Pēc balsojuma pret Sudrabas atsaukšanu “Vienotības” frakciju pamet Boķis un Valainis 35

Komentāri (35)

kolpants 29.01.2018. 11.05

Ну ничего, Единство уже включило свой спасительный лозунг “кто, если не мы” и “другие еще хуже”.
Уже журналистка из пула симпатизирующих Единству разродилась на фейсбуке пространным комментарием на тему “как ЦС хитро себя ведет, чтобы прорваться в коалицию”, типа как все складно получается.
И появление Жданоки преподносится как план Ушакова, читай, Путина. Хотя Жданок появилась на латвийской сцене исключительно благодаря….министру Единства Шадурскому! И это ведь сразу было всем понятно, что школьная реформа вызовет активацию противников! И очень логично выглядит, что и время актуализации выбрано такое-чуть больше года перед выборами. Чтобы дать время сорганизоваться своим оппонентам, чтобы они смогли сформировать свою позицию! Ну и чтобы было с чем уже пугать своего избирателя.
Актуализируй Шадурский реформу за месяца 2 до выборов-и понятно, что за такой краткий срок никакая Жданок не успеет ничего организовать. Актуализируй за года 2-3 до выборов-опять опасно, за это время страсти могут и утихнуть. А год самое то!
И вот уже появляются статьи журналистов…. Как ЦС приходит во власть…поворот на Россию…
И спасет только кто? Единство! НО ретрограды, СЗК старые коррупционеры, и только Единство может спасти! Ну типа “да, мы не идеал, но кто, кроме нас” и т.д. и т.п.

0
0
Atbildēt

0

Antons 27.01.2018. 17.43

Katrā partijā ir cilvēki, kuri tur ir tikai savtīgu interešu dēļ un tos var nopirkt jebkurš = no Putina līdz Lemberga,.
ZZS visa satāv no tādiem.
NA to pērkamo starpā ir arī kāds, kur’\s vispār nesaprot, kas notiek, un vienkārši nav pārāk gudrs, tāpēc dara, ko tam liek, pat beaz atlīdzības.
V, lai kā arī nebūtu, tādu% ir viszemākais, un tā ir vienīgā partija, kas tiešām orientēta uz

+3
-1
Atbildēt

1

  Antons > Antons 27.01.2018. 17.49

  turpinu, jo nospiedu ne to – V ir vienīga partija, kuru var pielīdzināt normālai Eiropas līmeņa partija, un kas orientēta uz nākotni, nevis pagātni, un kura tiešām pārstāv Latvijas, nevis MNA, LEmberga, utt. interses, un par kuru nav jākaunas
  ZZS un NA daudz labāk iederētos NVS politiskajā lauciņa, jo vērtības tām, īstenībā, neatšķiras nop JR vērtībām, pēc kuras parauga, kopā ar SC tās pieņēm tumsonīgos un ksenofobiskos likumus.

  +5
  -2
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > Antons 27.01.2018. 18.27

  Vot šito vajadzētu katram turēt ierāmētu pie gultas,citādi te visādi ņergas apvaino mūsu vienīgo īsti rietumniecisko partiju visādās blēdībās …Citadele ne tā esot pārdota,Liepājas Metalurgs izputināts,OIK par elektrību ne tā kontrolēts…kad beidzot sapratīsim,ka tas viss darīts tikai un vienīgi mūsu iedzīvotāju interesēs?!Nemaz nerunājot par geju un lezbiešu parādēm,kas ienesušas mūsu sasmakušajā tumsonības gaisotnē jaunas un svaigas vēsmas,mums jau tā ir maz karnevālu.Visa dzīvnieku pasaule jau no aizvēsturiskiem laikiem kopojušies ar visiem,kuriem tikuši klāt,ar ko mēs,cilvēki,esam sliktāki?Laiks saraut tumsoņu važas un sākt dzīvot pa jaunam.Atvērta sabiedrība,kā mūs māca dižais labdaris Soross, bez seno laiku māņticības mums ir vajadzīga.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Antons > Vahamurka 27.01.2018. 20.33

  Nu es jau tāpat zinu, ka tu esi tipisks ZZS, NA un SC, tātad, arī Putina elektorāts, Saprotams, kāds tur Soross, “dižais vadonis” tai visai jūsu nozombētajai komandai ir Lembergs, jo taisni viņš taču NATO uzskata par okupantiem, , ko viņš atklāti p[ateica, un arī NA domā tāpat, jo tas jūsu otrais “dižais vadonis” Dzintars arī paziņoja, ka tuvākais partneris viņam ir Lembergs, tātad, arī viņš NATO uzskata par okupantiem.
  Nu tad – kāda tur atšķirība no Krievijas JR partijas un SC?
  Nu tas, ka taisni V ir vainīga pie visām Latvijas nelaimēm – kurš tad to nezina.
  Ka lielākā Latvijas problēma ir geji un lezbijiets un praidi – katram skaidrs.
  Vot, ja pie varas būtu NA, ZZS un SC apvienotā komanda, tad mums gan būtu viss ideāli, nebūtu nekādā ES, sen būtu NVS sastāvā, nebūtu nekādu geju un praidu, būtu “demokrātija” nevis pēc Sorosa, bet, pēc Putina,un būtu mums laime.
  Cik tālu jābūt nozombētam un primitīvam, lai rakstītu tādas muļķības, kādas tu te sarakstīji, jūs taču esat Latvijas nelaime, Lemberga, ZZS un SC elektorāts, un bīdat Latviju uz Krievijas, nevis ES pusi, intersanti, jūs paši arī to apzinaties?

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  Bārdainais Signe > Antons 27.01.2018. 22.09

  Noskaidrosim pašus pamatus.Tikumība jebkurai kulturālai sabiedrībai ir svarīga neatkarīgi no tā,ko par to stāsta Putins un viņa partija,neatkarīgi no Sorosa un visiem citiem.Par to mums stāsta vēsturiskā pieredze ar augsti attīstītu antīko kultūru sabrukumu caur izvirtību un pārmērību izplatību.Tas ir elementāri -cilvēks,kurš sevi neierobežo,neizvairās no pārmērībām,kļūst atkarīgs no ēdiena,seksa,alkohola,azartspēlēm,dzīšanās pēc baudas un mantas un citiem spēcīgiem kairinātājiem. Mums vajadzīga sabiedrība ar noteiktiem uzvedības rāmjiem,nevis līdz galam atvērta sabiedrība bez noteikumiem.Pagrimusi sabiedrība vairs nespēj pretoties un iznīkst.Tu gribi,lai mēs šo vēstures mācību ignorētu?

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 27.01.2018. 22.28

  Gribi teikt, ka geju un lezbiešu laulības ir izvirtība un tuvākajā laikā varam gaidīt sabiedrības pagrimumu Argentīnā, Austrālijā, Vācijā, Spānijā u.c. pasaules valstīs, kur tās ir atļautas? Muļķības. Tās visas (saite zemāk) ir civilizētas valstis, kas ar cieņu izturas pret cilvēktiesībām.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Same-sex_marriage

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > tonijs 27.01.2018. 22.38

  Laulības ir attiecību reģistrēšanas ceremonija ar viesiem,šampanieti un ērģelēm,tur tiešām nekādas izvirtības parasti nenotiek.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Antons > Bārdainais Signe 27.01.2018. 23.00

  Ļemberga un NA faniem civilizētas valstis ir Krievija, Baltkrievija, musulmaņu valstis, ES, ASV, praktiski visa DA, ĀZija, Japāna , kur atļautas viendzimuma laulības un absolūti neiespējama publiska homobijas izpausme, jo tad tu esi sabiedribas padibene, tiem ir necivilizētas valstis.
  šiem te būtu labāk emigrēt uz Krieviju, būtu savējo starpā.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > Antons 27.01.2018. 23.13

  Tev par NA faniem ir visai miglains priekšstats,tas laikam nācis no ilustrētajiem žurnāliem.Kas ir homofobija?Vai tas,ka es sešus rokas pirkstus atzīšu par novirzi no normas,skaitīsies,ka es izrādu nepatiku pret sešpirkstainu cilvēku?

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > Antons 29.01.2018. 10.48

  Nu tas, ka taisni V ir vainīga pie visām Latvijas nelaimēm – kurš tad to nezina.
  ==========
  Ну вообще-то Единство уже который год при власти и в коалиции. Поэтому сделать вид “ну мы тот вообще просто рядом стояли со всякими коррупционерами из НО и СЗК” тоже уже совсем несерьезно выглядит. И оппонент задал вполне конкретный вопрос-про OIK, который курирует именно министерство экономики, которое под Единством уже больше года. И что сказал министр? А сказал “ну мы закажем еще одно исследование, посмотрим, что скажут.”
  Поездка в Грузию перед самой продажей Цитаделе тоже не обошлась без представителей Единства.
  Единство любит критиковать ЦС за бездумные и непрозрачные траты-и что мы видим? МИД так щедро платит своим работникам, и при этом так не хочет об этом публично рассказать…И даже признает “а у нас нет ресурсов понять, кому сколько заплатили” !!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 27.01.2018. 13.37

saeima spēlē teātri, bet man piezvanīja klasesbiedrene – izstastīja kā nomiris mūsu skolas biedrs, kuru abas pazinām – tāds simbols Latvijas traģēdijai – kārtējais – skaudrāks un bezmaksas – salīdzinājumā ar gaismas rakstiem

tās naciķu maukas nolādētās – ap 500 bezmaksas ielūgumi iedotvaras elitei – tiem pašiem, kuriem algas simtos tūkstošos un vēl klāt būs ielūgumi simtos tūkstošos

bļedj tie maukas var teikt pusdzīvam mironim – latviešu tautai vēl pēdējo nozags un paši sajūsmā elsos kāda augstā laikmetīgā māksla

vienkārši drausmīgi – drausmīgi – lai uz elli iet pirmie, kuri savas partijas pamet un negrib vienā katlā ar biedriem sēdēt

+3
-5
Atbildēt

1

  Vahamurka > Dusma 27.01.2018. 14.12

  Skolas biedrs pārgāja uz citu partiju,tāpēc viņam šitā gadījās?

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

vilburs 27.01.2018. 12.57

Ja nu ZZS līdz vēlēšanām sāks šķobīties, ko tad? Varbūt nedaudz vēl vajadzēja pagaidīt, un tad iejāt nākamajā SAEMĀ uz jaunā/vecā zirga.

+4
-1
Atbildēt

1

  Vahamurka > vilburs 27.01.2018. 13.03

  Vai ir jau kādas pazīmes par grīļošanos?Beidzot tautas lielākā daļa izlasījusi žurnālu “”Ir””?

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

J.šveiks 27.01.2018. 04.58

krievi (kremļa)jau izmēģina iespējas iejaucoties balsotāju pultīs … bet labi ka utis pamet kažoku

+8
0
Atbildēt

1

  Drosma > J.šveiks 27.01.2018. 13.40

  beidz vienreiz – visur krievi – bļedj bet kuri ir tie, kuri mūs tiem kremļistiem pārdod ?
  krievi?

  kuri organizē tādu valsts kultūrpolitiku, kura iznīcina latviešu kultūru?

  kurai pietika nelietības un kauna valsts bēres par 150 000 eur nosaukt par gaismas rakstiem –

  neesi taču gļēvulis – beiz vienreiz slēpties aiz vienmērb=vainīgajiem krieviem

  skaidri un gaiši pasaki – mūsu vaina

  un neizlocies, bļedj, vienmēr !

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

andrejs 27.01.2018. 00.28

Boķim eiropeiskās vērtības vairs naw swarīgas.. Skumji… 😕

+8
-4
Atbildēt

0

Drosma 26.01.2018. 21.33

ko lien politikkā un tad paziņo ka nepiedalās intrigās kā Boķis vai ka neesot uzpērkami kā sudraba – zemiskie klauni un pašlabuma meklētāji – mūsu asisnsūcēji – nekas gan jau …

+2
-2
Atbildēt

0

lno 26.01.2018. 19.37

Vienotība: Padodoties uzvarēsim!:)

+2
-6
Atbildēt

1

  Drosma > lno 26.01.2018. 21.36

  naciķi orgasmo – jādomā , ka šovakar šiem šampja vakars un apsveikuma telegramma no paša kremļa, nu no puzes noteikti

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

J.Biotops 26.01.2018. 19.35

Vienotība bauda savas politikas sekas.
Reģionālo brigāžu (nu tās nav partijas pat ne tik, cik Saeimā pārstāvētas kompānijas) piepirkšana ir ne tikvien pavisam īslaicīga veiksme, bet arī vēlētāju krāpšana. Kas likumsakarīgi beidzas ar to, ka piepirktie pie pirmajām grūtībām meklē drošāku aizgaldu. Nevar taču tādi bogatieri pēc nākošām vēlēšanām atstāt bāreņu tautu vienu un neaizsargātu svētajā cīņā pret liberastiem, sorsīdiem un citām briesmām.
Nupat TP Kuldīgas modifikācijas deputāts Saeimā, esošie deputāti ņem kājas pār pleciem… taisnība jau viņiem ir – kuģis, kur žurku skaits būtiski pārsniedz matrožu daudzumu, ilgi nepeld.

+3
-2
Atbildēt

1

  zanE > J.Biotops 27.01.2018. 00.19

  …”Vienotība bauda savas politikas sekas.”….
  …savā ziņā taisnība…vien atliek piebilst, – arī mēs baudām mūsu vēlmju sekas, ko izpildījusi Vienotība….lai atceramies, kāds vienmēr ir bijis vēlētāja “pieprasījums” = partijās/Saeimā vairāk jaunu seju, vislabāk, tādas, kas nāk no reģioniem, kas sevi pierādījušas pašvaldībās, bijušas tuvāk vēlētājam, saprot viņu problēmas utt., utjp. ….otra svarīgākā prasība = lai vēlēšanās tiktu apvienoti spēki, lai vēlētājam būtu no kā vairāk izvēlēties…dodiet dažādību, tikai ne partijnieku pierastos ģīmjus….
  …to pašu tagad vēlētājs sagaida uz nākošajām vēlēšanām rudenī = apvienojieties, konsolidējieties, salīmējieties, veidojiet kopēju spēku, jo sīkpartijām nav izredžu….nu, labi, sataisīs uz rudeni kārtējo raibo lupatdeķi kāda bija Vienotība…un?….pēc cik ilga laika sāks dalīties un apkarot cits citu?….kurā brīdī sāksies lielā tautas staigāšana Saeimā, kreklu plēšana un aizkulišu vienošanās piepildīšana?….
  ….vai pēc jau redzētā un piedzīvotā scenārija šajā sasaukumā, rudenī, iespējams, kādam no pārvēlētajiem un jaunievēlētajiem politiķiem atliks laika domāt par valsti un vēlētājiem?…Tu tici, ka tādas pārmaiņas ir iespējamas?….

  +5
  -4
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > zanE 27.01.2018. 12.40

  Štrunts par jaunām sejām, un apvienošanos,visam pāri tomēr no vēlētājiem vienmēr bijis pieprasījums pēc rietumu vērtībām.Nespējām nodrošināt bēgļu palikšanu Latvijā un joprojām nevaram noslēgt viendzimuma laulības.

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  Drosma > zanE 27.01.2018. 13.33

  pirmoreiz balsoju par TB/LNNK – pietaisīja mani un traumēja uz visu mūžu …

  pēc tam balsoju par Tautas partiju – lieki teikt, ka ne tikai jutos piekrāpta un apzagta, bet tā arī bija , pie tam – kā saka brāļi krievi – pa lielam – mani mazbērni vēl nespēs maksāt šķeles =klavīša organizētās valsts izzagšanas parādus – ja nu vēl būs tāda valsts….

  Par Repši jau biju skeptiskāka – bet variantu nebija, par Dmbrovski biju skeptiska – un arī variantu nebija – visi viņi mani un manu mammu un manu bērnu nākotni Latvijā ir nozaguši.

  Nu bērni veido savas dzīves ārzemēs, es gaidu kur šie noenkurosies un mācos svešvalodas, jo skaidrs, ka ne ticība, ne cerība šīs valsts nākotnei man vienkārši nav

  nu nav-

  par ko balsot nezinu – ja uz vēlēšanām būtu jāiet šodien vai rīt – es neietu es vienkārši neietu

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 27.01.2018. 13.47

  Šodien notiek prezidenta vēlēšanas Čehijā. Divi kandidāti: pro-krieviskais Zemans un pro-eiropiskais Drahošs. Atbalstītāju skaits abiem ir ļoti līdzīgs, rezultātu izšķirs tieši svārstīgo vēlētāju (ap 10%) balsis, kuri izlems pēdējā brīdī un aizies uz vēlēšanām. No tā ir atkarīga visas valsts nākotne. Nozīme ir katrai balsij.

  +5
  0
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > tonijs 27.01.2018. 14.02

  Ar Čehiju viss būs kārtībā, tur nav neviena naciķa,

  +1
  -5
  Atbildēt

  1

  tonijs > Vahamurka 27.01.2018. 14.03

  Ērik-gaili, izlabo beidzot sava viltus profila vārdu- to čehu rūķīti sauca Vohomurka.

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > tonijs 27.01.2018. 14.15

  Nevajag piekasīties,citādi dusma arī tevi nosauks par sīkumainu ,čehu rūķītis tagad ir visu īsti liberālo eiropiešu svēts kultūras mantojums.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  tonijs > tonijs 27.01.2018. 19.43

  Mr Zeman, who fiercely opposes immigration and objects to EU sanctions against Russia, took 52% of the vote to beat Mr Drahos, a pro-EU academic with no prior political experience. Voter turnout on Saturday was over 66%.
  http://www.bbc.com/news/world-europe-42832720

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Antons > tonijs 27.01.2018. 20.55

  Uzvarēja Zēmans.
  Bet, tur prezidents figūra drīzāk simboliska, tāpēc diezin vai čehijas nākotne no viņa atkarīga.
  Tas tāpat, kā teikt, ka mūsu nākotne atkarīga no Lemberga ielikteņā Vējoņa.
  Kaut, no otras puses, par Vējoni nobalsoja mūsu nopirktā “parlamenta” vairākums, un Zēmanam, par kuru nobalsoja pilsoņi, tomēr ietekme lielāka.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > Antons 27.01.2018. 21.52

  A ko tad tava Vienotība nobalsoja par Vējoni?Mirkļa prāta aptumsums?

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  zanE > Bārdainais Signe 27.01.2018. 22.27

  …Ērik, tad, kad prezidenta vēlēšanas būs atklātas un vēlētāji varēs redzēt katra deputāta uzvārdu pretī izdarītajai izvēlei, tad arī varēsim pārmest tiem, kuri būs izšķīrušies par dīvainu rīcību….līdz tam laikam Tavu vāvuļošanu par balsojuma rezultātu varam uzskatīt par manipulāciju, iedomu augli, spekulāciju vai prastiem meliem….Tev un Taviem sarkanzaļajiem komunistiem aizklātā balsošana tāpēc arī vajadzīga, jo atklātums iznīcinās iespēju muldēt un čakarēt prātus lētticīgajiem….

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > zanE 27.01.2018. 22.47

  Ech,būtu nu Vienotība šai ziņā kristālskaidra:Balsojums par Valsts prezidentu būs aizklāts, bet, aptaujājot Vienotības deputātus, 13 no viņiem LNT Ziņām solīja balsot par Raimondu Vējoni un 7 par Egilu Levitu, bet partijas frakcijas biedra Dzintara Zaķa viedokli noskaidrot neizdevās. Savukārt divi Vienotības deputāti – Ints Dālderis un Inese Lībiņa-Egnere – atbildēja, ka lēmumu vēl nav pieņēmuši. https://skaties.lv/zinas/latvija/politika/13-vienotibas-deputati-sola-balsot-par-vejoni-bet-7-par-levitu/

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > Bārdainais Signe 28.01.2018. 03.13

  A ko tad tava Vienotība nobalsoja par Vējoni?
  ——————-
  Vatņiks jau aizmirsis, ka par Vējoni balsoja V, ZZS un pēc Ušaka zemdeķa tikšanās ar Kampariem tika pievienotas trūkstošās balsis no SC… :)))
  Eiropeiskās vērtības… 🙂

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: