VIDEO: Tiesnese, kurai nešķita aizdomīgs miljonu aizdevums pret vecu “Pobedu” 28

Komentāri (28)

giovannifinanza21 23.12.2017. 04.11

Labdien!
Vai jūs esat biznesa vīrietis vai sieviete, vai jūs esat
esat noguris no aizdevuma meklējumiem vai arī jums ir kāda finansiāla krīze, vai esat bijis
noraidīts pastāvīgi Ar jūsu bankām un citiem finanšu
iestādes, mēs piedāvājam jebkāda veida aizdevumu privātpersonām un korporatīvajiem
iestādes ar zemu 3% procentu likmi. Pārsvarā šeit Eiropā un visā pasaulē Ja jūs interesē aizņēmuma saņemšana, sazinieties ar mums šodien un esiet droši par savu aizdevumu jūsu rīcībā, lai piedāvātu jums vislabākos pakalpojumus. Vienkārši dod mums iespēju izmēģināt, jo izmēģinājums jūs pārliecinās.

Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] Vai arī sazinieties ar mūsu Microfinance Link> [email protected].

KĀ PIETEIKTIES?

INFORMĀCIJAS FORMA PAR IZPLATĪŠANU
Vārds:
Starpvārds:
Dzimšanas datums (gggg-mm-dd):
Dzimums:
Ģimenes stāvoklis:
Kopējā nepieciešamā summa:
Laiks ilgums:
Adrese:
Pilsēta:
Valsts / province:
Pasta indekss:
Valsts:
Tālrunis:
Mobilais / mobilais:
Ikmēneša ienākumi:
Nodarbošanās:
E-pasta adrese.
Ikmēneša ienākumi:

Saskaņā ar iepriekšminētajiem noteikumiem / politikām jums ir jāaizpilda iepriekš norādītā veidlapa.

Piezīme. Mēs novērtējam uzticamus un uzticamus klientus, sekojiet mums Twitter @giovannifinanza
“domāju, ka atšķiras”, “atvērta laime”, “iet tālāk”, “es mīlu to”
“Vienkārši dari” “Vai jūs tagad dzirdat” “Pastāsti pasaulei”

0
0
Atbildēt

0

giovannifinanza21 23.12.2017. 03.53

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atmaksātu savus rēķinus, sāciet privātu biznesu, pērciet kravas automašīnu, sāktu vai pabeigtu savu ēku projektu šeit vai Eiropā, vai arī ārpus tā, ar 100% garantētu klientu apmierinātību. Lūdzu, sūtiet mums e-pastu pa pastu: [email protected]. Vai arī sazinieties ar mūsu Microfinance Link> Via: [email protected] Sekojiet mums Twitter @giovannifinanza
“domāju, ka atšķiras”, “atvērta laime”, “iet tālāk”, “es mīlu to”
“Vienkārši dari” “Vai jūs tagad varat dzirdēt” “Pastāsti pasaulei

0
0
Atbildēt

0

edge_indran 07.12.2017. 17.01

Labi gan, ka LV pārvaldes “reģionālie tiesneši” nevar iespaidot LV esošās sistēmas (iekārtas) pamatu pamatu – demokrātiju.
Katrs savā vietā, visi vienās barikādēs Rietumkrātiņa stiprināšanā!
“Šonedēļ [19.-26.maijs, 2002] nu jau kārtējo reizi, Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga asi kritizēja tiesu sistēmu, netieši nerādot arī uz tiesnešu korumpētību. Prezidentes izteikumus tikpat asi komentēja tiesneši, sakot, ka ir apdraudēta tiesnešu neatkarība. Tiesību eksperti gan to noliedz. Intervijā “Panorāmai” Valsts prezidente plašāk komentē šonedēļ teikto un atbild uz tiesnešu sašutumu.
Prezidentes kundze, tiesnešu reakcija uz jūsu šīsnedēļas izteikumiem bija ļoti asa, vieni norādīja, ka tie ir nepelnīti apvainojumi, citi emocionāli teica, ka tas ir spļāviens sejā visai tiesu sistēmai. Visi tiesneši vaicā – prezidentes kundze, kur ir pierādījumi?
Vaira Vīķe-Freiberga: “Vispirms jānoskaidro to, ko es teicu un ko neteicu. Ļoti daudzi ir satraukti par to, ka prezidente esot teikusi, ka visi tiesneši ir korumpēti. Mīļā Latvijas tauta, mīļie tautieši, neesmu nekad teikusi, ka visi Latvijas tiesneši ir korumpēti. Būsim skaidrībā par šo vienu lietu, ja to noskaidrosim, tad daudz kas cits jau noliksies pa plauktiņiem savās vietās. Tātad to neesmu nekad teikusi. Par ko bija runa – runa bija par korupcijas un kontrabandas apkarošanu un it īpaši par narkotiku lietām, kādas viņas tika izskatītas tiesā. Sēdē, kurā piedalījos Saeimas komisijā, lūk, tika runāts par to, ka mūsu valstī acīmredzami neveicas gluži tā, kā vajadzētu ar kontrabandas apkarošanu un narkotiku izplatīšanās apkarošanu. Un galvenais, ko vēlētos uzsvērt, ir – ka te nav konfrontācija starp prezidenti un tiesnešiem, tieši otrādi, man rūp tiesnešu labā slava. Man rūp tas, ka godīgie tiesneši, kas strādā un, kā daži saka, varbūt par daudz zemu algu un vajadzētu lielāku algu, salīdzinājumā ar Igauniju, man rūp viņu labā slava un man rūp tas, ka viņiem ir līdzi jācieš no tām rīcībām, ko veic nezināms skaits viņu korumpēti kolēģi. Viņiem es lūdzu palīdzību cīnīties ar šo parādību, jo man rūp tas, kas Latvijai rūp. Man kā prezidentei ir jāsarkst, ne tikai citiem tiesnešiem ir jāsarkst un ne jau par manis teikto, viņiem ir jāsarkst par savu kolēģu rīcību, un man ir jāsarkst kā prezidentei par to, ka Latvijas tiesai un Latvijai kopumā iziet slikta slava. Es vēlos Latvijas tiesnešu slavu pacelt tādos līmeņos, ka mēs visi par viņiem varētu būt lepni. Es esmu viņu pusē. Mēs neesam pretējās pusēs barikādēm.”
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/309111-vaira_vike_freiberga_man_rup_tiesnesu_laba_slava

0
-1
Atbildēt

0

west 06.12.2017. 20.17

Minam trīs reizes – kāpēc Latvija jau trešo gadu desmitu nemainīgi atrodas Eiropas nabagu līderu kompānijā?
Tāpat ir skaidrs , jeb vēl sīkāk vajag ?

+3
-1
Atbildēt

2

  tonijs > west 06.12.2017. 20.30

  Jā, lūdzu, sīkāk, jo Eiropā ir daudz valstu, ne tikai bagātākās, kas ir ES sastāvā. Par ko īsti ir runa?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  west > tonijs 06.12.2017. 21.26

  Ir runa par Latviju . Par ES ubagu līderu kompānijās mūžīgo dalībnieci. Par valsti, no kuras bēg STRĀDĀJOŠI NABAGI (!). Kur vēl tālāk var krist ?
  Kas vēl joprojām šeit valda ? Kantoru un organizāciju nosaukumus vajag ? Vēl nepielēca ? Šiem varbūt interesē valsts nākotne ?

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Drosma > west 06.12.2017. 21.33

  jā bet kāda tauta , tāda valsts – skat -kādi mums tiesneši, kāda tiesu sistēma

  radio klausos – saeima atkal plāno sākt izstrādāt ziņotāju aizsardzības likumu – jau pirms 10 gadiem plānoja, tad labi atpūtās un tagad atkal plāno – nav komentāru – kad valsts vairs nebūs – nebūs arī ziņotāju, kurus aizstāvēt

  vai klausos kā skds pilnām slapjām mutēm sludina, ka 60 % Latvijas iedzivotāji mīlot vējoni – vājoni , bet 40 % mīlot kučinski – nu vai padlaikos tā meloja ? jā , bet tur uz 90 % viss notikās – tā kā ir kur augt mums

  0
  0
  Atbildēt

  1

  zanE > Dusma 07.12.2017. 00.53

  …. – “klausos kā skds pilnām slapjām mutēm sludina”….
  …mjā, tur, nu, Tev pilnīga taisnība = sludina…mēģina mums iestāstīt, manipulē ar sabiedrisko domu….bet….lasām uzmanīgi aptaujas rezultātus:
  – “[…] ļoti pozitīvi prezidenta darbu vērtē 12,3% Latvijas iedzīvotāju, bet 50,8% sniedz vērtējumu «drīzāk pozitīvi». Iedzīvotāju vērtējumā drīzāk negatīvi Vējoni vērtē 16,3%, bet ļoti negatīvi – 4,2% respondentu. Ļoti neliels ir to cilvēku skaits, kas prezidenta vārdu nav dzirdējuši vispār – 0,8%. No pozitīvā vērtējuma atņemot negatīvo, prezidenta reitings ir 42,5, kas starp Latvijas politiķiem šobrīd ir augstākais, norāda «Diena».”…

  ….tātad, aptaujāto respondentu atbilžu kopsumma veido 84,4%….kur palika 15,6% respondentu sniegtās atbildes?…kuram atbilžu variantam tie tika pieskaitīti?….vai…kuram netika pieskaitīti?….
  ….interesanti izvēlēts atbilžu variants “drīzāk pozitīvi” , kas faktiski nozīmē “ne balts, ne melns”, bet aptaujas pētījuma rezultātā iegūst jau konkrētu “secinājumu” = “pozitīvs vērtējums”….

  …nedaudz uzjautrinoši vērot kā SKDS bez mazākā mulsuma, pēc smagās izgāšanās pašvaldību vēlēšanās, turpina smadzeņu skalošanu….nu, bet…tak ļaujamies!….

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > zanE 07.12.2017. 10.32

  DIENU nelasu principa pēc – neiešu atbalstīt maukas bērnus, bet dzirdēju infirmāciju radio skonto un tur skaidri un gaiši tika ziņots, ka 40 % atbalsta Kučinski un 60 % Vājoni

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > west 06.12.2017. 21.37

  No Latvijas neviens nebēg, jo te nav ne kara, ne politiskas vajāšanas. Daudzi brauc meklēt labāku dzīvi- tā notiek visās normālās valstīs. Mēs neesam nabagākā valsts ne ES, ne Eiropā. Iedzer kaut ko nomierinošu, šovakar izklausies nervozs.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  west > tonijs 06.12.2017. 21.47

  Demagoģija ir propagandas jaunākā māsa.
  Tas īpaši tev.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > west 06.12.2017. 21.55

  „Liekuli, izvelc papriekš baļķi no savas acs un tad lūko izvilkt skabargu no sava brāļa acs.” (Mateja 7:5)
  Tas īpaši tev.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  west > tonijs 06.12.2017. 22.30

  Amizanti lasīt, kā štata trollis un demagogs citē Bībeli 🙂
  Arī āfrikāņi taču nebēg no nabadzības,bet tikai meklē labāku dzīvi , pat ja viņu zemēs nav kara ? Tas taču ir normāli ? Kāpēc mocīties savā zemē, ja uzreiz var pārvākties uz bagātu ? Paši taču pie izveidotā bardaka nemaz nav vainīgi ?
  Es nekad neesmu teicis , ka Latvija ir pati nabadzīgāka ES valsts, bet tā vienmēr atrodas tajā kompānijā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > west 06.12.2017. 22.44

  Un latvieši, kas tavuprāt “bēg”, paši pie izveidotā bardaka nav vainīgi? Vainīgi ir tikai āfrikāņi, bet mūsējie ir tikai nabaga upuri, kurus ļaunā valdība moka un pātago tā, ka jāņem kājas pār pleciem? Ceļš uz labklājību Rietumu izpratnē nav ne īss, ne viegls, bet latvieši Latvijā visā valsts pastāvēšanas vēsturē nekad nav dzīvojuši tik labi kā tagad. Tā nu tas ir, lai ko arī dažādi troļļi un demagogi vaimanātu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > tonijs 06.12.2017. 23.26

  Ar to es negribu teikt, ka viss ir labi un brīnišķīgi, un nav nekādu problēmu. IR problēmas, piemēram, tiesu sistēmā, kas ir vāja, lēna, neefektīva, iespējams, arī ietekmējama un korumpēta. Jāmet akmens ministrijas dārziņā. Kura partija mums jau daudzus gadus kūrē tieslietas?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 07.12.2017. 04.13

  “Kura partija mums jau daudzus gadus kūrē tieslietas?”
  ————-
  Ja tieslietu ministram būtu nopietna teikšana, Solncevas stipendiāti un čekas kājslauķi jau sen barotu tārpus. Kāpēc tad zagļu un pidarasu parķija, ne par kam negrib sev tieslietas, bet ir iekrampējusies pie ĀM un IeM silēm?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > west 07.12.2017. 00.15

  Drosma > tonijs 07.12.2017. 10.30

  IZBEIDZIET – BĻEDJ !- TIESU SISTĒMA IR KĀ PĒRKAMAS MAUKAS UN JŪS MANI PAR KRIEVIJAI NODERĪGU IDIOTI SAUKSIET –

  NODERĪGIE IDIOTI IR TIE, KURI ATBALSTA ŠO SISTĒMU, KURĀ IET BOJĀ LATBVIEŠU TAUTA
  BLEDJ ĒĶI – TU MANI APVAINO NOSAUKDAMS [AR KRIEVIJAI NODERĪGO IDIOTU – TU MAITAS BĒRNS ESI NODERĪGAIS IDIOTS ŠAI ČEKISTU UN OLIGARHU SAĒSTAJAI NEATKARIGAS VALTS IDEJAI

  PAR KO ES MAKSĀJU GANDRĪZ PUSI ŠAI VALSTIJ ? LAI NOLĀDĒTI PĒRKAMI TIENESI MAN UZRAKSTĪTU, KA MĀSĪCU NOSITA TĀPĒC , KA VIŅA BIJA DZĒRĀJA , UN TĀPĒC SLEPKAVUY NESODĪS BET ES AR SAVĀM SŪDZIBĀM TRAUCEJU ŠIEM MIERĪGI SAGAIDĪT LIETAS NOILGUMA IESTĀŠANOS

  JŪS NOLĀDĒTIE MAUKAS BERI ESIET KRIEVIJAS IDIOTI – TAS VIENREIZ IR JĀPASAKA SKAIDRI UN GAIŠI UN TIEŠI

  UN BEIDZIET ZAGT , MELOT , KRĀPT UN KAUNINĀT MŪS , KA MĒS PRET TO IEBILSTAM

  MAUKAS BĻEDJ!

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  Bārdainais Signe > Dusma 07.12.2017. 11.29

  Tad beidz balsot par visādām Vienotībām un neviens tevi par tādu nesauks.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 07.12.2017. 11.36

  Dusma, neuztraucies, bet izdzer glāzi ūdens un izlasi interviju ar Ēķi. Īsumā- viņš saka, ka nevajag lamāt valsti, bet var lamāt valdību. Tā ka Tevi viņš nesauc par Krievijai noderīgu idioti.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

basta 06.12.2017. 12.13

Un ne vārda par Vienotībnieku Ervīnu Ābeli, kura vadībā tika izstrādātas visas MNA krāpšanas shēmas, ne vārda par Haraldu Velmeru, kurš kopā ar Prudentija un Vienotību atsavināja kreditoram – latviešu valstij, ap pus miljarda vērto LM un bez naudas to atdeva Krimas čekistiem. Par tiesu izpildītāju mafiju, kas par dažu desmitu lielu parādu pievāc sev desmitiem tūkstošus vērtus īpašumus, arī ne.
Nevar valsts normāli funkcionēt, ja mums ir tiesneši, prokurori un miliči ar noziedzīgo padumjo pagātni, ja Čevera, Trulā, Segliņa, Jaundžeikara, Godmaņa, Mūrnieces un Kazlovska vadītā IeM ir padarīta par Solncevas struktūrvienību.

0
-6
Atbildēt

1

  Bārdainais Signe > basta 06.12.2017. 12.52

  Tu traks neesi,nosodīt Vienotību un tās sponsorus,kuru skatieni vērsti uz rietumu vērtībām caur Maskavu!

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

Drosma 06.12.2017. 10.56

man ir jauns draugs un viņš saka, ka viņam visur ir pazīšanās – gan VP gan prokuratūrā , ka lai es sakot – kurš jāpaņem pie dziesmas
un es sev pateicu – nē – pa sētas durvīm – vai ar naudas kuli rokās – princicpa pēc nē !

+3
-5
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 06.12.2017. 18.59

  Tev vajag sapazīties ar kādu juristu-mednieku- no tiem, kas bija iebriduši mūsu portālā pie raksta par lūšu apšaušanu. Palīdzēs gan ar juridisku padomu, gan vajadzības gadījumā ar bisi. Nopietni runājot, jūtu Tev līdzi un vēlu veiksmi taisnības meklējumos.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 06.12.2017. 21.37

  nu ko tu tonij – prasti bļāuri , pati – pēc būtības runa ir sistēmu – par sistemātisku beztiesiskumu

  nu padomā – Zolitūdē – cik mirušo bija? vainīgie sēž?
  vai visi šie mna , bērnu tirgotāji –
  savu māsīcu no miroņiem neuzcelšu -būtībā cīnos ar mūsu tiesu sistēmas bandītisku pūķi – ja gribi mafiju

  15 gados varmāku nespēja sodīt un beidzot atrada vainīgo mani- jo es lūk sūdzibas rakstu un traucēju šiem darbu – absurdums, uz kura altāra ik pa laikam gtiek ziedotas arī cilvēku dzīvības

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 06.12.2017. 10.54

jā u parasti šādās vēstulēs ir norādīts – kur es varu sūdzēties tālāk – šeit tas nav norādīts – sak maita klusē beidzot – figuški – viena lieta, ka es piesaucu Debesis, lai katrs konrētais bezatbildīgais maukas bērns par savu bezatbildību samaksā Debesu tiesai, otra lieta – es protams, rakšu tālāk – cik vien prāta un spēka pietiks

Lasījāt par studentes Pupiņas mammu , kura jauna nomira – domājiet viegli bija dzīvot , kad meita nosista bet nosistā vainīgāka par slepkavu?

+4
-6
Atbildēt

0

Drosma 06.12.2017. 10.50

kā reiz šodien sanēmu atbildi no Kurzemes apgabala virsprokures – izrādās, ka es esmu tā, kura 15 gadu garumā esmu traucējusi VP un Prokuratūrai notiesāt varmāku, kurš vismaz 5 reizes līdz komai piekāva manu māsīcu un beidzot to nosita. Mana vaina esot tā, ka es esmu rakstījusi sūdzības par VP un Prokuratūras darbu un tādējādi kavējusi izmeklēšanu.

Lai to konstatētu Liepajas virsprokurorei vajadzēja vairāk kā 60 dienas.

Un , protams, slepkava staigā kā uzvarētājs, la ti kāds pamēgina viņam ko iebilst – ja aiz viņa visa Latvijas polija un porkuratūra kā armija stāv

Protams , ka vieglāk būtu paņemt līgumslepkavu un nokārtot lietas kā tajās bandītu filmās bet man nav līdzekļi , lai tiesātos , kur nu vēl algotiem slepkavām maksāt

Un tas uz tā ziņu fona medijos , kā valsts un sabiedrība pret vardarbību cīnoties – nu bļedj – ne valsts un bļedj ne tiesu sistēma

+3
-4
Atbildēt

0

Drosma 06.12.2017. 10.25

kopš māsīccas nāves man ir saskare ar tiesu varu Latvijā – patiešām man nebija ne jausmas, ka tiesneši pēc būtības var būt bandīti – tagad zinu, ka var – un protams, labāk bija to nezināt
ir drausmīgi apzināties savu neaizsargātību – justies kā džungļos, kur izdzīvo agresīvākais, nekaunīgākais – vienkārši stiprākais
kauns Latvijas tiesu sistēmai – kauns !

+4
-5
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: