Žurnālista slepkavība. Aizdomās turēto nav 6

Komentāri (6)

Aivars 27.08.2017. 15.59

Nupat Meduza.io izlasīju par vēl vienu cilvēka nāvi – Maskavā, parkā, jaunu, pēc visa spriežot, inteliģentu vīrieti smagi piekāvuši par to, ka “oģet ņe po poņjatijam”. Vēlāk slimnīcā miris.

Un vēl iesaku izlasīt tur publicētu fragmentu no grāmatas “Ijuņ” (Jūnijs).Jāsaka, diezgan baisas grāmatas krievu rakstnieki sākuši rakstīt.

Bet par rakstā aprakstīto žurnālista slepkavību – pilnīgi iespējams, ka Kremlis nav pie vainas, bet tikpat iespējams, ka autore-žurnāliste ir tāda ukraiņu Mamikins, strādā Kremļa pusē.

0
0
Atbildēt

0

Aivars 25.08.2017. 22.51

Rakstā teikts, ka pēc kara sākuma Ukrainas sabiedrība kļuvusi agresīva, pieaugusi iecietība pret vardarbību. Domāju, ka to pašu var teikt arī par Krievijas sabiedrību. Daži pēdējo dienu notikumi:

Kijevas centrā Neatkarības svētku laikā sprādzienā cietusi pazīstama Ukrainas karavīra ģimenes locekļi.

Maskavā slimnīcā miris jauns vīrietis, brīvprātīgais, kurš dežurējis B.Ņemcova slepkavības vietā. Tur smagi piekauts un slimnīcā miris.

Krievijas austrumos, Habarovskā, uz ielas kautiņa laikā līdz nāvei sasists jauns sportists, pauerliftinga čempions.

Nesen pie Baikāla ezera naktī, kautiņa laikā, nodurts jaunatnes sporta čempions, cīkstonis.

Pilnīgi iespējams, ka ar aprakstīto žurnālista slepkavību Krievijai un Putinam nav nekāda sakara. Bet tajā faktā, ka gan Krievijā, gan Ukrainā vardarbība nenormāli pieaugusi, slepkavošana kļūst par normu, pie tā gan Kremļa režīms un Putins ir neapšaubāmi vainīgi.

+2
0
Atbildēt

2

  edge_indran > Aivars 26.08.2017. 00.19

  ———–

  Visā pasaulē agresija sit augstu vilni – par to neviens, kas kaut reizi nedēļā noskatās ziņu pārraides, vairs nebrīnās. Karā kā jau karā.

  Pope Francis Warns That World War III Has Started (13.09.2014.)

  https://www.youtube.com/watch?v=C5cHJa7MV5Q

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  valdemir > Aivars 26.08.2017. 19.02

  Varu likt galvu ķīlā, ka arī mazajā Latvijā katru dienu kāds dabū bietē, nerunājot nemaz par piektdienu vakariem.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 25.08.2017. 20.40

r daļa mediju, kas uzskata, ka nedrīkst kara laikā kritizēt prezidentu un valsts varu. Viņi uzskata, ka jebkurš uzbrukums prezidentam un varai nāk par labu ienaidniekam. Arī par Šeremeta slepkavību viņi teica, ka nedrīkst teikt – tajā vainojama Krievija. Šie cilvēki paši ir izveidojuši savu prezidenta “pūlu”, katru izlēcienu pret Porošenko nosoda kā prokremlisku gājienu un saka – jūs strādājat Krievijas labā. Ar daļu no šiem cilvēkiem es reiz strādāju kopā vienā žurnālā, un viņi sāka ar mani cīnīties it kā es būtu viņu nāvīgākais ienaidnieks. Mēs pat vairs nesasveicināmies.

как знакомо))

И какая тишина в комментариях.. а достаточно вспомнить первые эмоции после убийства: это 100% рука Москвы, кому еще выгодно. И любые мнения, что это мог быть и Киев для отвлечения внимания воспринимались как нечто ужасное и крамольное.

а по факту-удивительная пассивность полиции, удивительная пассивность СБУ, загадочный “бывший” работник украинских спецслужб, удивительно комфортно себя ощущающий во время следствия…

0
0
Atbildēt

0

edge_indran 25.08.2017. 17.22

————Anna Babiņeca:”Nav svarīgi, kas būs jaunais prezidents, ar ko viņš nodarbosies. Galvenais, lai viņam būtu vērtības, kas valda civilizētā Eiropā – tev savs darbs ir jādara godīgi.”

========================================================================================

Civilizētās Eiropas vērtības?! Bez komentāriem.

Spain terror attacks death toll rises to 15 as main suspect hunted across Europe

http://www.thelibertybeacon.com/wp-content/uploads/2017/08/Barcelonaattackpreventable.jpg

https://www.theguardian.com/world/2017/aug/21/spain-terror-attacks-death-toll-main-suspect-hunted-across-europe

0
-3
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: