Par priekšnoteikumiem tautsaimniecības attīstībai jeb kur tā nauda paliek? 4

Komentāri (4)

Dusma 15.10.2017. 20.45

Čakšas sludinātais man nenormāli atggādina PSRS laikus, kad avīžu pirmajās lapās bija jo īpaši propagandas raksti – cik PSRS dzīve ir laba un kā partija par to gādā. Visu mediju viss saturs jau bija demagoģisks , bet nu tie propagandas raksti jo īpaši

Te nu mēs esam – izlasiet , ko raksta un saka un ko domā cilvēki – it kā Čakša – ministre un ārsti un pacienti dzīvotu divās pilnīgi atšķirīgās realitātēs.

http://www.kurzemnieks.lv/dzive/7780-jaunais-modelis-neko-neglabs/

0
0
Atbildēt

0

Dusma 12.10.2017. 09.57

Es patiešām atļaujos lādēties, jo as, kas notiek Latvijā medicīnā – tas ir valsts varas organizēts genocīds.
Ja mani iesūdzētu tiesā par neslavas celšanu – es nosauktu konkrētus cilvēkus un pat konkrētus datumus.

Situācija sekojoša – mazpilsētā dzīvojoša kundze – 53 gadi mocās ar sāpošām locītavām jau vairākus gadus. Ģimenes ārste nespēj noteikt diagnozi un nosūta kundzi uz izmeklējumiem un konsultāciju uz Stradiņiem. Tur viņai tiek pateikts , ka ir jāsamierinās, ka tā ir vecuma kaite , locītavas ir iekaisušas un asinsvadi ir novecojušies utt. un tur neko nevar darīt, jāmaina dzīves veids, sevi vairāk jāsaudzē un jālieto pretsāpju līdzekļi.

Atbrauc uz Latviju tās sievietes dēls. Samaksā mātei naudu par konsultāciju un analīzēm privātā medicīnas centrā. Analīzes parāda, ka sievietei ir bakteriāls iekaisums un ka jāiziet antibiotiku kurss. Zāles arī nav lētas , ne katrs tantuks tādas nopirks – bet dēls mātei nopērk un māte daudzu gadu garumā beidzot izguļas un jau mierīgi sagaida tuvojošo aukstumu.

Kāds ir vienīgais mans secinājums – ja ir nauda – vari cerēt sagaidīt vecumdienas, ja naudas nav- tad labāk pašai noindēties, nekā gaidīt, ka to izdarīs ministres čakšas vadītā medicīnas sistēma.

Ja čakša nespēj sakārtot nozari – tad ir jāiet prom – uzņemties slepkavas lomu – organizētu slepkavību lomu – tai ir jābūt sirdapziņas atbildībai

un man ir tiesības vainot šo valsti un konkrētus cilvēkus manu līdzpilsoņu priekšlaicīgās nāvēs un neizmērojamās ciešanās tik ilgi, cik ilgi viņi vai nu sakārtos sistēmu, vai atkāpsies

0
0
Atbildēt

1

  Bārdainais Signe > Dusma 12.10.2017. 14.13

  Nauda nozares sakārtošanai ir izdalīta tikai tagad,rezultāti būs nedaudz vēlāk,tāpēc par pašreizējo stāvokli uzbrūc iepriekšējai valdībai un ministriem,starp citu,tad valdošā partija ilgus gadus bija tava mīļā vienotība,par kuru balsoji,tāpēc atkal -pletni rokās,pašai pa muguru un :Mea culpa,mea culpa,mea maxima culpa.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  edge_indran > Bārdainais Signe 12.10.2017. 19.40

  “Latvijai gaidāmi daži pustreknie gadi.” Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētājs Jānis Platais .
  ================================================================================
  Vienotībai jāpateicas par izturētajiem “liesajiem gadiem”, jo neviens jau vairs neatceras notikušo “treknajos gados” veselības nozarē. Tā, pāris miljoni par “dzelžiem”, kurus sapirkās kredītā ar valsts garantiju. Viss būs labi – esošo sistēmu (iekārtu) neviens varnesis mainīt nevēlas. Kurš gan atteiksies no “vistiņas, kas dēj treknas oliņas”?
  p.s. Novēlēsim ministres trešajam bērnam “saules mūžu”!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: