6. novembris 2018
Pirmie soļi mobilās aplikācijas izveidē
6. novembris 2018
Pirmie soļi mobilās aplikācijas izveidē

Pirmie soļi mobilās aplikācijas izveidē

Darbnīca sniegs labu izpratni par pašiem pirmajiem soļiem, ko dizainers veic, pirms viņš ieslēdz datoru un sāk veidot mājas lapas vai mobilās lietotnes prototipu digitāli. Viss sākas ar iedvesmas meklējumiem un mērķauditorijas izpēti. Ir jāsaprot, kam tad īsti lietotne tiks izstrādāta un ko lietotājs no tās sagaida. Ja salīdzinām ar kafijas tasītes dizaina izstrādi — ir jāsaprot, ka cilvēki vēlas redzēt trauku, no kura varētu dzert kafiju, un, piedāvājot tā vietā zeķi vai papīra šķīvi, jūs neatstāsiet pārāk labu iespaidu.
Šajā darbnīcā jūs iemācīsieties izveidot lietotāja aprakstu, attēlot lietotāja problēmas un vēlmes, kā arī veidot lietotnes prototipa skices. Darbnīcas laikā jūs centīsieties rast risinājumu problēmai, kura būs skaidrota pievienotajā aprakstā.

Darbnīca ir piemērota visiem, kas vēlas iemācīties izveidot lietotāja aprakstu, attēlot lietotāja problēmas un vēlmes, kā arī veidot lietotnes prototipa skices. Iepriekšējas priekšzināšanas lietotņu izstrādē nav nepieciešamas.

Darbnīcu vadīs: Kaspars Auzarējs–Auzers, Accenture Latvijā Digitālo pakalpojumu dizaina nodaļas vadītājs, un Anete Nikiforova, Accenture Latvijā Digitālo pakalpojumu dizaina nodaļas radošā direktore.
Kaspars Auzarējs–Auzers ar digitālo pakalpojumu izstrādi nodarbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Šobrīd viņš vada Accenture Latvijā digitālo pakalpojumu dizaina nodaļu un attīsta Latvijā lielāko mobilo lietotņu izstrādes grupu, kā arī organizē dizaina domāšanas sadarbības sesijas starptautiskiem uzņēmumiem ārpus Latvijas un aicina tās apmeklēt Rīgā.

Anetei Nikiforovai ir vairāk nekā 6 gadu pieredze multimediju dizaina jomā, izmēģinot savus spēkus gan Eiropā, gan ASV. Accenture Latvijā Anete uzrauga gan iekšējā mārketinga dizaina darbu kvalitāti un atbilstību stila vadlīnijām, gan arī darbojas kā dizaina konsultants dažādos klientu projektos. Ik pa laikam Anete dodas uz dažādām izglītības iestādēm, lai uzrunātu jaunos dizaina talantus un vadītu radošā darba grupas.

Dalības maksa 45 EUR.

Sadarbībā ar Accenture Latvijā piedāvājam vēl vienu IT darbnīcu:
4. decembrī: UX kā biznesa modelis.

Žurnāla "Ir Nauda" gada abonenti darbnīcām saņem 20% atlaidi.
Lai kļūtu par abonentu, nāc te: www.irir.lv/abonesana, raksti uz [email protected] vai zvani - 67281588.
Vairāk informācijas: [email protected], 67281588

Informācijai: Pasākums var tikt fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.

Print Friendly, PDF & Email
29. janvāris
Vizuālo materiālu izvēle digitālajā reklāmā
Vizuālo materiālu izvēle digitālajā reklāmā
5. februāris
25 PR rīki
25 PR rīki
7. februāris
Izdegšana: kā atpazīt, kā izvairīties, kā atkopties
Izdegšana: kā atpazīt, kā izvairīties, kā atkopties
12. februāris
Biznesa analītika – kas ir kas?
Biznesa analītika – kas ir kas?
15. februāris
Konfliktu risināšana
Konfliktu risināšana

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu