Par politisko partiju varas, naudas un ētikas pārbaudījumiem 36

Komentāri (36)

nortonfinance2017 29.05.2018. 19.52

Vai jūs esat ar parāda pārskatīšanu vai administrāciju? Vai esat iekļauts melnajā sarakstā? Vai jūs cenšaties, lai tiktu galā ar ikmēneša maksājumiem? Vai jūs vēlaties iegādāties māju, automašīnu vai biznesa aizdevumu, bet jūs parāda pārskatīšanu vai administrēšanu? Ja jūs atbildējāt JĀ uz jebkuru manu jautājumu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]

0
0
Atbildēt

0

Antons 11.01.2018. 10.50

Latvijā vispopulārākais politiķis, izrādas, ir Vējonis, otrajā vietā Lembergs, vispopularākā partija – Lembergam piederošā ZZS, otrajā vietā – SC un daļēji Lembergam, daļēji MNA piederošā NA, kuras visas totāli korumpētas, nekompetentas, pērkamas.
Par kādu ētiku te Viņķele runā?
Vai kaut vai par veselo saprātu.
No otras puses – principā, visām šīm trijām partijām daudz vairāk kopīga, nekā atšķirīga, ne par velti visas draudzīgi pieņem tumsonīgos “tikumības” likumus un daudz ko citu, nu bet, latvju tautai patīk ( acīmredzot, tie spriestspējīgie sen kau kur ārzemēs).
Tāpēc latvijas aborigēnu izvēle ir saprotama, un pilnībā atrbilst tēzei – katrai tautai tāda valdība, kādu tā pelnījusi.
Tāpēc tā arī dzīvosim, kā pelnījuši, leišus un igauņus ārstēs bez maksas un ar modernām zālēm, latviešus – ar novecojušiem sūdiem ( ja vispār ārstēs), cīnīsies šeit nevis ar korupciju, bet ar tiem, kas to grib ierobežot, ceļi izmaksās divreiz dārgāk, TM mums būs nemirstīgais debiliķis Rasnačs, tiesas un prokuratūra būs parodija, utt., utt.
Bet, mums patīk, un varat mums iepūst, turpin;āsim mīlēt Lembergu un Co!.

+1
-2
Atbildēt

1

  kolpants > Antons 11.01.2018. 14.07

  Хочешь сказать, что Единству не повезло с народом, не смогло тупое быдло оценить европейские ценности?

  А, может, просто и Единство такие же как и НО и ЦС? Просто НО и ЦС смогли еще занять этнически ориентированную нишу. А Единство, вначале пытаясь подружиться с обоими этническими лагерями, в итоге не смогло ничего предложить ни лояльным русским, ни лояльным латышам.
  Ну а что касается коррупции..Уж у кого кого, а у Единства тоже рыльце в пушку. Одни только деньги в тумбочке ген.директора Кампарса чего стоят. И не по сумме, а именно по отношению

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Antons > kolpants 11.01.2018. 14.50

  Kolpants – salīdzinot ar ZZS, NA un SC V ir gandrīz vai ideāla, kaut, saprotams, svēts nav neviens.
  Par ZZS un NA viss sen zināms.
  Kopš SC valda Rīgā, par to arī viss skaidrs, korupcija RD ir salīdzinoši lielāka, kā pat Latvijā vispār.
  Kur nu vŗel SC atbalsts valsts mēroga korupcijai valsts mērogā, sadarbojoties ar ZZS un NA dažos punktos………………..
  Kaut, te, protams, viss relatīvs – kurš ir korumpētāks un stulbāks – ZZS, NA vai SC.
  Kas att. uz V – tā ir nožēlojama kaut vai tāpēc, ka tik ilgi piecieta Āboltiņu ar tiem viņas pakalpiņiem, un savu likteni godīgi nopelnījusi, jo taisni Āboltiņas laikā tur notika totāla degradācija.
  Bet, vismaz, V politiķi nav tik primitīvi un arhaiski, kā šo triju brāslīgo partiju – SC, ZZS uhn NA politiķi.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Bārdainais Signe > Antons 11.01.2018. 15.19

  Jāā,V politiķi noorganizēja Latvijas iedzīvotājiem veiksmes stāstu,tikai kļūdījās ar to Āboltiņu,citādi viss būtu kārtībā…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 11.01.2018. 22.46

  Taisni, tā, Ērik-gaili, tu esi uz pareizā ceļa.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > tonijs 12.01.2018. 14.24

  Tu nejūti,ka latviešu tautu uzskati par galīgiem muļķiem,kuri Vienotību novērtē tikai pēc vienas personas?

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > Antons 12.01.2018. 10.45

  salīdzinot ar ZZS, NA un SC V ir gandrīz vai ideāla, kaut, saprotams, svēts nav neviens.
  угу, по рейтингу видно. При этом у Единства же не “тупой” сельский избиратель как у СЗК, или верный “русский” как у ЦС. А именно латышская интеллигенция, которая умеет думать и выбирать. И при этом такой катастрофический рейтинг. Именно катастрофический, учитывая нахождение Единства у власти последние годы!
  Кстати, именно это могло и подвести Единство, постоянное апеллирование к аргументы “мы не идеал, но другие еще хуже”. И в итоге этот аргумент просто надоел и приобрел форму “это не они хуже, это вы не лучше”. Потому как у всех крупных сделок, гос.заказов и т.д. везде виделись ушки Единства. Ну нельзя в крупных гос.заказах обойтись согласием только 2 из 3)

  Kur nu vŗel SC atbalsts valsts mēroga korupcijai valsts mērogā, sadarbojoties ar ZZS un NA dažos punktos
  Еще раз повторю предыдущую фразу – как у всех крупных сделок, гос.заказов и т.д. везде виделись ушки Единства. Ну нельзя в крупных гос.заказах обойтись согласием только 2 из 3)
  Поэтому опять эти отсылки к “мы хорошие, коалиция плохая” ну никуда не годятся! Что это за идиотизм-ради стабильности коалиции мы прикроем глаза..Так что важнее-страна или коалиция? Ну так говорите громко о том, что знаете. Ну народ оценит правду, выберет вас в следующий раз.

  А если копнуть поглубже, то и Единство не чуралось таких же методов, что и другие партии, например
  http://m.pietiek.com/raksti/ka_studentam_klut_par_ministrijas_juriskonsultu__vienotiba__zina_recepti
  и всякие непонятные гос.заказы и т.д.

  А вообще как послушаешь, так Единство вообще ни в чем не виновато, то коалиция не та, то народ не тот. Ну не повезло, так не повезло ни с народом, ни с коалицией. А теперь еще и Аболтиня виновата. Но тогда возникает вопрос-а какой тогда смысл от партии, которая годами была у власти, но у которой постоянно кто-то виноват? А может, в итоге и нет никакой ПАРТИИ? А есть группа членов, которых использует некая властная верхушка, уже внутри которой происходит борьба?

  Ну а если Единство знало о всех коррупционных сделках в гос.заказах, но молчало, чтобы спасти коалицию-то по закону тоже несет ответственность, так как даже и статья такая есть-если знаешь о преступлении, но не сообщаешь.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > kolpants 13.01.2018. 00.15

  Tāpēc pašu un arī valsts interesēs centriski liberālajām partijām- Vienotībai, JKP un Par uz Saeimas vēlēšanām jāiet kopā.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Bārdainais Signe > tonijs 13.01.2018. 09.27

  Tā būs tā pati vecā Vienotība -trīs reiz sildīta veca zupa.Ja cilvēki uz šī plikā āķa uzķersies,viņiem skaidrs ka nebūs pilns rubulis..

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 13.01.2018. 15.16

  Labāk sildīta veca zupa nekā pliki kauli no oligarhu galda, ko tautai atmet pārējās partijas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > tonijs 14.01.2018. 10.59

  Ar vecu zupu var saindēties un atstiept pekas,tad nebūs neviena,kas pēc tam patriec oligarhus un atņem viņiem gaļu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 15.01.2018. 11.32

  Tāpēc pašu un arī valsts interesēs centriski liberālajām partijām- Vienotībai, JKP un Par uz Saeimas vēlēšanām jāiet kopā.

  Labāk sildīta veca zupa nekā pliki kauli no oligarhu galda, ko tautai atmet pārējās partijas.

  я сомневаюсь, что избиратель опять клюнет на это маневр, который однажды прокатил с Новым временем и Единством.
  В таком случае Единству действительно придется очень быстро и убедительно доказать, что они избавились от всех прошлых теней и готовы к действительному рестарту.
  Я не пиарщик, но мне кажется, что все-таки более эффективно уйти в “За” “чистым” членам Единства.
  И и опять же- от перемены слагаемых сумма не меняется. Единство в последние пару лет заняла довольно национально сильную позицию-что ее очень отличает от “За”, которые пробуют себя позиционировать весьма либерально. При этом “консервативные” мне показались тоже довольно национальными.
  Поэтому как они смогут вместе работать, имея различия в таком существенном вопросу. Опять же, связка Единства и партии бывших кнабовцев. Они вдруг скажут, что именно Единство и серые кардиналы партии были всегда чисты? И тумбочка Кампарса тоже?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Svešinieks 11.01.2018. 10.45

“Ja dzirdat kādu sakām – ar mums tā, kā ar vecajiem, nekad nenotiks, kļūstiet piesardzīgi! Vai nu jaunie censoņi ir nelgas vai, labākajā gadījumā, absolūti naivi.”

Blēži apgalvo, ka visi esot blēži. Zagli apgalvo, ka visi esot zagli. Prostitūtas apgalvo, ka visas esot prostitūtas. Un ar jaunajām partijām nenotiks tas pats, kas noticis ar Vienotību. ja šis partijas biedri par savām nelietībām būs bargi sodīti. Jo bargāks būs sods. jo mazāk būs gribošo atkārtot Vienotības ceļu.

+1
0
Atbildēt

1

  basta > Svešinieks 11.01.2018. 12.20

  Vai Āboltiņai nodrošinātās vecumdienas kādā eksotiskā valstī ar gardiem ēdieniem un dzērieniem un peldēm cauru gadu, nebūs pārāk bargs sods? Gan jau čeka parūpēsies arī par saviem pārējiem kalpiem. Ja čekistu publiski piesmietam morālam kroplim, Dombrovskim, nāksies pamest Briseli, domāju, viņam Maskavā atradīsies Šrēdera vietnieka amats.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 10.01.2018. 18.46

visas partijas uz naudu kā mušas uz medu , vai mums maz ir kāda parteja , par kuru balsot nabagam?tas tiem , kuri stāv zem vidējā plānā slāņa, nav , nu tad ar negaidiet , ka 100 % jums ies uz vēlēšanām, lembe līdz mīršanai varēs stēdīt valdību, ar ko ari apsveicu

+1
-2
Atbildēt

0

kolpants 10.01.2018. 14.16

По сути напоминает некий теоретический блок из книжки типа “как построить правильную успешную партию”.

Или это и есть отрывок из лекции по новому месту учебы авторши?

+1
-3
Atbildēt

1

Drosma 10.01.2018. 11.55

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/raimonds-karls-melanoma-veselibas-aprupe.d?id=49576459

Latvija ir šobrīd vienīgā valsts Eiropas Savienībā, kurā pacientiem nav pieejama mūsdienīga metastātiskas melanomas ārstēšana. Pat mūsu kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā šo ārstēšanu apmaksā valsts, respektīvi, maksā par drošiem un patiešām iedarbīgiem medikamentiem.

+2
-3
Atbildēt

2

  basta > Dusma 10.01.2018. 12.08

  Priecājies par desmitiem miljonu, ko ceļot Stradiņa slimnīcas jauno korpusu, nopelnīja Vienotības saimņieki! Gribi gan zivtiņu apēst, gan uz daikta uzsēsties?

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 10.01.2018. 15.06

  Es pievienojos šim komentāram:

  Ainis 22.12.2017 09:26
  Diez cik var ticēt dermatologam, kas ņemas ar agrīnu diagnostiku par Metastātisku melanomu. Kur atbildība par meliem?

  Metastātsiku melanomu gadījumā nav nekāda 5gadu dzīvildze nevienam medikamentam. Modernie dod 4-12 mēnešus – http://www.arstubiedriba.lv/vai-merki- vienmer-attaisno-lidzeklus-onkologija/

  http://www.delfi.lv/news/comment/comment/raimonds-karls-melanoma-veselibas-aprupe.d?id=49576459&com=1&reg=0&no=0&s=1

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 10.01.2018. 15.22

  es jau tev paskaidroju – ka Dr Karls atsķirībā no Aiņa reāli strādā ar pacientiem un vinš jau nu zin gan ko raksta

  Un patiesībā – nopietnāks arguments ir tas, ko mēs ikdienā redzam – Latvija patiešām ir maza mazītiņa – nu viena lieta, ka statistika saka ka Latvjā ir īsākās dzīves un lielākā mirstība no vēža – pie tam ne jau mūsu bet Eirostat …. otra lieta – mums visiem ir kaimiņi , kolēģi , draugi , radi – avīzēs lai raksta

  nu ko Tu mani bezjēgā spied pie sienas – neceri , ka padošos – nekad !

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

Drosma 10.01.2018. 11.25

man kaimiņos dzīvo jauns pāris, viņi tur suni un katru rītu tas suns gaudo un plosās – acīmredzot , kad saimnieki aiziet – nu plosās kādu stundu, jo kad es eju laukā no dzīvkļa – suns jau ir apklusis

katru rītu sev saku – jāziņo pašvaldības policijai , jo suns būtībā tiek mocīts , bet tā es neziņoju, jo jāraksta komentāri – pašai jāgaudo un jāplosās – un tad ir kā tam suņukam – paaudo , paplosies un tad dzīvo kā ir – variantu nav

+1
-5
Atbildēt

0

Drosma 10.01.2018. 11.11

beidzot nskatījos filmu – Vienmēr prezidente. Man šo filmu absolūti izbojāja Māra Zālīte – mani viņa spieda visu laiaku domāt par čekas klātbūtni un varu Latvijas liktenī.

Bet ne par to šoreiz – bet par to, cik tukši un nepamatoti ir tiešām spožās un izcilās prezidentes vārdi par Latviju. Ka mums tautai jācīnās par savu zemi un savu izdzīvošanu. Kā ir realitātē – nu paskatieties paši – mani radi turpina aizbraukt no šīs valsts , es aidu iespēju – lai darītu to pašu. Lauki ir pamesti, ceļi pamesti, skolas, slimnīcas, mājas ir pamestas .

Šorīt klausos , ka ārzemju investoru pārstāve saka ka investori sūdzas, ka Latvijā vairs nav vergu, bet tie, kuri ir – maitas sasodītie – ņem slimības lapas un valsts šo sistēmu atbalsta….ka tā viņiem neesot investīcijām labvēlīga vide ….

varas cilvēkiem paaugstina algas , varu -bet rezultāts ir valsts tālāk iznīcināšana –
nu cirtīs vēl ko var nocisrt, nu bendēs nost , kuru vēl var nobendēt

vispār drausmīgi , drausmīgi –

visi mediji pilni ar ziņām , cik laba valdība – nu tādas reformas,ka visiem vairāk naudiņas – bet es gaidu savu grāmatvedi atpakaļ darbā – mani interesē – kādi nodokļi par mani tad ir samaksāti , kādi pakalpojumi cik sadārdzinājušies un kādas cenas ir augušas

šobrīd nevaru nosaukt nevienu pozīciju, kas būtu kļuvusi lētāka – nevienu

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/28.11.2017-dokumentala-filma.-vienmer-prezidente.id111921/

0
-3
Atbildēt

0

Drosma 10.01.2018. 11.01

“Saeimas darbs pieprasa spēju ātri, kompetenti, strukturēti piedalīties, vēlams arī – proaktīvi, likumdošanas procesā. ” – Man ir ļoti grūti saprast, kam Viņķele šo rakstu ir domājusi – kas ir mērķauditorija. Kas noticēs kaut vienam vārdiņam šai rakstā. Es noteikti nē.

Saeima neko nepieprasa – ātri un kompetenti saeima spēja nobalsot par algu un prvilēgiju paaugstināšanu pašiem un sašam. Viss. Ā – vēl spēja ātri un kompotenti kvotu naudas sadalīt – kā saka – kā piranjas uzmetās dzīvai miesai un mirklis – palika skelets vien – tukšs – izsamieniekots maks

Kalvītis saka, ka Latvijā esot augstākais dzīves līmenis Eiropā , be tviņš nepasaka visu – ka šī labā dzīve jau ir tikai priviliģētajai sabiedrības daļai un Latvijā ir arī viens no sociāli nevienlīdzīgākajiem sabiedrības modeļiem ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē.
Un pie tā noteikti atbildīga , jeb bezatbildīga ir saeima, kura ir vārda tiešā nozīmē oligarhu un čekistu kalpi – attiecīgi kremļa slepenie draudziņi. Citādi to nepateikšu.

+1
-3
Atbildēt

0

rinķī apkārt 10.01.2018. 10.49

‘Man nesen viens cilvēks uzdeva mīklu – mini, cik Latvijā ir politisku partiju? Ātrumā piemetu, un man sanāca, ka partijas, kuras varētu piedalīties nākošajās Saeimas vēlēšanās, varētu būt ap divpadsmit.
Izrādās, Latvijā šobrīd ir 77 politiskas partijas, tāda esot bijusi radio ziņa 🙂 Izejot no šī cipara var teikt, ka Viņķele ir viens no 77 politiskajiem līderiem, kuri ir gatavi ievest tautu saulītē pa savu īpašo un, protams, visīsāko ceļu. 🙂 Šī mērķa labad god. politiķei, protams, bija vērts pielikt roku savas līdzšinējās partijas -Vienotība nogremdēšanā, šādi izjaucot ierasto politisko stabilitāti Latvijā, kura līdz šim garantēja valsts drošību.

Diemžēl realitāte ir tāda, ka nekādi NATO tanki nespēs nosargāt Latvijas valsti, ja valsts parlamentu sāks pārvaldīt 1918. gadā dibinātās LR ienaidnieki. Šobrīd, pirms vēlēšanām, atsevišķu LR “politiķu” tukšā godkāre šādu scenāriju ir padarījusi par visai ticamu.

+7
-2
Atbildēt

3

  basta > rinķī apkārt 10.01.2018. 11.10

  Ne čekistu publiski piesmietais morālais kroplis, Dombrovskis, ne gazpromizators Kampars, ne vēlēšanu viltotājs Zaķis, ne čekas mūdzis Pabriks, ne reakcionārie saskaņieši: Rinkēvičs un Kazlovskis, ne valstij pēdējo 6 gadu laikā nozagtie miljardi, bet pastulbā Viņķele vainīga!
  1918. gadā dibinātās LR ienaidnieki ir 4. maija beneficiāri: LC, DPsaimņieks, LPP, ZRP un Vienotība.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  Drosma > rinķī apkārt 10.01.2018. 11.23

  lasīju, ka saeima gatavojot likumu , ka kara gadījumā būšot pienākums aizstāvēt valsti

  interesanti – Latvijas valsts ir pārkeivojusi un pārputinizējusi Latvijas valsti un tagad ar likumu liks putina piekritējiem cīnīties pret putinu

  nu cik absurdi likumi, tik absurda to pildīšana vai precīzāk – nepildīšana

  ko NATO te iespēs , spēs – ja visa vara augšā un tauta apakšā būs par putinu un par Krieviju? nu izšaus te kādas reizes un viss –

  kāpēc lai es aizstāvētu valsti, kura miljardus nodokļu parādus atlaiž Putina investoriem, bet no manis norauj pēdējās ādas paliekas ?

  kādu vidi Latvijā atstāj šī vara ? riepu bizness ar piegandētiem ūdeņiem un zemi, izlaupītie Gudenieki , OIK bandītisms …. ķimizētā un pārkimizētā lauksaimniecība ?

  ai nu labi – ko tur –

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > Dusma 10.01.2018. 12.43

  Jūsējie,protams,ir kārtīgi pacentušies,bet tik traki nav;kad jūsējos dabūs ārā no Saeimas un varas struktūrām,gan jau ies uz labo pusi.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  Antons > rinķī apkārt 11.01.2018. 15.24

  Latviju grauj pašu politiķi un amatpwersonas, ar savu pērkamību, bezatbildību, liekulību un muļķību, nekādus tankus nevajag.
  Un ne jau Vņķele, bet, drīzāk, Āboltiņa nogremdēja V, taisni viņas laikā tur iestājas morāla degradācija, dīvaini lēmumi, utt., Viņķele norobežojās jau tad, kad V bija, faktiski, likvidēta ( vai Āb. pildīja Lemberga vai kāda cita pavēli, vai tā bija viņas pašas iniciatīva, nav saprotams).
  Taisni Āb. laikā notika atteikšanās no liberālajiem principiem, un V gribēja kļūt “nacionalāka” par NA, kas izskatijās smieklīgi.
  Un, protams, V nogremdēja pārējo V biedru bailīgums, savtīgums, utt., kas nespēja radikāli mainīt situāciju, kad tas bija jādara.
  Bet, ir tāds vārds – atbildība.
  Un atbild par visu partijas līderis – Āb., kurai sen bija jāaiziet, bet, kura turējās pie amata cik vien ilgi varēja.
  Kaut, domāju, 5% barjeru V pārvarēs, nav jau par ko virākbalsot, sakostiem zobiem, bet, daudzi no bijušā elektorāta par to nobalsos.

  0
  0
  Atbildēt

  4

  Bārdainais Signe > Antons 11.01.2018. 15.34

  Un ne vārda par idiotiskiem lēmumiem ekonomikas jomā,par OIK elektrībai no krievu gāzes,par Liepājas Metalurga nolaišanu,par Citadeles atdošanu par sviestmaizi…Antons domā,ka tauta ir muļķīgs pūlis,kurš vērtē tikai Āboltiņas frizūru.Tie laiki ir garām,Anton.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 11.01.2018. 15.47

  “Kaut, domāju, 5% barjeru V pārvarēs”
  ————
  Principā jau vienalga, Vienotība vai JaunāKP, abi saņem rīkojumus no viena saimņieka. Galvenais, lai tiem kopā ar SC nesanāk 50+1 mandāts, jo tad ar latviešu valsti ir cauri. Atceries, kad prokremliskiem izdzimteņiem un čekas kājslauķiem: SC, ZRP un Vienotībai, pēc 11. Saeimas vēlēšanām kopā bija 73 deputātu vietas? Aizmirsti!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > basta 11.01.2018. 16.21

  Droši vien Vienotībai bija nepabeigti plāni- iznīcināt un sačakarēt vēl daudzas lietas,lai pastiprinātu tautas sašutumu par nejaukajiem rietumiem,tad tā pati labprātīgi gribētu pieņemt kremļa satelītus valdībā.Būs vēl pārrēķinājušies…

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 11.01.2018. 19.47

  Nesaprotu, ko Āboltiņa tādu drausmīgu izdarīja? Viņas ūjināšana tīrais nieks, salīdzinot ar čekas viķirānes, VVF, “prezidentes žestu” represētām sirmgalvēm 25. martā. Junkura aizrotēšana uz Hongkongu, tur čekisti izteica viņam piedāvājumu, no kura tas nevarēja atteikties, Viņas vīra netīrās rebes, bet kurš tad Vienotībā ir bez grēka. Vienotība negribēja būt nacionālāka par NA, bet tikai izlikties latviešu vēlētāja, kuram, kā izrādās, intuīcija nav zudusi un redze un dzirde arī, priekšā.
  Esot tieslietu ministres amatā, viņa nostājās pret čekas melnsvārča, Baštika, vērienīgo bērnu namu bērnu tirgošanu uz ārzemēm, ko tagad pārņēmis Reirs un padumjās milicijas mafijas nelegālo ieslodzīto nodarbināšanu. Ko pozitīvu vēl varu pateikt tikai par Repši un Vilku, visi pārējie Vienotības miņistri bija vai ir nelieši, lielākā vai mazākā mērā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 11.01.2018. 19.51

  Pavisam aizmirsu, viņai bija neformālas attiecības ar Krievijas FSB, droši vien nu jau ģenerāli, Savicki, nu bet čekistu publiski piesmietam mēslam, Dombrovskim, tās bija vēl neformālākas.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

kapuscinski13 10.01.2018. 10.07

PROJEKTU PARVADAJUMU PROFESIONALIE INVESTICES VAI FINANSEŠANA

Sveiki

Es tevi iepazistinu Cardenas Valdes Es esmu persona, kas piedava starptautiskus aizdevumus

Es sava riciba nodibinaju aizdevumu privatpersonai no $ 2000 lidz $ 250,000,000 ar procentu likmi 2%, kas ir pieejams, lai pieškirtu jums aizdevumu, kuru velaties pec isa 72 stundu laika meklejot aizdevumu projektam, samaksajiet savus paradus, samaksajiet savu rekinu vai jebko citu, ludzu, sazinieties ar mani pa e-pastu, lai iesniegtu savu aizdevuma pieteikumu.

E-pasts: [email protected]

Es tevi sirsnigi pateicos!

0
-5
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: