Pelēkajā zonā būt labi, kamēr neesi vecs un slims 9

Komentāri (9)

kolpants 24.04.2018. 09.51

Это все правильно и формально тут не с чем спорить. Но фактическую ситуацию осложняет 2 фактора:
1. Работодатель говорит-выбирай сам. Или я тебе плачу в конверте 600, или официально через счет 400, потому что 200-это налоги. И ты вроде как и понимаешь, что а как же пенсия..а как с пособием..Но когда 400 и 600…Это если был бы выбор между 1200 и 1400, можно и 1200-на эти деньги можно уже вполне себе нормально жить.
2. Ну заплачу я все налоги..И? Вместо того, чтобы эти налоги пустить на что-то важное, построят золотой мост, золотую библиотеку или золотой концертный зал. Ну да, будут рассказывать, что бюджет Минкульта и соц.бюджет это разные кассы. Но все равно на общую ситуацию определяюще влияет, сколько денег в кассе государства и как оно их распределяет.

+1
0
Atbildēt

1

  tonijs > kolpants 24.04.2018. 11.23

  1. VID aicina iedzīvotājus ziņot par iespējamiem nodokļu nemaksāšanas, kontrabandas vai VID amatpersonu nelikumīgas rīcības gadījumiem, zvanot uz VID anonīmo diennakts bezmaksas uzticības tālruni 80009070 vai arī rakstīt uz e-pasta adresi [email protected]. Visos gadījumos informāciju iespējams sniegt latviešu, krievu un angļu valodā. Informācijas sniedzējam ir tiesības saglabāt anonimitāti. Lūgums sniegt iespējami plašāku, konkrētāku informāciju saistībā ar iespējamo pārkāpumu.
  https://www.vid.gov.lv/lv/vid-aicina-zinot-par-parkapumiem-nodoklu-un-muitas-joma
  2. Saeimas un pašvaldību vēlēšanās nebalsot par zagļiem, shēmotājiem un “otkatu” meistariem.

  0
  0
  Atbildēt

  3

  Drosma > tonijs 24.04.2018. 12.18

  cik es esmu dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem – VID nereaģē uz šādiem zvaniem. Izskaidrojums tam esot tas, ka visu varot nopirkt un vislētāk ierēdnus Latvijā … tā runā ļaunas mēles

  nr – saeimas vēlēšanās – var nebalsot, jo sirsnīgāk nobalso, jo sirsnīgāk ievēlētie uzmet

  ledus aizgājis – var lekt Daugavā

  0
  0
  Atbildēt

  2

  tonijs > Dusma 24.04.2018. 12.24

  Ja VID nereaģē, tad par to jāziņo Finanšu ministrijai vai Ģenerālmeieram. Daugavā nedrīkst lekt, kamēr nav izpildīts pilsoņa pienākums- piedalīties Saeimas vēlēšanās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 24.04.2018. 13.18

  Brauc vilciens, kupejā sēž cilvēks un loba banānus. Katram nolobītam banānam viņš uzber sāli un izmet laukā pa logu. Kupejas biedrs vaicā, kāpēc met ārā banānus, atbilde – es banānus ar sāli vienkārši nevaru ieēst.
  Nobalsosi par Vienotību, vai tā klonu, JKP, kuri tevi spīdzinās ar izdomu, bet tad gan līdz nākošām vēlēšanām ielec Daugavā. Vēlams no tilta un tumsā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 24.04.2018. 13.02

  1 Так смысл звонить? выбирай 400 после налогов и все. Сам человек выбирает. А звонят обычно в случае конфликтов или увольнения, которое по мнению человека, было некорректное.
  2 то есть голосовать не за кого) а голосовать “ну давай попробуем, может эти будут другие”-так народ опасается, что новые еще более голодные будут.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > tonijs 24.04.2018. 15.56

  “VID aicina iedzīvotājus ziņot …” – paredzu, ka šī darbošanās būs izcili produktīva, kā jau tas VIDā pieņemts. Maza ilustrācija no pieredzes (lai nebūtu pārpratumu – bez vismazākajiem iebildumiem pret manis paša pārbaudīšanu):
  Televīzija un internets pirms dažiem gadiem plaši apdziedāja kāda VID darbinieka absolūti neticamo mantojumu no mātes, pensionētas skolotājas, kādus 400 tūkstošus. VIDa toreizējā priekšniece nesarkdama skaidroja, ka aizdomīgi gan tas esot, bet VIDam trūkstot kapacitātes tādu brīnumu izmeklēšanai. Sagadījās, ka tajā gadā paslimoju, un mana deklarācija bija papildināta ar biezu kaudzi ārstēšanās čeku. Tie tika rūpīgi pārskaitīti un ne par velti – atrada nodokļu nomaksā vairāku eirku lielu iztrūkumu, ko bez pīkstēšanas samaksāju, jo diskusija būtu dārgāka par tai iztērēto laiku. Pēc tam apdomāju – iespējamā kļūdas vērtība nepārsniedza 1 procentu no pārbaudes pilnas izmaksas. Atšķirībā no 400 tūkstošus vērtā brīnuma manas sīknaudas pārskatīšanai kapacitātes pietika.
  Nedomāju, ka ar ziņošanas pārbaudēm būs savādāk – tiks objektīvi nolemts, kurš jāpārbauda ar pilnu jaudu un kam ierobežoto kapacitāti netērēt.

  +4
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > J.Biotops 24.04.2018. 17.13

  Ну так ВИД же не соврал-не хватало мощностей проверить про 400 тысяч евро, потому что все заняты складыванием нескольких евро по налоговым декларациям физ.лиц))

  Это мне напоминает борьбу с контрабандой-частную машину перетрясут, найдут 3 пачку сигарет и жестоко накажут. При этом чудным образом Рига полна контрабандных сигарет..Неужто их другие частники провезли? )))

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > J.Biotops 24.04.2018. 21.32

  “…tiks objektīvi nolemts, kurš jāpārbauda ar pilnu jaudu un kam ierobežoto kapacitāti netērēt…”
  .
  Ak tāpēc tā turies pie Vienotības kremļa slampām, bet es biju domājis, ka tur ir ideoloģiski apsvērumi. Lielākie ziedotāji ir pragmātiskāki un laikus jau no miroņa lec nost.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: