Kims nogremdē banku 7

Komentāri (7)

J.šveiks 05.03.2018. 14.30

pietika ar Amērikas banku norēķinu apciršanu , un trešā lielākā naudas mazgājamā mašīna nogāja pa burbuli , mūsējie jau tā ilgi novilka ar savu neko nedarīšanu , bet baņķieri bija par 100% pārliecināti , ka varēs turpināt mazgāšanu , jo safuterēts visapkārt , gan partijās gan itkā labdarībā , bet re ka nepietika , krokodiļa asaras bira krievam , kad ziņoja par simtiem darbinieku atlaišanu , kautgan darbinieki zināja itin labi ar ko banka nodarbojas un labi vien ir , banku banditisms ir jāizskauž , ja nevaram paši , tad to izdarīs Amērika.

+3
0
Atbildēt

0

andris_n 01.03.2018. 17.08

USA PATRIOT Act ir abreviatūra no “Uniting and Strengthening America by Providing Appropriate Tools Required to Intercept and Obstruct Terrorism Act”:)

+2
0
Atbildēt

0

rinķī apkārt 01.03.2018. 11.18

ABLV likvidēšana un, kā vakar lasīju, Rīgas Dinamo vairs nākošajā gadā nespēlēs KHL, šīs abas ziņas lieliski papildina viena otru. 🙂 Latvija kļūst ar vien tīrāka 🙂

+5
-5
Atbildēt

2

  J.Biotops > rinķī apkārt 01.03.2018. 21.40

  Par mūsu Ģināmo šķiršanos no KHL būs tautas ienaidnieku un ļiberastu palaistas baumas. Tās nupat tālrādē no spēles atmaskoja. Sevišķi izcēlās īsteni latviska tautumeita, kam vainadziņā pērlīšu skauts lepns burts D. Mēs esam un būsim diženi!
  Ne sliktāk sirdsgudrā tauta saprot arī to, ka ABLV iznīcina vietējie pakalpiņi pēc Vašingtonas obkoma rīkojuma. Bet mēs nepadosimies. Ne tikai hoķī.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  klusais > rinķī apkārt 02.03.2018. 10.17

  RA – par ABLV likvidēšanu es nebūtu tik priecīgs viena iemesla dēļ, proti tā iemesla dēļ, ka manuprāt tā arī publiski nav pateikts galvenais iemesls. Un atbilde ir meklējama izpētot virzienu, kur naudu glabās tie, kas tagad spiesti aiziet no ABLV. Tukša vieta nepaliek un mana pārliecība saka, ka lēmums ir saistīts ar biznesu un lobēšanu nevis oficiālajiem paziņojumiem. Nomainījās komanda Vašingtonā, nomainījās lobiji un bija jāattīra vieta citiem.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > klusais 02.03.2018. 12.10

  Izskatās, ka čekistu pirtinās neziņu par viņu kabatas ABLV, drīz nomainīs izmisums. Kremlim jau bija laiks samierināties, ka Baltā namā vairs nesēž melnādains pakalpiņš, kas gatavs ikvienu tā vēlēšanos nolasīt no acīm un attiecībā uz Latviju ieslēgt atpakaļgaitu. To Be Continued…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > klusais 05.03.2018. 12.47

  А неважно! Это называется “выбью себе глаз, зато у моего соседа будет сосед инвалид”!
  Если бы страна проживания автора комментария следовала бы такому же “подходу”, уверен, ему менее комфортно финансово было бы поучать и радоваться свою далекую родину. Но ведь так удобно, сидя в хорошо зарабатывающей экономике, в том числе и на работе с Россией, поучать свою бывшую родину, мол, рвите отношения, и чем больше, тем лучше.

  Напоминает стоны иммигрантов, которые возмущались тем, что исторический памятник усадьбу купил российский миллионер. Но при этом вложить свои средства иммигранты как-то не горели желанием в бывшую родину.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: