Ministrijas iebilst pret darbinieku skaita samazināšanu valsts pārvaldē un mazo iestāžu reformēšanu

10

Komentāri (10)

kolpants 14.11.2017. 18.12

Ну да, понятно..
Одно дело у Рижской думы требовать раздутые штаты уменьшить, тут все понятно и единодушно!
И совсем другое, когда у самих требуют порядок навести. Это же покушение на устои государства! Как еще не догадались сразу руку Москвы приплести, мол, это враги желают ослабить наше государство, предлагают чиновников сократить!

Пенсионеры и чиновники-это наше все с точки зрения голосования! Пенсионеры будут голосовать, потому что нынешняя власть этих русских на место ставит, а чиновники -потому что понимают, чья рука их щедро кормит.

+1
-3
Atbildēt

0

basta 14.11.2017. 16.15

Ja IeM atlaistu ceturtdaļu valsts valodu slikti zinošos un ģenerāļus, kas saauguši ar Krievijas organizēto noziedzību, atlikušiem būtu daudz vieglāk apkarot noziedzību. Tā pati bēda ir armijā. Ja pārējās ministrijas atbrīvotu no darba politiķu radus un draugus, mūsu valsts iegūtu veselu grāvraču un trauku mazgātāju armiju, kas varētu kalpot sabiedrībai.

+1
-2
Atbildēt

0

Antons 14.11.2017. 10.26

T’qa tikai vēl trūka, ka birokrāti piekristu savai samazināšanai.
Gan jau izgudros vēl jaunus “papīrus”, kontrolierus, utt., lai tikai nodrošinātu sevi ar darbavietām un algām, ne sliktām’.
Un neviens kancelejas vadītājs šeit nespēc veikt nekādas reformas, jo politiskā atbalsta tām īsti nebūs, šai valstī politiķi nedomā par valsti ( atv. par tavtoloģiju), bet gasn par savām un pietuvināto intetrsēm.
Tas tāpat kā ar korupciju – muļķuz’mē ar to necīnas, tikai izliekas, ka to dara, tāpat, kā ar birokrātiju, uzblīdušu, savtīgu, korumpētu un nekompetentu, kas jau sen traucē biznesa un valsts attīstībai.

+2
-1
Atbildēt

2

    Sskaisle > Antons 14.11.2017. 10.51

    jā, bet ir vēl viena lieta – mēs – nodokļu maksātāji nespējam pieprasīt un panākt no valsts efektivitāti – atbildību

    Nekur neesmu lasījusi, ka algas palielinājumiem valsts varai pretī ir prasību un atbildības palielinājums – sabiedrība klusē kā mēmie

    Visā pasaulē tautas protestē, sekmīgi un nesekmīgi, bet protestē – mēs kā lielie mēmie – nu ko tad tu gribi – ko tu sagaidi ?

    0
    0
    Atbildēt

    1

    Antons > Dusma 14.11.2017. 11.37

    Latvijā sabiedrības kā tādas praktiski nav, tāpat, kā pilsoņu pilnā šī vārda nozīmē ( tas, kasjūtas atbildīgs par valstī notiekošo, zina savas tiesības, un gatavs tās aizstāvēt).
    Sabiedrība ir ļoti atomāra, katra grupa domā tikai par sevi, un pilsoņu vietā mums ir iedzīvotāji.
    Tāpēc jau mums pie varas esošie var atļauties to, ko viņi nekad nevarētu atļauties ne Igaunijā, ne Lietuvā.
    Tur noteikti nevarētu atļauties ne tādu medicīu, ne korupciju, utt., ,cilvēki būtu ielās, un tur politiķi spiesti par cilvēku reakciju domāt.
    Latvijā ar iedzīvotājiem var darīt visu, mums ir iedzīvotāji ar dzimtcilvēku mentalitāti un politiski pastulbi, labākie vai nu represēti, vai tie vienkārši netiek pie varas, jo šai valstī godīgi cilvēki nav vajadzīgi nevienā līmenī, šeit nodarbojas ar valsts nozagšanu, ko pērkamie politiķi atbalsta, un cīnās pret visiem, kas tai traucē.

    +1
    -1
    Atbildēt

    0

    Lidumnieks > Antons 17.11.2017. 11.34

    Patīk apsvērumi “vienos vārtos” bez jo. Laid tik tālāk …

    0
    0
    Atbildēt

    0

Mantrausis 14.11.2017. 08.43

Situācija noteikti ir sarežģītāka, nekā mums šķiet. Pirms gadiem X Māris Zanders izpētīja, ka daudzas lietas sistēmā notiek formāli, nevajadzīgi, bet – tā kaut kādu iemeslu dēļ ierakstīts kādā likumā. Otrs – sistēmā (ko smalki dēvē par valsts pārvaldi) noteikti svarīga vieta ir kontaktiem, pazīšanās tīkliem, vajadzībām utt., neanalizējot konkrētā ierēdņa amata nepieciešamību vispār. “Intiņa taču ir tik sirsnīgs cilvēks!” mums neder! Trešais – ja jau pašvaldībās daudzas lietas notiek sociālu apsvērumu dēļ, nez vai “sistēma” bez tām izpaliek.
Bez nopietnas revīzijas – vai un kam to vajag – neiztiks!
Klausoties ierēdņu runas, aktuāls jautājums: Vai patiesi ir nepieciešams nemitīgi kaut ko darīt ar tūkstošiem normatīvo aktu? Es jautātu tā: Vai bez normatīvā akta profesionālis strādāt nevarētu? Un – ja nav noteikumu, vai nepraša ir nepraša vai profesionālis bez noteikumiem?

+2
-1
Atbildēt

1

    Sskaisle > Mantrausis 14.11.2017. 10.49

    bez birokrātijas nav demokrātijas – tas ir pamatlikums, bet – ir būtiska detaļa – jeb papildinājums – bez efketīvas birokrātijas nav efektīva demokrātija – tā , manuprāt, ir lietas būtība

    Vēl ir cilvēciskais faktors – arī man tas piemīt, visādā nozīmē – ka jebkurš jauninājums, jebkura pārmaiņa pirmajā brīdī izraisa protestu. Es gribu aizbraukt no šīs valsts – jau sen – bet visu laiku es atrodu atrunas, attaisnojumus, kāpēc to nedaru. Un tam ir viens pamatiemesls – es baidos, man nepatīk pārmaiņas, iziešana no savas komforta zonas, pat ja tajā ir sastāvējies gaiss un pilns ar krāmiem.

    +1
    -1
    Atbildēt

    0

Sskaisle 13.11.2017. 23.01

valsts ir vienkārši organizēta bandītu grupa – nu tā ir klaja ņirgāšanās organizēt tikumības un morāles kursus prostitūtām un viņu klientiem – negribu par šo likumīgo mūsu apzagšanu maksāt nodokļus

http://jauns.lv/raksts/zinas/260086-priekameitu-un-vinu-klientu-paraudzinasanas-kursiem-paredzets-teret-470-tukstosus-eiro

+1
-1
Atbildēt

1

    basta > Dusma 13.11.2017. 23.32

    Ja apliksi šahida jostu, ieradīsies Vienotības shodņjakā un visu varzu aizrausi uz elli, es tev piedošu.

    0
    -3
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam