19. aprīlis 2019
Lieldienu brīvdienas Odesā. PĀRDOTS
19. aprīlis 2019
Lieldienu brīvdienas Odesā. PĀRDOTS

Lieldienu brīvdienas Odesā. PĀRDOTS

Ceļojums pārdots, iespējams pieteikties gaidītāju sarakstā.

IR Kultūras ceļojumi Lieldienās aicina doties ceļojumā Lieldienu brīvdienas Odesā, lai iepazītu pilsētu, kas svin dzīvi visā tās krāšņumā, smaržu, garšu un iespaidu bagātībā. Dosimies aizraujošā ekskursijā  “Odesa un ebreji Odesā”. Apmeklēsim izrādi (opera vai balets) Odesas operteātri, kas ir viens no skaistākajiem Eiropas opernamiem. Apmeklēsim slavenos un ļoti kolorītos Odesas tirgus, nogaršosim mājas sierus, desas, speķi un citas Odesai raksturīgas delikateses. Dosimies gastrotūrē, nogaršojot gruzīnu un Besarābijas tautu virtuves. Iepazīsim Odesas katakombu vēsturi un stāstus par kontrabandistu piedzīvojumiem ekskursijā Kriminālā Odesa un Odesas pagalmiņi.

Ceļojuma laikā apmeklēsim trīs dažādus Odesas restorānus: ebreju (košera) restorānu Gallo Cafe, Odesas alus bārā Gambrinus, kopīgās noslēguma vakariņas vienā no labākajiem pilsētas restorāniem Bernardazzi dalīsimies iespaidos un kopīgā priekā par piedzīvoto! Ceļojuma noslēgumā apmeklēsim Šustova konjaka rūpnīcu, kurā degustēsim konjaka kolekcijas dažādus veidus.

Ceļojuma Lieldienu brīvdienas Odesā cenā iekļauts

 • avio biļetes Rīga – Odesa – Rīga,
 • nakšņošana Milano 4* viesnīcā ar brokastīm,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcas,
 • ekskursija Odesa un ebreji Odesā,
 • 3-kārtu pusdienas ebreju (košera) restorānā Gallo Cafe,
 • gastrotūre Odesas garšas ar slavenā Odesas tirgus Privoz apmeklējums ar dažādu Ukrainas delikatešu un vīna degustāciju vienā no tirgus paviljoniem,
 • Odesas mākslas muzeja apmeklējums,
 • operas vai baleta biļete (izrāde tiks precizēta, tiklīdz būs zināma operteātra programma),
 • 3-kārtu vakariņas Odesas stilā slavenākajā Odesas alus bārā Gambrinus ar dzīvo mūziku,
 • ekskursija Kriminālā Odesa un Odesas pagalmiņi,
 • 4-kārtu gardēžu vakariņas, iespējams, labākajā Odesas restorānā Bernardazi,
 • Šustova konjaka rūpnīcas un muzeja apmeklējums, dažādu kolekcijas konjaku veidu degustācija,
 • ceļojuma apdrošināšana.

Ceļojuma Lieldienu brīvdienas Odesā programma

1.diena Pl.6 izlidošana uz Odesu (lidojums ar pārsēšanos Kijevā). Pl.10:50 ierodamies Odesā. No lidostas gida pavadībā ar autobusu dodamies ekskursijā Odesa un ebreji Odesā (ekskursiju vadīs krieviski runājošs gids, vajadzības gadījumā austiņās tiks nodrošināts sinhronais tulkojums krievu valodā). Pēc ekskursijas 3-kārtu pusdienas ebreju (košera) restorānā Gallo Cafe. Pēc pusdienām iekārtošanās viesnīcā, brīvais laiks atpūtai un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā ekskursija Odesas garšas krieviski runājoša gida vadībā (vajadzības gadījumā austiņās tiks nodrošināts sinhronais tulkojums krievu valodā). Pēc tās Odesas mākslas muzeja apmeklējums. Pēcpusdienā brīvais laiks atpūtai un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai. Kopīgas vakariņas ar dzīvo mūziku slavenākajā Odesas alus bārā Gambrinus. 

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā ekskursija Kriminālā Odesa un Odesas pagalmiņi krieviski runājoša gida vadībā (vajadzības gadījumā austiņās tiks nodrošināts sinhronais tulkojums krievu valodā). Pēc ekskursijas brīvais laiks patstāvīgai pilsētas iepazīšanai. Vakarā kopīgs Odesas valsts operas izrādes apmeklējums. Pēc izrādes kopīgas 4-kārtu vakariņas vienā no titulētākajiem Odesas restorāniem Bernardazi.

4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā izrakstīšanās no viesnīcas un bagāžas novietošana autobusā. Ekskursija uz Šustova konjaka rūpnīcu un konjaka degustācija. Transfērs uz lidostu. Mājupceļš ar pārsēšanos Kijevas lidostā. Rīgā atgriežamies pl.22:20.

IR Kultūras ceļojums uz Odesu Lieldienās_19.-22.04.2019.
Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Skatīt 2019.gada IR Kultūras ceļojumu kalendāru.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
18. decembris
Pārdošana ASV: pārdošanas stratēģijas, partneru tīkla izveide un pārvaldība
Pārdošana ASV: pārdošanas stratēģijas, partneru tīkla izveide un pārvaldība
26. decembris
Abū Dabī Luvra, Dubaija un 2019.gada sagaidīšana – PĀRDOTS
Abū Dabī Luvra, Dubaija un 2019.gada sagaidīšana – PĀRDOTS
1. janvāris 2019
IR Kultūras ceļojumu kalendārs 2019.gadam
IR Kultūras ceļojumu kalendārs 2019.gadam
29. janvāris 2019
Vizuālo materiālu izvēle digitālajā reklāmā
Vizuālo materiālu izvēle digitālajā reklāmā
5. februāris 2019
25 PR rīki
25 PR rīki

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu