Cilvēku zināšanas par tehnoloģijām ir labākas nekā par savu ķermeni un veselību 13

Komentāri (13)

Dusma 29.11.2017. 11.17

bet ja par lietiņu atkal

Noskatījies Aizliegto paņēmienu par ģimenes ārstiem?
Un noslēgumā – aizliegtajā paņēmienā – aizliegts paņēmiens –

viena lieta, ka LTV1 gari un plaši atkal ļauj izteikties oligarham Lembergam, un kārtejo reizi – uz vispārējās bezcerības un posta fona ļauj paslavēt padlaikus. Kāda maucība – man jāmaksā nodokļi par sabiedrisko TV , kurš slavina padlaikus. Situācijā, kad nav ne reabiltiēti, ne izpētīti visi čekas asins darbi ,visi kolaboracionistu noziegumi.

Nu un cik maksā žurnālista -Bojāra sirdsapziņa ? Vai man tiešām jānotic , ka no 100 deputātiem vecais komunists , Lemberga padevīgs kalps ZZS Brigmanis ir gatavs pirkt biļetes uz Dziesmu svētkiem? es tam , protams, neticu, bet cik desmiti tūkstoši tam noticēs?

OlIGARHI BEZ KALPIEM UN ATBALSTĪTĀJIEM BŪTU NULLE, TĀPĀT KĀ VIŅI VIENI PAŠI NE SPĒTU , NE IESPĒTU IZZAGT UN IZNĪCINĀT LATVIJAS VALSTI

+1
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 29.11.2017. 18.06

  Par ģimenes ārstiem neskatījos, bet Tavu pēdējo teikumu atbalstu ar visām četrām.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Dusma 28.11.2017. 18.44

tātad – apstiprinās arī mana cita doma – ievest vergus, lai mēs – nodokļu maksātāji dabūtu menādainu sanitāru, kurš neprot ne runāt, ne strādāt. toties valstij ietaupa miljonus, kas būtu jāmaksā mūsu pašu sanitāriem.

Savukārt, mūsējie lai brauc mirst nost – par to šai sasodītai politmafijai ne silts ne auksts

http://jauns.lv/raksts/veseliba/261927-politikas-aprindas-uzstajigi-tiek-aicinats-medicina-ievest-darbaspeku-no-tresas-pasaules-valstim-apgalvo-keris

0
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 28.11.2017. 18.58

  Tu tiešām negribētu melnādainu, muskuļotu sanitāru? Man pret smuidru melnādainu māsiņu gan nebūtu nekādu iebildumu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Dusma > tonijs 29.11.2017. 11.00

  protams, ka man riebtos gan melns sanitārs, gan vēl jo vairāk melna māsiņa – tas tikai pastiprinātu sajūtu par nokļūšanu ellē – un nesaisti to ar rasismu –
  īstais rasisms ir tas, ka melnie dzemdē nemaņā , bet man par to jājūtās vainīgai un atbildīgai

  neesmu vēl nokāpusi no Rumi love poems baudīšanas , kad nu jau nododos
  Dimash Kudaibergen
  https://www.youtube.com/watch?v=WuKV64KG8Qo

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 29.11.2017. 18.55

Dusma 28.11.2017. 17.17

es kā daudzcietusi LR pilsone uzdodu jautājumu – elle un indija – kāpēc sabiedriskie mediji sāk ar ĢĀ purināšanu, bet pat neiepīkstās par ministrijas nespēju pildīt nozares uzdevumus ?
Via tāpēc ,ka ĢĀ cīnās par kārtību ? Par to lai nozarē esošie simti miljoni tiktu sadalīti godīgi un pārskatāmi?

Un kāpēc netiek prasīta darboties spējīga ministre? Kas man no tā , kā nodokļu maksātājai, ja ministre turpina gadu desmitiem ilgušo solīšanu , nekā nedarīšanu un bezatbildību ?

http://www.vm.gov.lv/lv/nozare/

Veselības ministrija izstrādā valsts veselības nozares politiku, organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu.
Šo funkciju izpildes nodrošināšanai Veselības ministrija izstrādā normatīvo aktu un politikas plānošanas dokumentu projektus un sniedz atzinumus par citu institūciju izstrādātajiem projektiem, pārstāv valsts intereses ārvalstu un starptautiskajās institūcijās, informē sabiedrību par nozares politiku un ministrijas padotībā esošo iestāžu darbību, kā arī atbild par nacionālo pozīciju izstrādi un aizstāvēšanu veselības jomā Eiropas Savienībā.

0
0
Atbildēt

0

Dusma 28.11.2017. 17.11

noskatījos šo raidījumu un guvu apstiprinājumu savai domai, ko šeit paudu iepriekš
Ievērojiet – ne Bojārs, ne Čakča pat negrib klausīties , ko saka ĢĀA pārstāve Olsena. Čakča trīc no nepacietības, ka tik varētu sodīt ģimenes ārstus – un jo ātrāk un trakāk jo labāk
– mauku māja – kas man kā pacientei no tā mainīsies, ja manai ģimenes ārstei atņems to pašu naudinu, kas viņai ir šobrīd?
Kā tur paliek ar tiem simtiem miljoniem eur, ko VM ir izdevusi e – veselības projektam, bet kurš JOPROJĀM nedarbojas? Par to zaglīgo bezatbildīgo mauku bērnu sodīšanu saprotama lieta nav pat runa, vai ne ? Kāpēc?

Ja dienā ārstam vidēji ir 18 pacienti un katrs pacients ir ne tikai jāuzklausa, bet arī jāizmeklē, jāpārliecina utt. – tad jautājums – kas un kā aprēķina ĢĀ darba stundas?

Jautājums Bojāram – vai viņam kā izmeklējošam žurnālistam tomēr nelikās dīvaini , ka no apmēram 1300 ĢĀ tikai – TIKAI ? !!! – nepilni desmit – laikam 8 -= ir izpildījuši VM visus 13 kritētijus? Pavisam noteikti, bez liekas runas – apspriežama ir arī ārstu atbildība, bet – tā ārste, kas visu izpildīja – viņa tācu teica, ka viņai vienkārši ir izcila palīdze, kura tos kodus pat no galvas zinot. Vai visiem ir tik izcilas palīdzes?

Ko vēl es izdarīju – iegāju VM mājas lapā. an jau, ka lapas uzturētājiem tiek maksāti miljoni – bet – es kā nodokļu maksātāja – informācijas meklētāja jutos absolūti dezorganizēta – neas nav pārskatāms, saprotams, pat par raidījumā piesauktā informācija par ĢĀ nav pieejama

Tad kā iznāk – raidījums ir gatavs sadot pa purnu ĢĀ , bet ministrijas birokrātiem un nespējīgai – bezjēdzīgai ministrei palaist pa priekšu slavas zirgus – redz kādi šie labie ?

bļedj – un man vēl šitai mauku mājai nodokļi jāmaksā ?

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/27.11.2017-aizliegtais-panemiens.-operacija-gimenes-arsti-1.-serija.id111856/

0
0
Atbildēt

1

  basta > Dusma 29.11.2017. 01.12

  Es domāju, ka Čakšas kundze ar prieku izvestu Daugavmalā un nošautu kā trakus suņus visus valsts nozagšanas megaafēru: TECII 2. kārtas, PV, LM, Citadeles, Stradiņa slimnīcas, AirBaltic un citu figurantus , bet to tuviniekus deklasētu un atstātu vienā gurnautā. Nav viņai tādas pilnvaras, diemžēl.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Bārdainais Signe 28.11.2017. 14.06

Vairāk vajadzētu rakstīt par šo cūcību,mūsējie čekistu mērkaķi balsoja par cilvēku indēšanas turpināšanu ar raundapu :
Pēc tam, kad Vācija atsauca savus iebildumus, EK ierosinājumu pagarināt izmantošanas atļauju atbalstīja 18 no 28 ES dalībvalstīm – to vidū arī Latvija. Pret balsoja deviņas valstis: Austrija, Beļģija, Francija, Grieķija, Horvātija, Itālija, Kipra, Luksemburga, Malta; Portugāle no balsošanas atturējās (šeit).http://www.infotop.lv/article/lv/vairakums-es-valstu-ari-latvija-raundapu-un-glifosatu-atzist-par-labiem-esam

Un paši latviešu jaunie latifundisti mums stāsta tuftu,ka viņi jau neko,esot spiesti lietot raundapu graudu sausināšanai pirms ražas novākšanas,citādi nevarot konkurēt ar Eiropu,bet,kad ir iespēja aizliegt šo indi visā Eiropā,tad balso par indēšanas turpināšanu!Maukas!

+1
0
Atbildēt

1

  Dusma > Bārdainais Signe 28.11.2017. 14.23

  Svētā Debess! Tev beidzot saprāts ierunājies – brīnumi gan !

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Dusma 28.11.2017. 10.20

Es gan domāju, ka pirmais un būtiskākais risinājums ir sociālās netaisnības samazināšana.
Man tā šķiet an diezgan liela utopija Latvjā, jo te valda asiņaini čekisti un tikpat asiņaini viņu kalpi un klapones, bet nu nemainīsies nekas no tā, ja absolūti lumpenizētiem bērniem , kuri dzivo pusbadā stāstīs, ka būtu prātīgi lietot prezervatīvus.

Šorīt radio dzirdēju, ka bezdarba gadījumā 66 % Latvijas iedzīvotāju būtu jādzīvo badā. Tam es ticu.
Vēl es dzirdēju, ka ZZS rīko kampaņu pret ģimenes ārstiem – jo tika ziņots, ka ģimenes ārsti no valsts budžeta katru gadu saņemot 70 miljonus, bet esot dumji un nespējīgi sniegt kvalificētu palīdzību. Nu tas ir tas stāsts , ko jau minēju par čekistu metodēm – nevis ka risina problēmas, bet ka naudiņu igulda milzu propagandā un represijās , lai nemiera cēlēji lien zem deķa un aizveras.

Nu skumji , bet – ne pārsteidzoši …. toties padomāiet – kā dzīvo mūsu saeimas bandīti – nauda kā spaļi , vara kā čekistiem čekistu laikos – bet atbildība – nekāda

Tāpēc paredzu jo asiņainas cīņas nākamgad – par varu protams , ne pret sociālo netaisnību , protams !

0
0
Atbildēt

1

  basta > Dusma 28.11.2017. 13.25

  Par nepietiekamo finansējumu medicīnai, nu tur pie savējiem, Vienotības kremļa un bandītu pakalpiņiem un fekāliju stumdītājiem, kuri saviem saimņiekiem pasūtīja jaunu Stradiņa slimnīcas korpusu, kur finanšu trūkuma dēļ nevar nodrošināt personālu, turklāt par tur sataisīto brāķi uzdāvināja papildus 16 miljonus. Kad Belēvičs mēģināja to nepieļaut, Maizītis tam piedraudēja ar pielaides atņemšanu.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: