Kairišs: Es to redzēju savām acīm 28

Komentāri (28)

Dzintars Cāzers 10.02.2018. 23.42

Lasot Kairiša un pārējo komentus, rodas sajūta, ka viņi ikdienā dzīvo siltumnīcā un nupat ir izmesti salā. Nedaudz apsaldējuši locekļus un smadzenes, šie ņemas vaimanāt.
Domāju, par komisijas “lietderību” un bezjēdzību nešaubījās neviens normāli domājošs. Lai man piedod deputāti, kas šo komisiju veidoja, bet tas bija tikai un vienīgi pirmsvēlēšanu gada 100%PR pasākums. Līdzīgi kā visas pārējās parlamentārās izmeklēšanas komisijas, kas beidzās ne ar ko.
Labi, deputātus es saprotu, jāspodrina pogas nākamajām vēlēšanām, taču pārējo uzspēlēto sašutumu un kritikas lavīnu Sudrabai vai citiem “locekļiem” uzskatu par klaju liekulību. Vai tiešām kāds saprātīgi domājošs cilvēks nopietni cerēja, ka komisijas ziņojumā tiks nosaukti konkrēti vārdi, klasificēts to nodarījuma samagums, vai aicināts pakārt vainīgos? Nu taču ka nē. Mūsu valstī ar šo procesu nodarbojas tiesību sargājošās iestādes, nevis Saeima vai tās veidotas komisijas. Un tas ir labi. Pretējā gadījumā mēs varētu pakārt daudzus, vispirms jau 90% pašvaldību deputātu. Līdzīgas sarunas, tikai nedaudz samazinātā mērogā notiek nepārtraukti. Īpaši tās aktualizējas vēlēšanu laikā, kad tiek dalīti amati domē, pašvaldībā, tās iestādēs vai kapitālsabiedrībās. Tas pats ar valsts kapitālsabiedrību vadošajiem amatiem. Visiem zināms tirgus. Un? Nekas, jo tā tač ir politiskā atbildība. Kur tad skatās žurnālisti, Kairišs un pārējie vaimanātāji?
Galu gala, kas tad notika? Šlesers ar čomiem papļāpāja, pafantazēja par iespējām kļūt bagātākiem? Un, vai kļuva? Droši vien, ka kļuva arī. Vai pateicoties šīm sarunām, kas to lai zina.
Ir cilvēki, kuriem šķiet, ka viņi ir gudrāki par citiem. Tikai nez kādēļ, viņi šo gudrību neparāda vēlētājiem vēlēšanu laikā, kandidējot uz amatiem Saeimā? Tā vietā kāds bārdains vīrs citē klasiķus par Niagaras ūdenskritumu, un ar asarainiem tekstiem vāvuļo par savu pilsonisko godu. Smieklīgi…
Ja reiz tauta savu izvēli vēlēšanās ir izdarījusi, tāda ir tās griba. Ne velti ir vecs teiciens – katrai tautai ir tāda valdība, kādu tā ir pelnījusi. Mēs vienkārši esam pelnījuši gan šo valdību, gan Lembergu, Šķēli un visus citus, jo savā būtībā mēs esam tādi paši rausēji, ar vienīgo atšķirību – mums pārējiem nav ne tāda harizma, ne caursišanas spējas. Mums skauž, ka paši neesam tikuši pie “siles”, tādēļ ar prieku norejam tos, kas pierijušies melnos ikrus, omulīgi tērzē kādā viesnīcas krogā.

0
-2
Atbildēt

0

Bārdainais Signe 02.02.2018. 17.35

Jurģis Liepnieks‏
Pilsētā runā, ka jauno Ventspils superoligarhu Meroni esot nesen KANB apciemojis ar kratīšanu. Iemeslu gan varētu būt tik daudz, ka grūti uzminēt, bet gan jau kaut ko uzzināsim.

+1
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 02.02.2018. 15.58

tie kuri balso par zēzēesesiešiem ir stulbi kā ciedru mieti , vai nu galīgi lembem izdevies šos nozombēt, …hihi he, man parāva smieklu , brigmans kristietis , tas jau velk uz šizoprēniju, to ka lembe slims ar šito, es sen pārliecinājos , kad viņš iepriekšējos dziesmu svētkos kā mērkaķis savā dzeltēnajā koztīmā lēkāja pa Brīvības ielu

+5
-2
Atbildēt

2

  J.Biotops > J.šveiks 02.02.2018. 16.06

  Brigmanis nav tikai kristietis vien, ir arī pārliecināti nacionāls patriots. Ne velti jau ilgstoši kalpo tautai kā viena no 100 gudrākajām galvām. Un mērkaķus arī neklājas apvainot – neviens no tiem nav dzeltenā žaketē lēkājis pa Brīvības ielu. Nu nav mērkaķiem tādu paradumu, nav.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Bārdainais Signe > J.šveiks 02.02.2018. 16.29

  Ticēt Dievam vai komunisma uzvarai,kāda tavuprāt ir atšķirība?

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Bārdainais Signe 04.02.2018. 19.30

  jāsaka ka atšķirība nav nekāda , jo, kad man mācīja zinātnisko komonizmu , secināju , ka pirmais komunists uz pasaules ir bijis jēzus , jo , vioņš aicināja cilvēkus būt brīviem kā putniem , nestrādat , viņš gan spēja ar vienu maizes kukuli un vienu zivi pabarot simtiem ļaužu , ļeņinam tādu spēju nebija , bet toties badu gan viņi mācēja uzlaist.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > J.šveiks 04.02.2018. 19.46

  Nu redz,tad jau Brigmanim tā nav nekāda šizofrēnija,ja nav atšķirības,kam ticēt.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Aivars B. 01.02.2018. 20.24

Ļoti labi, ka uzreiz vairāki Latvijas inteliģences pārstāvji pasaka , ko domā par absurdo komisijas darbu. Sabiedrībā briest arvien lielāka neapmierinātība par prokrievisku zagļu lielo ietekmi.
Agri vai vēlu tas novedīs pie pārmaiņām. Cerams, ka Saeimas vēlēšanās to redzēsim.

+12
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > Aivars B. 01.02.2018. 20.39

  Neapmierinātība par prokrievisku zagļu lielo ietekmi izpaužas Vienotības 3% reitingā. Cerēsim, ka sabiedrība būs pietiekami prātīga, lai vēlreiz neiebalsotu LC, Bordāna personā.

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

Aivars B. 01.02.2018. 18.58

Pareizi Kairišs Sudrabas darbību novērtē – neslēpta palīdzēšana valsts izzadzējiem. Un ZZS savukārt neslēpti atbalstīja Sudrabu. Komisijā bija arī ZZS pārstāvis – Mežulis, atbalstīja zagļus, lai viņi izspruktu sveikā.
Kāpēc ZZS tik neslēpti atbalsta valsts izzadzējus ? Paļaujas uz saviem vēlētājiem, ka tie balsos tik un tā. Viņu vēlētāji ir no laukiem, daļa zemnieki. Bēdīgs skats uz Latvijas zemniekiem. Kādreiz viņus daudzināja par nācijas mugurkaulu, savas zemes patriotiem. Bet tagad … Piemēram Brigmanis, tāds kā zemnieku līderis. No Eiropas fondu naudām bagāts palicis, bet pakalpo Krievijai, kā vien varēdams. Un visādiem Latvijas apzadzējiem. Vajadzētu to fondu naudas un atbalstu naudas dalīšanu pārskatīt. Kāpēc jāpadara bagāti Latvijas valstij nelojāli lielsaimnieki ? Maksāt fondu naudas un atbalstus tikai par pirmajiem 100 ha, un tiem, kas vēl OIK naudas saņem – nekādu citu atbalstu. Jau tā pārāk dāsni subsidēti. Tad mazajiem un vidējiem zemniekiem daudz lielāks atbalsts iznāktu, un patriotiski lauku cilvēki netiktu nostumti maliņā.

+16
-1
Atbildēt

1

  J.Biotops > Aivars B. 01.02.2018. 20.13

  “…Viņu vēlētāji ir no laukiem, daļa zemnieki…” Ilūzija, pie tam ne gluži nekaitīga.
  Zemnieki nav viendabīga masa un par dolārzaļajiem dīvanzemniekiem balso gan pilsētu “inteliģence”, gan “ofisa planktons” un visu veidu “vienkāršie darbaļaudis”, gan zaļknābaini vides aktīvisti un patrioti, kam kādu iemeslu dēļ nav pa prātam NA. Kopā sanāk pietiekoši, lai ZZS jau tagad būtu droša vieta valdošajā koalīcijā. Visticamāk – vadošā, patīk tas man vai ne.

  +3
  -2
  Atbildēt

  2

  Aivars B. > J.Biotops 01.02.2018. 20.36

  Patrioti par ZZS nebalso. Balso tie, kuriem Kremļa propaganda sakompostrējusi smadzenes.
  Nav jau tikai zemnieki, tas taisnība. Bet tas, ka par zemnieku līderi viņu organizācijas ievēl prokrievisko Brigmani, skaidri parāda, ka Kremļa propaganda zemnieku galvās pamatīgu putru uztaisījusi.

  +9
  -1
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > Aivars B. 01.02.2018. 20.48

  Latvisko partiju: NA un ZZS, vēlētājs, atšķirībā no Vienotības un JKP atbalstītājiem, “inteliģentiem”, neskatās Kiseļ TV un neklausās krievu popsu, kā Zatlers un Šlesers.

  +3
  -5
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > altinyildiz 02.02.2018. 12.09

  Jums taisnība – priekš kam visādas kiseļTV vairs skatīties patiesiem patriotiem, ja NA un ZZS ideju kopība ar Krievzemes gara milžiem jau sen zināma un lasāma pat te vai ik stundu. Nav ko laiku tērēt. Konkrētiem uzdevumiem pieņemts izmantot citus kanālus, nevis Tv.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > J.Biotops 02.02.2018. 12.55

  Pat nevarēju iedomāties, ka dalot uzturēšanās atļaujas krieviem, Vienotība tos ievilina, lai varētu piebeigt. Par tavējo kopību ar Krievijas “gara milžiem” noskaties: https://www.youtube.com/watch?v=qcQ0g7ggcck

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Aivars B. 02.02.2018. 12.06

  “…Patrioti par ZZS nebalso…” – Tiešām? Atgādināsiet, kurš no NA deputātiem atzinis b.Brigmani par nacionāli domājošu dižgaru? Pateicos par atbildi.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  vvilums > J.Biotops 01.02.2018. 21.41

  ZZS par savu augsto reitingu var noteikti pateikties arī kremļa visāda veida atbalstam, bet ar ko šamējie tik ļoti izpatikuši Krievijas fašistiem?

  +5
  -1
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > vvilums 01.02.2018. 21.50

  Par kādu kremļa atbalstu ir runa?Pa kiseļ TV stāstīja?

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

altinyildiz 01.02.2018. 13.28

“Oligarhu sarunas es redzēju savām acīm, es tās lasīju.”
————-
Ak tā, kaut kāds režisorītis var iepazīties ar materiāliem, kas sabiedrībai noslēpti aiz septiņām atslēgām! Vēl drusku un arī santehniķi varēs taisīt abortus, ko lobē daļa politiķu.

+3
-11
Atbildēt

0

Antons 01.02.2018. 11.35

Mums populārākās partijas ir ZZS un SC, par Sudrabas partiju nav nozīmes runāt, tā tika veidota konkrētiem mērķiem, un savu uzdevumu izpildīja.
Par šo abu partiju “jaunāko izpalīgu” NA arī skkaidrs visiem, kam ir smadzenes.
Tātad – viss ir OK, kāds vēlētājs, tā arī dzīvojam un dzīvosiem.
Ar tādu medicīnu, ar tādu politisko ētiku, pareizāk sakot, tās neesam’mību, ar tādu visaptveriošu korupciju augstākajās varas struktūrās, ar tādām tiesām, ar tādu Saeimu, kuras lielākā daļa ir vai nu nopirkta, vai iebiedēta, valstas nozagšana turpināsies pilnā sparā.
Pēc komisijas darba rezultātiem vēl kādam nav skaidrs, kurš ir īstais valsts saimnieks?
Varbūt, parunāsim par to “nacionālo ideju” un to latvju mentalitāti?
Sanāk – nacionalā ideja ir valsts nozagšana, tikšana augstā amatā ar pespektīvu pēc iespējas dārgāk pārdod savu pakalpojumu( vai tā būtu balss Saeimā, vai tiesas lēmums, utt).
Kas tur nav tikuši – liela daļa bļauj “zagļi”, bet, ne tāpēc, ka domā, ka zagt slikti, vienlārši paši to darīt nevar, tāpēc.
Mums nevajag nekādu demokrātiju, mums nevajag tiesu sistēmu, kjorupcija mums ir norma, nevis izņēmums.
Mūsu sapnis ir vagars, kurš par pārkāpumiem ieper, toties, ja tu izdari pa prātam, apbalvo – ar naudu, amatu, utt.
Tas ir mūsu ideāls. – Lemberegs, kas “zog bet, arī “ielas bruģē un citiem atmet”.
Mūsu mentalitāte( vismaz politiķiem) daudsz tuvāk NVS, Krievijas, utt, mentalitātei, nevis civilizētām ES valstīm.
Mūs pat ar Lietuvu un Igauniju vairs nevar salīdzināt, ja tur būtu publicētas tādas sarunas, tur notiktu tiesas procesi, jo viss taču tik acīmredzams.
Mums nav pilsoņu, mums ir iedzīvotāji.
Un kādu valsti ar savu trulumu, gļēvumu un pērkamību esam pelnījuši, tādā arī dzīvojam un dzīvosim.
Protams, uz visiem tas neattiecas, uz lielāko daļu gan.

+15
-3
Atbildēt

3

  Bārdainais Signe > Antons 01.02.2018. 14.17

  Protams,mūs neinteresē ne Citadeles atdošana par sviestmaizi,ne elektrības ražošana no krievu gāzes,uzliekot par to vēl OIK,ne Liepājas metalurga izputināšana,vēl nozogot valsts garantēto naudu,mums galvenais iebāzt Lembergu aiz restēm un saglabāt Vienotību pie varas,lai tie varētu tālāk putināt valsti un iedzīvotājiem likt vilties par rietumu vērtībām jau tik tālu,ka latvieši nobalsos par Saskaņu un gribēs atgriezties Maskavas pavēnī.

  +4
  -10
  Atbildēt

  0

  p_eteris91 > Antons 01.02.2018. 14.46

  Kāpēc “” inteliģence”” pēkšņi uzbrūk ZZS? Ļoti vienkārsi– no rokām var izslīdēt MILZĪGĀS , SADZEJOTĀS DARBA SUMMAS PAR ATSEVIŠĶIEM PASŪTĪJUMIEM , KAS GĀJA CAURI AR VIENOTĪBA SUN NA SVĒTĪBU.
  Piem == Runājošie akmeņi, 100 gadei veltītais pasākums 99 % kritizētam pasākumam Gaismas pilī, dārgie vārti un vēl vesels lērums apšaubāmi darījumi. Tā pēc kārtas uz skatuves uzjoņo jauni “” varoņi “” ŌRĀTŌRI”” , KURI JŪT ASINS GARŠU( NAUDAS GARŠU AR MILZU UZCENOJUMIEM, JO VIŅU SMADZENES NETIEK PAREIZI NOVĒRTĒTAS) , SMADZENES IR PRIMITĪVAS, FAKTS- NEKUR ĀRZEMĒS PAT NEŅEM PRETIM.

  +3
  -9
  Atbildēt

  0

  kolpants > Antons 01.02.2018. 17.01

  Tas ir mūsu ideāls. – Lemberegs, kas “zog bet, arī “ielas bruģē un citiem atmet”.

  Ну почему же идеал? Просто меньшее зло по сравнению с бОльшим. Ворует? Ворует. Но что-то делает? Что-то делает.

  Ушакову с кого пример брать? С Лемберга, за которого как ни крути, но голосуют, или с Бирка, которого даже свой же избиратель прокатил на выборах в РД?

  Совсем не воровать? А почему нет, если другим можно?

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 01.02.2018. 08.52

Latvijas Avīze raksta – Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidents

Raksts ir par to, kā Šlesers ar savu komandu atzīmēja Saeima komisijas darba rezultātu pasludināšanu un tāpēc labi iederas šeit kā pielikums 🙂

http://www.la.lv/sleseru-jubileja-sumina-bijusie-premjeri-un-prezidenti/

+7
0
Atbildēt

4

  Vahamurka > rinķī apkārt 01.02.2018. 12.28

  Latvijas Avīze ir nacionāļu midzenis,nav ko tagad daudz aiztikt Šleseru,var tā drusku,bet ne pārāk,citādi vēl sāks runāt arī par Šķēli,Kamparu…Mūsu uzdevums ir koncentrēt visu uzmanību uz Lembergu un ZZS,vēlēšanas deg!

  +3
  -8
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > rinķī apkārt 01.02.2018. 13.34

  Un bez cumftes brāļa, Zatlera? Tā iet, neesi vairs amatā un tuvākie līdzgaitnieki aizmirst.

  +2
  -9
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > rinķī apkārt 01.02.2018. 20.59

  Ja pēc Jūrmalgeitas sarunām Šlesers bija nopietni aptaisījies, tad šī “izmeklēšanas komisija”, kas tika sasaukta valsts līdzekļu izvazāšanai un dažu nelietīgu politiķu spalvu spodrināšanai, varēja izsaukt tikai ņirgu.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > rinķī apkārt 01.02.2018. 22.41

  Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidents
  —————–
  Atkal Zatlers lien dibuā? Viš jau neko, tikai ar dēla piedzimšanu esot sveicis,,,, ģimenes draugs :), tāpat kā freiberģene

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: