Īstās ziņas no Vašingtonas 3

Komentāri (3)

kolpants 12.04.2018. 11.38

saņēma gandrīz visu, ko cerēja, — temperamentīgais destruktors Donalds Tramps apsolījis, ka vismaz drošības un aizsardzības ziņā ASV nostāja paliek tikpat stingra kā agrāk

А вот честно..Неужели кто-то думал или опасался, что он скажет что-то другое? Типа вот так возьмет и заявит-все, 5 пункт отменяем, мы вам больше не друзья, от России не защитим.
Что, серьезно этого кто-то опасался?

По сути-поездка ни о чем. Вежливо поулыбались, сказали вполне ожидаемые слова:
– Грибаскайте ожидаемо глубоко и сильно лизнула персонально Трампу. Приличнее слов не найдешь после ее откровенной лести “Мы в Трампе видим такого лидера”
Эстонка ожидаемо сказала про их ИТ фишку.
Наш ожидаемо ничего по сути не сказал.

0
-4
Atbildēt

0

Drosma 12.04.2018. 11.18

un tomēr …. kāds ir sausais atlikums?
Kulbers tv24 stāsta, ka Gribauskaite un Kaljulaida , katra kādu dāvaniņu no Trampa atvedušas – igauniete IT biznesam, Gribauskaite – gāzes biznesam, tikai mūsu Vējonis – pigu mums atvedis esot kā vienmēr.

Nu pakomentējiet šo stāstu – jo man no malas skatoties iznāk tā, ka mūsu prezidents aizbrauca pakalnīties un atrādīties pasaules valdniekam , vai kā tagad sāk atzīt mediji – vienam no pasaules valdniekiem – Trampam. Tas arī viss.

Un cik šitas miljonus izmaksāja ? Un par ko? Ko tie preža kancelejas darbinieki bauda dzīvi abossolūtā sansārā peldoties?

+2
0
Atbildēt

0

J.šveiks 11.04.2018. 20.03

Lai gan man nav diplomatiskās izglītības ( J. Hašeks , Šveika dēkas pasaules karā) , man no pirmās dienas , kad izķepurojāmies no krievu apskāvieniem un atradāmies Eiropā , tādējādi kļūstot par Eiropas robežu ar komunistu krieviju , kļuva skaidrs , ja NATO galvenais uzdevums ir pasargāt eiropu no krievijas , tad to spēkiem ir jāatvirzās no vecajām pozicijām , Polijas robežas , tālāk uz Eropas austrumu robežām , tas kopš kļuvām NATO dalībvalsts , ar krievu agrsejas palīdzību , beidzot ir piepildījies , tas gan krievijas vadoņos sacēlis iesvēlis milzīgas dusmas , un padarījis rietumus par krievu ienaidnieku nummur viens.

+7
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: