Tehnoloģiju revolūcija atkritumu apsaimniekošanā: vai atbalsojas arī Latvijā?

1

Komentāri (1)

basta 07.11.2017. 13.16

“Tiek izstrādāti procesi, kuros, izmantojot cieto atkritumu enerģiju, tiek sintezēta gāze, ko vēlāk var pārveidot par dīzeļdegvielu, metānu, metanolu u.c.”
—————–
Tikai nevajag pļūtīt! Visi procesi jau sen ir izstrādāti. Vēl pirms WWII mašīnas brauca ar ģeneratoru gāzi, kas pārsvarā sastāv no CO un H2. Rīgas Gāzes fabrikā gāzi no akmeņoglēm ražoja vēl aizpagājušā gadsimtā, tam nolūkam var izmantot arī plastmasas, kas korumpētu politiķu vainas dēļ, nesen dega Jūrmalā, radot ekoloģisko katastrofu. Metanola sintēze no “ūdens gāzes”ir veca lieta, kas zināma, katram normālam vidusskolniekam. Pirolizējot cietos atkritumus, arī sēru, hloru un fluoru saturošos polimērus, iegūst tīru ogli, naftu, gāzi un siltumu, turklāt kaitīgo izmešu, būs mazāk, kā no lauķa kurinātās dūmojošas krāsns. Latvijā var 100% pārstrādāt visus savus sadzīves atkritumus, plus vēl ievestos no citām valstīm, pilnībā atbrīvojoties no fosilā kurināmā importa un daļu koksa, dīzeļdegvielas, vai metanola veidā eksportējot.
Tam vajadzīgs tīrais nieks, primāri mums ir jāatbrīvojas no visiem čekas nopirktiem un sakompromitētiem politiķiem, gazpromizētājiem. Es gribētu redzēt visus tos izdzimteņus šūpojoties striķī Karātavu laukumā, vārnām, bērniem un ārvalstu tūristiem par prieku.
.
“jo resursu investīcijām tehnoloģijās trūks”
———–
Labs arguments iebraukt valsts kabatā, tai pašā laikā cilvēki, kam ir gatavas iekārtas un kas var strādāt jau no rītdienas, nevar saņemt atļauju, ja nevēlas iet čekas vai Krievijas organizētās noziedzības pavadā.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam