Ašeradens atstāj ekonomikas ministra amatu, vadīs “Vienotības” frakciju (papild.) 51

Komentāri (51)

rinķī apkārt 12.10.2017. 22.57

Lasot komentārus sāku justies gluži kā tajos laikos, kad vēl Āboltiņa nebija nometusi Straujumu, un nekas neliecināja, ka Kučinskis tādēļ kļūs par premjeru:)
Atkal diskusija par to pašu : cik Vienotība laba un NA slikta un otrādi. Lai gan dienas kārtībā šobrīd pavisam cits jautäajums, vai pēc nākošām Saeima pēc vēlēšanām LR saglabās to pašu politisko kursu, kādā esam virzījušies kopš 1991. gada, jeb mēs šobrīd stāvam “lielo pārmaiņu” priekšā, kuru pēc gada varēsim raksturot kā krišanu atpakļ turp, no kurienes teorētiski bijām izrāpušies? 🙂

+1
0
Atbildēt

1

  Bārdainais Signe > rinķī apkārt 13.10.2017. 07.57

  Un uz kurieni mēs esam virzījušies?Manuprāt,mēs pēdējos Vienotības vadīšanas gados esam virzījušies tādā virzienā,ka cilvēki kļūst arvien neapmierinātāki ar notiekošo un atvērtāki Krievijas propagandai.Tādu virzību vajadzētu turpināt?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

west 12.10.2017. 18.41

Sen jau simtkārt viss par vēlu.Ja nepietika drosmes laicīgi patriekt lapsas ar zaķiem, kuru dēļ faktiski tika iznīcināta pēdējā proeiropejiskā partija, tad paši vainīgi.. Ceļš uz politisko miskasti pie visiem pārējiem “godīgajiem” ir gatavs. Viņi laikam joprojām domā ka paši ofisos noteiks savu skaisto politisko nākotni bez apkārt traucējošo plebeju palīdzības. Tiem taču var vispār neko vairs nejautāt ?
Tagad dabūsim Krievijas saskanīgos “socialdemokrātus”, viņu zaļos draugus un “nacionālistus”, kuri faktiski barojas no tās pašas siles.Nekāda Strīķa šo sovoku zagļu dīķi izsmelt nespēs. Tautai arī viss vienalga. Bijušajiem vergiem demokrātiju īpaši nevajag. To ledusskapī neiebāzīsi. Tas,, ka viens bez otra parasti nemēdz būt, bieži saprast ir par grūtu.
Skaista optimistiska nākotne mūs sagaida.
Vienīgā cerība , ka Dievs nav mazais bērns.. Mēs domājam , bet Viņš dara.

+1
-4
Atbildēt

2

  Bārdainais Signe > west 12.10.2017. 18.50

  Proeiropejiskā?Āāā,tas laikam bij tad,kad Straujumas vadīšanas laikā Airboltiks taisījās iepirkt krievu lidmašīnas,lai brauktu uz rietumiem.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  lno > Bārdainais Signe 12.10.2017. 19.35

  west…proeiropejiskā:):):) Pats uzķeries uz lētticīgajiem pamestu āķi, bet citus saukā par vergiem?

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  west > lno 12.10.2017. 19.55

  Pašos pirmsākumos V sevi sauca un bija proeiropejiska partija līdz tam brīdim ,kad sāka dancot pēc sarkani zaļo moskaļu kalpu un nacoonālfeiku stabulītes.
  Kāpēc jūs visi tieši par šo vārdu tādi satraukušies ? Aiz dzīvā aizķēra ?

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  basta > west 12.10.2017. 20.31

  Vai “dancošana” bija morālā kropļa, Dombrovska, izrēķināšanās ar Grendes kundzi, par to, ka viņa atlaida Vienotības pidarasu mīluli Žagaru, par Operas naudas izvazāšanu, vai viņa draudi izrēķināties ar krietniem ministriem, kuri 16. martā pie Brīvības pieminekļa pieminēs latviešu varoņus, jeb, varbūt, kolorado lenteņa, taukmūļa Straujumas, izrēķināšanās ar eventuāli labāko vides ministru, Cilinska kungu?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > west 13.10.2017. 09.56

  V vēl oficiāli nebija nodibināta, kad jau tūlīt pēc 2010. gada vēlēšanām uzmeta savus vēlētājus. Proeiropiska partija? Kura partija tad būtu pret Eiropu? Šulcs Ušakovu nosaucis par Latvijas cerību:) No politoloģijas viedokļa stulbs termins, Eiropā ir ne tikai liberāļi, bet pat maoisti un anarhisti. Interesanti ar ko NA būtu sliktāka par V?:):):)

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > west 12.10.2017. 19.39

  Zosis dzen, zatļerast? Kas tie “eiropeiskie”: čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis, čekas mūdži, taukmūļi, Pabriks un Štokenbergs un saskaņieši, Rinkēvičs un Kazlovskis?
  Par “Dievs nav mazais bērns”, pilnīgi piekrītu. Kritīs kremļa vara un mūsējās kremļjaģas neatradīs vietiņu uz planētas, kur patverties.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

lno 12.10.2017. 17.43

Nu paskaties arhīvā, cik tad ES naudas Straujumas laikā apguva? Bija taču svarīgākas lietas – bučošanās ar Junkeru, cerība iepirkt sukhoj, sava MP gāšana, ākstīšanās ar MP kandidatiem… Nešaubos ne mirkli, ka tava un Āboltiņas pārliecība par vienošanos ar SC sakrīt, bet valsts valoda ir sūds uz kociņa:):):)

+2
-3
Atbildēt

2

  lno > lno 12.10.2017. 17.48

  Šī bija atbilde V komsomolkai zanei:)

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  zanE > lno 12.10.2017. 18.01

  ….ln0….nu, pastāsti mums par to Eiropas naudu…negrābsties, kā mironis gar svecēm…runā skaidru valodu, ko Eiropa nepiešķīra Straujumas laikā, ko tā neapguva un ko Eiropa dāvāja, jo ZZS pie šprices….
  ….zin, nedaudz jau Tevis tomēr žēl, esi nodzīvojies līdz tam, ka neapjēdz, ko pirms pusstundas esi rakstījis….Tevis nopeltā nodokļu reforma, kas ir pēdējais s***, Tev tomēr tīkama, jo esot pieņemta….Tvaika ielas pacienti Tev noteikti piekritīs, jo tiem līdzīgs domu gājiens Tavējam….

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > zanE 12.10.2017. 19.13

  Ja ZZS nodokļu reforma ir sabojāta,sūds,tad uzrodas jautājums – kas tad bija iepriekšējā nodokļu sistēma?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Dusma 12.10.2017. 15.44

komunicēt ar naciķiem ir kā iekāpt sūdā, kas sāk smirdēt

reku no fb iekopēju vienu komentāru

Dzintar – labāk pasaki,vienreiz un atklāti,kā 8 klases beigušais kamīnu taisīTājs Parādneks saņēma miljonu salona atvēršanai, visu pakāsa, salona nav, miljona arī nav un ar 2 sievām kļuva par tavu stingrās ģimenes partijas līdzprielšēdēdāju Krievu dienesti ko atrada tavā biogrāfijā,piemēram,ka jaunībā pārdevies vīriešiem vai kāds cits uzspieda?? NA. 90os gados tu pats biji idejiskais,tagad esi kļuvis par prastu izsmieklu. Ja gribi atgūt autoriāti, panāc kopā ar savu uzraugu unn mīļāko to karātavu staba nojaukšanu,kur 9.maijā krievi taisa šabašu

+4
-1
Atbildēt

1

  basta > Dusma 12.10.2017. 19.53

  Par attiecībām ar vīriešiem, nu tur pie tava mīluļa, čekistu publiski piesmietās Savicka apteksnes, Dombrovska, kam atšķirībā no Parādnieka un Dzintara kungiem, sieva ir tikai formas pēc. Izskatās, ka viņi ar alkašu un putļerastu, Junkeru, ir pāris.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 12.10.2017. 10.27

Интересно, и чем Единство заинтересует избирателя, чтобы снова поднять свой рейтинг?
-обещаниями улучшить экономику? так уже сколько лет у власти, в коалиции. Что изменится в этот раз? не прокатит.
– изменениями во внешней политике? И тут уже все понятно. Тут остается только выбор, к чьему мнению прислушаться, в Брюсселе или Вашингтоне. По большому счету, МИД можно вообще распускать или значительно сокращать, особо ничего не изменится.

Остается только одно – и судя по всему, уже началась работа в этом направлении: пробовать отобрать голоса у НА на национальном вопросе. Еще больше усилить “русские идут”, начать борьбу за язык- что уже начал Шадурскис

0
-3
Atbildēt

2

  Dusma > kolpants 12.10.2017. 12.09

  nelietis kolpants, protams, visu pareizi ir uzrakstījis

  Neticu, ne mirkli un ne par procenta simtdaļu, ka Latvijā par vienīgo valsts vaodu kļūs latviešu valoda. Jo TUA taču tirgoja latviskās partijas – naudu saņēma rietumu banka , par kuru tagad izmeklē vai un kā tā palīdz putinam cīnīties pret Ukrainas neatkarību , bet jā – ne jau saskaņa bija koalīcijā, kad saeima turpināja izdzīt no Latvijas latviešus un te savest iekšā putina krievus

  nu taad man sola, ka tomēr latviešu valodā būs mācības- tad, kad paši latvieši jau gandrīz vairs nav

  tas , protams, ir kretīnisms – augstākajā mērā

  katru dienu lasu medijus – tā arī neviens korumpants nesēž cietumā , pat tiesāts netiek , birokrātija no taukiem plīst pušu – bet mēs no nabadzības plīstam pušu

  man pilnīgi vienalga, kuri partiju un valsts bandīti , ko solīs …. es vairs neticu – nekam un nevienam

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Bārdainais Signe > Dusma 12.10.2017. 12.32

  Ne tikai netici…tu ar tādām pašām skaislēm kopā atkal balsosi par Vienotību un tās atvasinājumiem,kuri tirgo un tirgos uzturēšanās atļaujas un bremzēs latviešu valodas pozīciju nostiprināšanu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > Dusma 12.10.2017. 13.48

  Jo TUA taču tirgoja latviskās partijas
  ————–
  Kopš kuriem laikiem tavējie, Vienotības kremļa mauķeles un krievmīļi, būtu latviskā partija? LC mērglis, čekas kurmis Bordāns, kurš mēģina celt reitingu, barojot intelektuāli alternatīvi apdāvinātiem, sildīto “Rīdzenes sarunu” zupu, ar pušplēstu vārdiņu nav ieminējies ne par izglītību valsts valodā, ne UA dalīšanu krievu bandītiem un čekistiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  tonijs > kolpants 12.10.2017. 16.34

  A Vienotībai nemaz nav pārāk jānopūlas ar balsotāju piesaistīšanu, jo, balsojot pēc mazākā ļaunuma principa, vēlētājiem no vecajām partijām paliek tikai Vienotība. Pārējās ir pārāk sašmucējušās. Jūs taču piekritīsiet, ka par ZZS, NA vai Saskaņu normāls un domājošs cilvēks nebalsos.

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  kolpants > tonijs 12.10.2017. 17.13

  Судя по результатам в рижскую думу, Единству уже пора заканчивать надеяться на аргумент “да, мы дерьмо, но другие еще хуже”.
  Избиратель тогда просто не пойдет голосовать.
  Кстати, посмотрите на результаты ЦС в этом году в рижской думе – тоже уже не все так гладко.
  То есть уже образуется определенная доля русского избирателя, которая вовсе уж не бежит голосовать за ЦС, по крайней мере, на муниципальных выборах. Я вам даже больше скажу-в этот раз мой голос не ушел ЦС.
  Но тут как по мановению волшебной палочки всплывает идея перевода школ на латышский под абсолютно идиотским обоснованием-ну и за кого мне теперь голосовать на выборах в Сейм? Неужели за Единство?

  так что поздравляю Единство с уже гарантированным просером русских избирателей. Так что придется Единству еще активнее влезать в поле НА.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > kolpants 12.10.2017. 17.42

  Ja visi krieviski runājošie SC vairs neatbalsta un SC tagad pozicionējas kā kreisa, sociāldemokrātiska partija, tad acīmredzot ir brīva niša tādas jaunas centriskas vai liberālas partijas dibināšanai, kas orientēsies uz krieviski runājošiem vēlētajiem, jo latviesū partijas to nedara.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > tonijs 12.10.2017. 19.49

  Vai tu, Antoņa, būsi tas normālais, kopā ar 3% marginālām padibenēm, kas, neskatoties ne uz ko, tomēr ir par Vienotības kremļa mauķelēm, čekas kājslauķiem, zagļiem un fekāliju stumdītājiem?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Dusma 12.10.2017. 09.36

nezinu, protams, nav man padomā dziļi un nopietni spriedumi

tik daudz, ka labāk, ka vienotība nekā jebkura cita no šābrīža nodevēju un mauku saeimas, bet …. ja es piedalīšos vēlēšanās, tad tikai par jaunu partiju

+1
-6
Atbildēt

1

  Bārdainais Signe > Dusma 12.10.2017. 12.27

  Protams,tikai par daudzus gadu valdījušo Vienotību vai par jaunu Vienotības klonu,jo sliktāk Latvijai,jo tev labāk,varēsi turpināt rakstīt garas esejas,ka Latvija jau ir beigta un pagalam..

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

tvverotajs 11.10.2017. 22.11

Tā jau ir, kas tad ir Valsts intereses salīdzinājumā ar šaurām partejiskām interesēm.

+1
-6
Atbildēt

2

  zanE > tvverotajs 12.10.2017. 08.48

  …ak, beidzot Vienotība vajadzīga valsts interešu risināšanai?…Ašeradens tomēr bija spējīgs ministrs?….
  …un kuru ministriju vada Raivis Dzintars?…Augusts Brigmanis?…

  +6
  -1
  Atbildēt

  1

  basta > zanE 12.10.2017. 13.58

  “…un kuru ministriju vada Raivis Dzintars?…”
  ———-
  Tas, ka reakcionārie saskaņieši, Kononova fanāti: Rinkēvičs un Kazlovskis, barojas pie ietekmīgākām silēm, nenozīmē, ka NA nav kāds, kurš tos amatus nevarētu pildītu labāk, noteikti bez pederastiskas ārpolitikas un krimināla iekšlietās.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > tvverotajs 12.10.2017. 11.30

  salīdzinājumā ar šaurām partejiskām interesēm.
  ——————-
  drīzāk jau runa ir par Āboltiņas personīgajām interesēm. Kamēr vēl savējie ir pie teikšanas jāielien siltā amatā sava partijas biedra vadītajā kantorī

  +2
  -4
  Atbildēt

  2

  rinķī apkārt > andrejs 12.10.2017. 11.47

  zanE Ja tiešām vēlam Latvijai labu, tad mums ir jācer, ka Vienotība, NA saglabās Saeimā savu ietekmi un šo partiju elektorāts neizklīdīs pa jaundibinātajām partijām, par kurām nav skaidrs, kas tās ir. Varbūt JKP ir izņēmums. Tā kā laiks būtu izbeigt šos gāganu karus starp Vienotības un NA karsējiem 🙂

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  rinķī apkārt > rinķī apkārt 12.10.2017. 11.48

  Andreij, šis komentārs nebija Tev domāts, atvainojos. Laikam nemāku ar šo IR versiju vēl labi apieties 🙂

  0
  0
  Atbildēt

  0

  zanE > rinķī apkārt 12.10.2017. 12.48

  …Riņķī apkārt…Vienotības vēlētājs ir pragmatisks, vienlaikus kritisks un prasīgs…uz jaunpartijām neaizskries un vēl mazāk = pie nacionāļiem….Vienotībai ir sava niša un spējas savu programmu izpildīt, ja stingri stāvēs uz kājām un nepiekāpsies kompromisu priekšā…tā kā Vienotība šobrīd nav valdošā partija, tai vairs nav jālokās kompromisu meklējumos, var droši strādāt un pamatot savus uzstādījumus….
  …protams, tiks darīts viss, lai Vienotību iznīcinātu pavisam un tam savu rociņu un plecu pieliks ikviens…. tāpēc Ašeradena lēmums pievērsties partijas darbam, veicināt partijas nostiprināšanos = pareizs lēmums…bez partijas iekļūšanas Saeimā, nekādus darbus nespēs paveikt pat vislabākais un gudrākais politiķis….Ašeradena rīcība ir atbildīga, domājot tieši par Latvijas nākotni…

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  basta > zanE 12.10.2017. 14.08

  “…Riņķī apkārt…Vienotības vēlētājs ir pragmatisks,”
  —————–
  Pragmātiski ir atlikušie 3% marginālo padibeņu, jeb tie, kuri savulaik Vienotībai un ZRP nodrošināja 11. Saeimā 42 mandātus?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  rinķī apkārt > zanE 12.10.2017. 16.15

  .zanE….Vienotības vēlētājs ir pragmatisks, vienlaikus kritisks un prasīgs…uz jaunpartijām neaizskries un vēl mazāk = pie nacionāļiem….Vienotībai ir sava niša un spējas savu programmu izpildīt, ja stingri stāvēs uz kājām..+++Šī brīža Vienotības reitngi Tevis sacīto neapstiprina, diemžēl. Ja liela daļa Vienotības vēlētāju būtu tik pragmatiski, kā Tu apgalvo, tad, partija šobrīd nebūtu zem 5%.
  Pragmatisks vēlētājs, ja politiskajā spēkā rit pārmaiņas, vispirms pagaida līdz tās beigsies un tad pieņem lēmumu turpināt atbalstīt šo spēku, vai ne.

  Kas attiecas uz NA, un par partiju programmātiskajām nostādnēm runājot, tad pēc “viņķeliešu aiziešanas, Vienotības, NA un arī JKP tās ir stipri līdzīgas.

  Pēdējās aktivitātes Saeimā – balsojums sakarā ar Vējoņa izvirzīto pilsonības likuma maiņas iniacatīvu, attieksme pret mācības valodu mācību iestādēs, kā arī ieņemtā pozīcija “Rīdzenes sarunu ” kontekstā ir stipri līdzīgas. Tāpēc nesaprotu Tavu vīzdegunību.
  Ja Vienotība tomēr nespēs līdz vēlēšanām atkopties, tad tā būs tikai pašas Vienotības vaina. Nevis kaut kāda nelabvēļu izrakta bedre. Vienotības nelabvēļi, kā zini, ir Viņķele un Āboltiņa.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  zanE > rinķī apkārt 12.10.2017. 17.46

  …Riņķī apkārt….Vienotības reitings nekad nav bijis zem 5%….Kaktiņa un Freimaņa pasūtījuma aptaujas ar īpaši izstrādātu metodiku atsevišķu partiju reitingu sazīmēšanai, Tu taču nebūsi tik lētticīgs, lai ņemtu par pilnu….
  ….ja Tev šķiet, ka Vienotības vēlētājs ir aizdevies pie kādas citas partijas, kurai Tu redzi V vēlētāju pieplūdumu?…neizlēmušo skaits gan ir pieaudzis un tas nozīmē vienu…vēlētājs nogaida, vērtē, analizē….

  ….ja Vienotība pieļaus aizgājēju palikšanu Saeimā ar Vienotības mandātu kabatā, tad gan tā sevi noraks…būs kļuvusi par nomazgātu trauklupatu, kura nespēj aprakt savus smirdēt sākušos Napoleonus, piespiest tiem nolikt deputāta mandātus, lai vēl veselu gadu Vienotībā varētu strādāt jauni partijas biedri, kuri Vēlēšanu likuma dēļ palika aiz svītras, bet kuriem ir mērķis īstenot partijas programmu un strādāt Latvijas interesēs….
  …vismaz man tas būs noteicošais = atbrīvosies Vienotība no līķiem savās rindās, lai jaunie varētu strādāt…vai stieps tos visur līdzi, tā pierādot, ka kļuvusi par nespējnieku partiju no kuras kaut ko jēdzīgu gaidīt ir bezcerīgi….tas arī visssss….

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  zanE > andrejs 12.10.2017. 12.24

  …andrej…neizliecies par galīgo Antiņu…labi zini, ka Āboltiņai ir tiesības atgriezties darbā Ārlietu ministrijā, bet Tavas fantāzijas, kas atbilst FN, tā arī paliks viltus ziņu līmenī, lai cik reizes Tu tās neatkārtotu….

  +4
  -2
  Atbildēt

  6

  Bārdainais Signe > zanE 12.10.2017. 12.34

  Varbūt kādam ir tiesības viņu no turienes arī izmest?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > zanE 12.10.2017. 13.13

  Ak kungs! Zanei liekas, ka te ir vēl kāds stulbāks par viņu?:):):)

  +1
  -5
  Atbildēt

  1

  zanE > lno 12.10.2017. 13.38

  ….ln0….Tu vēl dzīvs?…vispār…baisi….ja nesakarīga vāvuļošana ir vienīgā iespēja ln0 atgādināt par savu eksistenci….turies, ln0, dzīvo ilgi un izbaudi uz pilnu klapi durstošo sāpi, ko Tev sagādā mana vārda izlasīšana….

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  lno > zanE 12.10.2017. 15.16

  Ak kungs! Šito ietiepību:):):) Reālā dzīve apgāzusi visus zanes apgalvojumus, bet vēl pietiek nekaunības citiem pārmest vāvuļošanu:):):) Izrādās, ka pat ZZS var izdarīt vairāk kā V. Nodokļu reforma kaut sabojāta, tomēr piedāvāta, ES naudas arī kļūst pieejamas, parādās cerība ieviest valsts valodu izglītībā. Tanī pašā laikā V vadonis pamet ministra un MP biedra amatu un pārceļas uz saeimu…

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  zanE > lno 12.10.2017. 16.16

  ….ln0 raksta: ” Izrādās, ka pat ZZS var izdarīt vairāk kā V. Nodokļu reforma kaut sabojāta, tomēr piedāvāta, ES naudas arī kļūst pieejamas, parādās cerība ieviest valsts valodu izglītībā. ”

  …o, jā!…s*** uz kociņa ln0 izpratnē ir sasniegums, jo tak piedāvāts!…ZZS sasniegums…
  ….Eiropas naudas arī sasniegums un ZZS nopelns, jo bez ZZS tās Latvija noteikti nesaņemtu….
  …un cerība ieviest valsts valodu izglītībā (kur tā līdz šim bijusi? aizliegta?), protams, arī ZZS nopelns….

  ….kā tur Lapčenoks dziedāja par sakārnīti purvā?….mazais nabadziņš….

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  zanE > lno 12.10.2017. 16.18

  …ak, jā!…pastāsti, ln0, vēl par tiem reālās dzīves apgāzumiem…būs interesanti palasīt…

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  lno > zanE 12.10.2017. 17.47

  Nu tos jau esmu neskaitāmas reizes minējis, tādēļ būtu pilnīgā nejēgā vēlreiz atkārtoties. Не отвечай глупому по глупости его, чтоб и
  тебе не сделаться подобным ему.
  Но отвечай глупому по глупости его, чтоб он
  не стал мудрецом в глазах своих.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > zanE 12.10.2017. 13.38

  zane
  Kurš likums nosaka, ka piecpadsmit gadus pēc aiziešanas no darba kādam tiek garantētas tiesības atgriezties vecajā amatā? Ja nu pa šo laiku izaugusi jauna – gudrāka, izglītotāka un patriotiskāk domājoša – paaudze un ir daudz labāki kandidāti uz konkrēto vietu?
  ОВИРā viņa negrib atgriezties?

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  zanE > andrejs 12.10.2017. 13.41

  ….andrej…neapmierinies tikai ar virsrakstu izlasīšanu…lasi arī tekstu…nebūs Antiņu jātēlo….

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > zanE 12.10.2017. 13.45

  Āboltiņas reputācija:
  Izvērtē deputātes rīcību senioru piketa laikā
  Vairākos valsts iepirkumos uzvarejis vīra pārstāvēts uzņēmums
  Vēlētāji izsvītro, taču amatu Saeimā iegūst, raisot jautājumus par ētiku
  Iespējams, lobējusi vīra biznesa intereses
  Nekritiskā attieksme pret JL jauniešu organizācijas biedriem – lielu summu ziedotājiem JL
  Aizdomas par premjera darbībām S.Āboltiņas vīra uzņēmuma labā
  Aizdomas par slēpto reklāmu
  Partijas biedru ģimenes locekļu nodarbināšana Saeimā

  /info no portāla Deputāti uz delnas/
  ceru, ka neviens šai Delnai nepārmetīs nacionālismu un citus trūkumus.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > zanE 12.10.2017. 14.20

  Kad Vienotības mērgļi Latvijas institūta direktores amatā ielika čekas viķirāni, čekas pidrillas, Šļesera, vadītās PLL parķijas biedreni Karinu Pētersoni, bija dabīgs jautājums: vai tiešām Latvijas vārdu nevarētu pucēt kāda jauna, smuka, izglītota un galvenais, bez čekistes noziedzīgās pagātnes?
  Bijušai čekas tiešās pakļautības uzņēmuma, ОВИР darbiniecei nekas nebūtu meklējams ĀM. Attaisnot to varētu ja nu vienīgi ar Rinkēviča atrašanos amatā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > zanE 12.10.2017. 14.22

  Piebildīšu: arī Indulis Bērziņš un Riekstiņs vēstnieku amatos.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 11.10.2017. 21.54

Var tikai novēlēt, lai Vienotībai veicas atkopties uz nākošajām vēlēšanām līdz kādiem 8% reitingu tabulā. Laiks jau itkā ir – vesels gads

+8
-5
Atbildēt

1

  basta > rinķī apkārt 12.10.2017. 14.29

  Par ko latviešiem būtu jāizcieš tik nežēlīgs un nesamērīgs sods? Vai tiešām gribi sagaidīt dakšu revolūciju, kas katram Vienotības nelietim liks nolādēt to dienu, kad aizgāja politikā? Jau tikai par viena lieka krieva ievazāšanu valstī ir pilnīgi pietiekami, lai visa tā varza būtu pie staļina.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

J.šveiks 11.10.2017. 20.48

ja laitnats dubs bija stulbenis kvadrātā, tad kam šo lai pielīdzina?

+3
-10
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: