brīnišķīgu mūziku, izcilas mākslas un kultūras vērtības.

Šī IR Kultūras ceļojuma centrālais notikums būs Rosini operas Seviljas bārddzinis uzvedums Arena di Verona, kur kopš 1913. gada tiek organizēti operas uzvedumi. Jau pagājušā gadsimta sākumā operas mūzikas mīļotāji novērtēja milzīgā Senās Romas amfiteātra unikālo akustiku. Tas ir īpašs piedzīvojums – skaistā vasaras vakarā baudīt lielisku mūziku, sēžot tūkstošiem gadu senā amfiteātrī. Turklāt Seviljas bārddziņa iestudējams solās būt īpaši krāšņs. Uzdevuma scenogrāfiju veidojis Hugo de Ana, argentīniešu scenogrāfs, pārvēršot arēnas skatuvi lielā dārzā.

Dodoties šajā ceļojumā jūs varēsiet:

  • Gida pavadībā (ar autobusi un kājām) iepazīt skaistākās Milānas vietas: Sforcu pili, Viktora Emanuela II galeriju ar unikāli veidotiem stikla griestiem, La Scala operteātri un, protams, majestātiski milzīgo Milānas Doma katedrāli.
  • Kājāmgājēju ekskursijas laikā iepazīt Veronas vēsturi un pārliecināties par to, cik Veronā ir daudz interesantu vietu – ne tikai Arena di Verona, Castelvecchio un Džuljetas pagalmiņš.
  • Apmeklēsim lielisko Ziemeļitālijas “pērli” – Vičencu, iepazīsim Andrea Palladio radītos viduslaiku arhitektūras šedevrus un Eiropas vecāko teātra ēku Teatro Olimpico.
  • Iepazīsim seno universitātes pilsētu Paduju, kurā atrodas viena no ievērojamākajām Itālijas baznīcām – Sv. Antonija bazilika
  • Atpūtīsimies pie Gardas ezera un apskatīsim nelielo, bet tik skaisto Sirmioni.

Izgaršosim itāļu kultūru visā tās pilnībā!

Cenā iekļauts:
- avio biļete Rīga – Milāna – Rīga,
- transfērs no un uz lidostu,
- nakšņošana 3* (4 naktis) viesnīcā Veronas centrā Best Western Hotel Armando ar brokastīm,
- pilnas dienas ekskursija pa Milānu ar gidu ar Milānas Doma un skatu terases uz Milānas Doma jumta apmeklējumu,
- ekskursija pa Veronu gida vadībā,
- pilnas dienas ekskursija gida pavadībā uz Vičencu un Paduju,
- Eiropas vecākā teātra ēkas Teatro Olimpico un Palazzo Chiericati mākslas galerijas apmeklējums,
- ceļojuma apdrošināšana.

Ceļojuma programma
1.diena pl.7:45 izlidosim no Rīgas uz Milānu. No lidostas ar autobusu dosimies uz Milānas centru, lai gida vadībā četru stundu ekskursijā iepazītu pilsētu. Pēc ekskursijas brīvais laiks pusdienām un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai. Pl.20 ar autobusu ieradīsimies viesnīcā Best Western Hotel Armando Veronā, lai iekārtotos. Viesnīca atrodas pilsētas centrālajā daļā, tāpēc katram patstāvīgi iespējams doties naksnīgā pastaigā pa pilsētu.

2.diena Pēc brokastīm pl.10 viesnīcas restorānā kopīgi dosimies trīs stundu garā ekskursijā pa Veronu, lai gida pavadībā iepazīstu pilsētu. Dienas atlikušo daļu katrs varēs baudīt pēc saviem ieskatiem.

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.8:30 ar autobusi dosimies ekskursijā uz Vičencu un Paduju. Gida badībā iepazīsim Vičencu un apmeklēsim tajā esošo Eiropas vecāko teātra ēku Teatro Olimpico. Pilsētā būs laiks pusdienot un patstāvīgi to izstaigāt. Dienas otrajā pusē ar autobusu dosimies uz Paduju, kur gida vadībā apmeklēsim kultūrvēsturiski nozīmīgākās vietas pilsētā, tai skaitā Basilica di Sant’Antonio (ar Donatello altārciļņiem) un Skorvenji kapellu (Cappella degli Scorvegni). Veronā atgriezīsimies pl.20.

4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9:30 ar vilcienu no Veronas stacijas dosimies uz Gardas ezeru un Sirmioni. Ap pl.16 atgriezīsimies viesnīcā, lai atvilktu elpu. Pl.19:15 kopīgā pastaigā dosimies uz Arena di Verona, lai baudītu Rosini operas Seviļas bārddzinis iestudējumu.

5.diena Jau agri no rīta pl.6 ar autobusu dosimies uz lidostu Milānā, lai pl.13:55 jau būtu Rīgā.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Ceļojumu iespējams apmaksāt pa daļām. Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas un pieteikšanās: [email protected]vai 67 281 588.
AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

Print Friendly, PDF & Email
22. novembris
Lietišķā sarakste angļu valodā
Lietišķā sarakste angļu valodā
27. novembris
LinkedIn kā instruments aizraujoši veiksmīgai biznesa attīstībai
LinkedIn kā instruments aizraujoši veiksmīgai biznesa attīstībai
30. novembris
Saturs soctīklos – kā būt saprastam, nevis pārprastam
Saturs soctīklos – kā būt saprastam, nevis pārprastam
4. decembris
UX kā biznesa modelis
UX kā biznesa modelis
5. decembris
Kā rakstīt iedarbīgas e-pasta vēstules angļu valodā
Kā rakstīt iedarbīgas e-pasta vēstules angļu valodā

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu