Žurnāls: Bērniem nav vajadzīgi bērnunami 18

Komentāri (18)

Dusma 29.09.2017. 21.13

visu saraksti ar valsts un pašvaldības iestādēm esmu saglabājusi, sagatavoju pieteikumu tiesai , bet sekretāre man to nepieņēma. Teica, ka prasība formulēta pārāk izplūdusi, lai ejot pie jurista. Jurists man nosauca tādas summas, ka es sapratu, ka man jāpārdod vienīgais īpašums, lai tiesātos ar šo valsti. Izlēmu, ka nē.
Ka tomēr neskriešu ar pieri mūrī. Bet dokumentus gan neesmu izmetusi.

0
0
Atbildēt

0

Dusma 29.09.2017. 11.43

kāpēc es esmu pret šo ārprātīgo biznesu ar tā sauktajiem bēgļiem – tāpēc, ka valsts tos apber ar naudu, kamēr mūsu pašu bērnus – šeit Latvijā dzimušos – pavisam mazus tirgo adopcijai uz ārzemēm , vai nolemj prostitūcijai un nabadzībai šeit uz vietas

Ja mans bērns būtu palicis šeit Latvijā – viņai tika ierādīta dzivesvieta meža mājā – padsmit km lidz satiksmes autobusam , kurš kurseja 5 dienas nedēļā – 2x dienā.
Un pabalsts – 45 eur , ja mācies, tad , ja nemācies – tad tikai tā dzīvesvieta caurajā būdā mežā.

Jaunam cilvekam , protams, tas nozīmētu pārdoties – lai vispār izdzīvotu. Tāda situācija bija pirms 5 gadiem, kā ir šobrīd – nezinu, vairs nesekoju līdzi un nav savas pieredzes.

Vēl par RBT – manam bērnam pateica, ka est tiesības pieprasīt dzīvesvietu tuvu skolai – jo vēl vsk mācoties bērnam palika 18 gadi. Tā nolādētā mauka bāriņtiesā nepateica bērnam, ka tiesibas bērnam ir, bet ne pašvaldībai ne valstij nav pienākums apmierināt visas bāreņa tiesības.

Bērns pēkšni paziņoja, ka turpmāk te vairs nedzīvos, būšot savs dzīvokliss Rīgas centrā utt. utjprj.
Es tādus ierēdņus liktu cietumā. Tā necilvēcība bija – cik saprotu no medijos lasītā – joprojām ir staļinlaika Krievijas cienīga !

0
0
Atbildēt

0

Arturs Karasevs 29.09.2017. 06.06

Jau sen esmu teicis, ka, saņemot vidēji 2083 eiro par vienu bērnu (summa, kas izveidojas izdalot valsts piešķirto summu ar bērnu skaitu) būtu daudzi, kas būtu gatavi pieņemt un aprūpēt. Tikai, ja dotos šādā virzienā, valsts noteikti izdomātu kā samazināt šos izdevumus vairākas reizes. Protams, pastāv riski, ka kļūt par vecākiem gribēs “pabalstu mednieki”

0
0
Atbildēt

3

  Dusma > Arturs Karasevs 29.09.2017. 11.23

  jā, piekrītu, un papildus ir tā, ka piemēram, šādi bērni neprot strādāt, neprot uzņemties atbildību par savu telpu, savu apģērbu.

  Kad es sapratu , ka audžubērns neprot mazgāt grīdu – nokrīt gandrīz guļus uz grīdas – lupatu neprot izgriezt – es biju mēma. Man nolaidās rokas. Bet saņēmos un cīnījos kā lauva, kamēr iedīdīju sakopt savu teritoriju, drēbes utt.

  Nākamais – kad a.bērns 1x atnāca mājās stipri noreibis – nokrita koridorā uz ceļiem un man saka – sit mani. Es atkal biju mēma – it kā man kāds būtu iesitis.

  Nākamais – šādi bērni neprot pateikt paldies, neprot novērtēt un tas ir jāmāca.

  Nākamais – ar savu dzimto bērnu ne reizi nebiju slimnīcā, poliklīnikā utt.. bet ar pieņemto – iepazinu visu Latvijas medicīnas postu un negalu. Lūza pirksti, potītes, zobi un vēderi un …. nevaru stastīt par veselību visu, bet es sapratu vienu – ka no dvēseles kaitēm rodas miesas kaites.

  Ļoti svarīgi – es aizliedzu bērnam nosodīt vecākus, kuri viņu pameta.
  Aizliedzu domāt par sevi kā upuri. Katru dienu kā mantru atkārtoju – tu būsi tas, kas ir tava griba, tava rīcība un atbildība.
  Un vēl – ja mana mamma, mans bērns, mani mīļākie mani nebūtu uzklausījuši, atbalstījuši – es būtu ielekusi Daugavā. Jo jutos Latvijas valsts noziedzīgi piekrāpta , kā mana pateica nu ja būs kroplība -tad piešķirsim invaliditāti – vai kā krasnogolovs RBT man teica- tu (kuce) priecājies, ka ar tevi vispār kāds te runā … es sapratu , cik es esmu vāja , jā un naiva

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Dusma > Arturs Karasevs 29.09.2017. 11.31

  valsts ir konkrēti cilvēki, sabiedrība – bet jāsaka ta, ka mani traumēja valsts un bāriņtiesu darbinieku attieksme un ne darbi –
  jau esmu rakstījusi – mums bija regulāri jaiet ” rādīties ” uz RBT -aizejam – neviena nav – visi aizgājuši mājās – nu bet mums bija nozīmēts laiks – nu labi – vienreiz tā gadās – visi esam cilvēki, bet RBT tā bija regulāri

  reiz atnācu vēlāk – kavējos – domāju – nu būs ar bērnu parunājuši jau – skatos – gara koridora galā sež sakņupis cilvēkbērniņš – mani jau pusstundu gaidot – eju pa kabinetiem – visi tukši – vienā tomēr sēž dāma – dusmīga, neapmierināta ….

  kā lai ciena tādu valsti, kura perfekti bāreņiem nodemonstrē , ka tie ir traucēklis lieka nasta un apgrūtinājums

  nē – tas posts viss ir prātam neaptverams –

  0
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > Arturs Karasevs 29.09.2017. 11.33

  2083 mēnesī – tāda neliela summiņa…

  0
  0
  Atbildēt

  0

Krix 28.09.2017. 23.07

Tas ir rezultāts tam, ka LV daudzās jomās valda decentralizēta politika, uzticot funkcijas “pašvaldībām” jeb vietvalžiem un bērnu jautājumā šis sekas ir vnk kliedzošas – vietējās bāriņtiesas rūpējas, lai materiāls bērnu namiem ir…un arī pašvaldībai pāris darbinieki – līdz ar to IIN ripo makā, bet par to visu maksā valsts. Bērni šajā visā shēmā ir pašā pēdējā vietā, jo vieni idioti nesaprot, ka tie ir visas LV nākotne nevis kāda mazpisānu wannabe ķeizara peļņas avots. Sen ir laiks skolu un bērnu politiku valstī centralizēt un pārņemt to vienās (valsts) rokās, nevis ļaut vietvalžiem cūkoties…bet tas jau Vergpils zaļajam pundurim un viņa vasaļu šaikai nederēs!

+2
-2
Atbildēt

0

Dusma 28.09.2017. 19.59

Cik smuks puisis, Debestiņa mīļā.

Un tomēr – kāpēc te kontrastam nav pielikti klāt cipari par –
nr. 1 par vienotības noslīcināšanu – Kučinskis NA vadonima Parādniekam samaksāja 2 miljonus – Demogrāfijas centra izvedošanai. Nu kāpēc man – un mums visiem nav pieejamas atskaites – kā tad šī naudiņa ir izmantota. Cik valstīs bijuši, kādās viesnīcās gulējuši, cik komandējuma naudās utt. utjprj, šie naciķu cīnītāji par demogrāfiju notriekuši. Cik?
nr.2. – nu lieciet uz galda ciparus – cik miljoni ir iztērēti visādos integrācijas projektos , kuri ir rezultējušies , piemēram, ar to, ka Latvijas valsts uzturēts interneta portāls Satori – jau krievu tekstus valsts valodā vairs netulko. Latvieši integrēti krievu kopienā un cik no valsts budžeta par to esam samaksājuši, un pigu iedevuši bāreņiem
nr 3 – elle un indija -uzrakstiet taču , sliņķi sasodītie – cik naudiņas aprijuši valsts ierēdņi – ministrijas , prezidenta kanceleja utt utjprj –

Uzrakstiet to visu – lai tāds Uldis zin, kāpēc viņš ir lemts nabadzībai un beztiesībai, jo skaidrs, ka mīļā māmiņa Ārija , to nestāstīs. To, ka – tavu daļu šai dzīvē puisīt apēduši varenāki un ietekmīgāki vīri un sievas

Skumji , protams, un bezcerīgi. Neticu, ka tie paši naciķi , kuri brēc, ka naudu vajagot ģimenēm spēs paši nezagt un nekrāpt un nemelot, nu ne taču !

+1
-1
Atbildēt

2

  Bārdainais Signe > Sandra Jansone 28.09.2017. 20.36

  Ko bļauj?Ja tev interesē,izlasi,pēc tam runā:https://www.pkc.gov.lv/lv/dlc-sasniegumi

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Dusma > Bārdainais Signe 28.09.2017. 20.52

  izlasījju – elle un indija – maukas nolādētie – kārtējo politisko dzeju sacerējuši – bet es tev prasīju kur 2 miljoni palikuši – nu ka atbildi, ko prasa, nevis te mēģini man tukšus papīrplūdus iebarot !

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Bārdainais Signe > Dusma 28.09.2017. 21.24

  Gribēji,lai ierēdņi strādā par velti?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Dusma > Bārdainais Signe 28.09.2017. 21.40

  ko tu – par velti gan nē –

  vai pa gadu tos divus miljonus jau notriekuši vai vēl kaut ko nav paspējuši – nu tā – ziņkārīte vienkārši
  cik kungi spēj norīt … bārenu asaras pa virsu uzdzerot

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Sandra Jansone 28.09.2017. 21.49

  “Cik valstīs bijuši, kādās viesnīcās gulējuši, cik komandējuma naudās utt. utjprj, šie naciķu cīnītāji par demogrāfiju notriekuši. Cik?”

  Vai tiešām domā, ka tavējos, Solncevas brigāžu struktūrvienības, IeM, vadību, šie jautājumi nenodarbina dien-un-nakt, ka ikvienu “naciķi” komandējumā nepavada vismaz divi Kazlovska “žavēri”, kas, malkojot Platinum Label, uzskaita katru nacionālista apēsto saldējumu un izdzerto alus kausu? Bez IeM ir vēl DP un SAB, kam arī nacionālpatrioti, kā ezis biksēs, kuru dēļ to vadības nevar piespraust pie savu Maskavā glabājošos šineļu ziliem pagoniem kārtējo zvaigzni, jo nevar izskaidrot savi vadībai, kāpēc visa NA nav iesēdināta, vai visai vismaz nav atņemta pielaide valsts noslēpumiem.
  Redzi, pagaidām, nodzītā kuce, nekā!

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Dusma > basta 28.09.2017. 22.10

  tagad mēs par tavu parādnieku , bastucīti , tātad – nospera Labklājības ministrijas ierēdņiem papīrus un pārrakstīja un sadrukāja un redz kā smagi strādājuši
  zini – man šovakar pietiek , negribu tevis un tavu naciķu grēku dēļ pa nakti murgot – rīt no rīta tu man dabūsi riktīgi – ne tev akna, ne žults vairs spiedīs

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Ance 28.09.2017. 13.34

Vai tiešām Gaujienas novads? Latvijā tāda mums tomēr nav… 🙁

+2
0
Atbildēt

0

rinķī apkārt 28.09.2017. 13.05

Pirmajā acu uzmetienā, protams, jāpiekrīt IR redakcijas viedoklim, bet rodas jautājums – vai Latvijā ir pietiekoši daudz ļaužu ar atbilstošu kompetenci, kuri vēlētos audzināt audžu bērnus, lai pieņemtu lēmumu slēgt bērnu namus, kurā strādā tādi speciālisti kā psihologi uc, jeb slēgsim bērnu namus un uz kritēriju rēķina paplašināsim to personu loku, kuriem ir tiesības adoptēt bērnus? Zemtekstiem pilns problēmraksts …:)

+2
-2
Atbildēt

2

  basta > rinķī apkārt 28.09.2017. 15.14

  Gandrīz visiem cilvēkiem Latvijā ir pietiekoša kompetence, ja jau topošiem vecākiem neliek beigt bērnu kopšanas fakultāti augstskolā. Bērnu namos noteikti neizaudzina cilvēku, ja tas pēc tā atstāšanas ir nevarīgs, kā jaundzimušais, pilnīgi nederīgs dzīvei. Lielākā daļa bijušo mūsu bērnu namu audzēkņu kļūst par varmākām jeb upuriem. Ja valsts no 30 miljoniem audžuģimenēm atdotu pusi, bērnu namus varētu likvidēt, bet sabiedrība iegūtu daudz derīgākus tās locekļus, kas līdz pilngadības sasniegšanai būtu ieguvuši arī kādas darba iemaņas, vismaz laukos jau nu obligāti.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Dusma > rinķī apkārt 28.09.2017. 20.30

  ra kaza tu tāds, tu lasi interviju ar puisi, vai nē?
  Ar visiem sasodītajiem psihologiem, apsargiem un skolotājiem un auklēm – bērnu sita katru dienu !!!! ra – nu kas ir – ko vari muldēt

  Audžuģimenēm ir jādod nauda , morāls, tiesisks utt. atbalsts , bet pirmkārt, nauda.
  Es Latvijas valstī absolūti vīlos kļūstot par aizbildni. Man kā tādas rozā brilles nokrita no acīm, var teikt – zaudēju pilsonisko nevainību.

  Bandīti ne bērnu aizstāvji – ka es te sēžu un es sēžu!

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: