Latvijas Radio sola: priekšvēlēšanu raidījums ar Bendiku kā vadītāju būs neitrāls 3

Komentāri (3)

tonijs pirms 3 stundām

Kādā veidā Bendika un Ījaba ironizēšana par priekšvēlēšanu procesu veicinās iedzīvotāju vēlmi piedalīties vēlēšanās?

+2
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > tonijs pirms 2 stundām

  Kā aktīvs kādreizējais LPP atbalstītājs, Bendiks būs noderīgs arī pārējiem čekas projektiem: JV, JKP un Par(OIK)

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > altinyildiz pirms minūtes

  čekas projekts jau no pirmssākumiem ir TB tagad tur biezputra , brūns zupstrāts ,pseidonacionāļi

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

FOTO: Pāvesta Franciska vizīte Latvijā

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Skat’, labu mantu izmetuši!

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

VIDEO: BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone: “Šeit var – tikai jāgrib un jādara” 1

Komentāri (1)

tonijs pirms 1 stundas

Diezvai Vineta vēl brauks BMX, jo Prūsis viņu nesen atlasīja sieviešu bobslejam.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Darbaspēka deficīta apstākļos ir jāinvestē darbiniekos

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Zālīte: Dzirdam tikai – dodiet mums čekas maisus! 40

Komentāri (40)

J.šveiks 22.09.2018. 19.24

dusmai:
ko tu mocies , viš ir no tā maisa…

+1
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 21.09.2018. 18.38

Kāpēc nepiesakās un klusē čekas upuri? Un kā Jūs to iedomājaties. Vai šādi – piemēram, 1981.gada 17.jūnijā es nevarēdams vairāk izturēt VDK vajāšanas mēģināju izdarīt pašnāvību, bet mani izglāba un pēc tam ielika psihenē. Čekistu versija – aiz nelaimīgas mīlestība un nekāda čekas pirksta. Un ja turpina muldēt par čeku, tad lai paliek psihenē uz mūžu. Gadījums ir safantazēts, bet tādi bija arī patiesībā. Tie, kuri tika izglābti psihenē tika turēti līdz brīdim, kamēr piekrita versijai par “nelaimīgu mīlestību”. Tāda ir skumjā patiesība par 80.tajiem gadiem. Oficiāli gan čeka nodarbojās tikai ar “spiegu ķeršanu”.
Visnežēlīgās vajāšanas tika izvērstas pret tiem, kuriem no psihenes izdevās izkļūt. Čeka centās par katru cenu novest upuri līdz psihenei vēlreiz. Otreizējā nokļūšana psihenē jau bija ar invaliditātes piešķiršanu un no tā izrietošajām sekām. Šāds cilvēks patiesībā bija pilnīgi norakstīts. Otreizējās vajāšanas tiešām bija ļoti nežēlīgas un parasti beidzās ar upura nāvi vai nonākšanu psihiatru uzraudzībā uz mūžu.
Atbrīvoties no čekas piešķirtās psihiatriskās saslimšanas diagnozes patiesībā ir neiespējami. Un viss tālākais mūžs jādzīvo ar apziņu, ka upuris patiesībā ir psihs. Nesen to interneta publikācijā atzina arī kāda psihiatre. Pastāv psihiatru solidaritāte un viņi savus kolēģus nenodod. Un ja mēģina pierādīt, ka diagnoze ir bijusi kļūdaina, tad jārēķinās ar to, ka pārbaudītāji būs tieši tie paši, kuri šādas diagnozes okupācijas laikā piešķīra. Vienīgā izeja, to atklāti šī psihiatre pateica – ignorēt diagnozi un turpināt dzīvot kā parastam normālam cilvēkam.

+5
0
Atbildēt

5

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 20.30

  “Pastāv psihiatru solidaritāte un viņi savus kolēģus nenodod.” – Ati, visu pēc kārtas – es domāju, ka pastāv psihiatru profesionālā atbildība un … tā mēs komentāros varam diagnosticēt visu pēc kas nāk priekšā, bet psihiatri klusē – jo gudrāks un atbildīgāks cilvēks , jo viņš nesteigsies ar secinājumiem. Ticu, ka lika psihenēs, ka bija, kas nošpricēja beigtus utt, ka bija kas par naudu glāba no dienesta armijā utt. Bet tāpēc tomēr ir jāsauc konkrēti ārsti, konkrēti gadījumi , nevis visi psihiatri jāpasludina par čekas asinssuņiem. Ieliec saiti, kura psihiatre, kurā interneta publikācijā , ko ir atzinusi.
  Mans vēstures skolotājas bija zvērināts komunists – bet viens no gaišākajiem,taisnīgākajiem un godīgākajiem cilvēkiem manā dzīvē. Un tāpat es domāju, ka bija ar jebkuras profesijas, nacionalitātes utt cilvēkiem. Jārunā ir konkrēti –

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 20.41

  Es diemžēl, nekad necenšos kaut kur piefiksēt katra internetā izlasītā raksta adresi. Protams, ka veltot tam pāris dienas laika, arī atrastu šo rakstu. Bet ko tas dos? Neko. Psihiatri šobrīd kategoriski atsakās runāt par okupācijas laika notikumiem. Vismaz es līdz šim neesmu par to lasījis nekur.

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 20.52

  nu Ati, es arī visu neatceros, bet Tavā gadījumā tas tomēr bija ļoti ļoti svarīgi

  Es piemēram, meklēju un nevaru atrast kur es jau esmu redzējusi iepriekš tādu Raiņa skulptūru kā Bikše tagad uztiasija LNB priekšā – es domāju, ka tas ir plaģiāts – man škiet , ka bija kaut kas ar Alisi , bet kamēr nevaru atrast – nevaru to apgalvot, bet to es uzskatu par visīstāko negoda izrādīšanu Rainim – nu tā ir -jāmeklē atsauces, vai jāklusē – es domāju, ka normāls ārsts tādas lietas bez oficiāliem pierādījumiem nesludinātu, bet pierādījumi – ai ai ai …. ne jau muļķi tur strādāja, un ne jau viennozīmīga iestāde tā bija

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 20.58

  Pierādījumi vajadzīgi tiesā, stipri šaubos vai interneta komentāri jāraksta kā juridiski korekti dokumenti. Neviens taču to nedara.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Atis Priedītis > Dusma 23.09.2018. 06.07

  Man izdevās atrast to rakstu, kurā pilnībā tiek noliegts fakts par psihiatrijas izmantošanu cilvēku vajāšanās. Un arī par to, ka noņemt diagnozi nav iespējams. Bet to, kur tas tika pateikts pilnīgi atklāti, diemžēl nav izdevies atrast.
  http://www.la.lv/traks-uz-muzu%e2%80%a9

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 20.34

  un vēl – manuprāt, jau to rakstīju – raksti konkrēti – nosauc cilvēkus, notikumus utt
  ja Tu raksti vispārināti – tas ir apmēram tas pats, ka okupācija bija slikti un mēs to tāpat zinam –

  Noklausies velreiz interviju ar Valdi Atālu – tai ir pavisam ccits svars, jo tā nosauc konkrētus cilvēkus, izsaka konkrētas idejas, vērtējumus –

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 20.38

  Ja es nosaukšu konkrētus cilvēkus momentā tikšu iesūdzēts tiesā par apmelošanu. Tie bija ļoti augsta ranga cilvēki toreiz un arī tagad.

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 20.42

  nu tad tiesājies – prasi kompensāciju mocībām, ko pārdzīvoji – pievērs sev pasaules uzmanību – nu te kometāros neviens nav gatavs Tevi uzklausīt un Tev just līdzi

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 20.46

  Man ir laba pensija un tiesāties netaisos, jo zinu ka zaudēšu. Ja pretim stāv bijušais Saeimas deputāts, tad labāk pat nav ko mēģināt. Es vienkārši aprakstu notikumus. Un vispār jau šo to esmu panācis.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 20.56

  ja tev ir laba pensija, tad es tev piesakos par labāko draudzeni – jo man alga ir maza un nez vai pensija būs vispār –

  bet – citādi – tur jau tālieta – tāpēc jau to lustrāciju vajag vairāk kā ēst , jo bez tās mēs nosmaksim zem čekistu jūga

  tu paskaties, ko tie nelieši dara ar mūsu brīvību

  labi, tātad – es braucu tagad pie mammītes, bet kad atbraukšu – tad mēs parunāsim , kas un kā ir ar Tavu pensiju

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  lindab456 > Atis Priedītis 22.09.2018. 23.54

  Stop, ja esat pārliecināts, tad varbūt lieta jānoved līdz galam. Bet tā ir katra iekšējā izvēle un lēmums. Tas ir nožēlojami un diagnoze mūsu laikam, ka ir jābaidās un tiek apšaubīta taisnīgas tiesas iespējamība. Skaidrs ir viens, ka tas būs precedents un, ka līdzīgi kā ar J. Rokpelni, troksni taisīs tā publikas daļa, kas pārstāv ieinteresēto pusi.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > lindab456 23.09.2018. 10.56

  Izstāstīt, atklāt, novelt no sevis šo pagātnes baiso slogu jeb dalīties – t.i. ceļš uz sevis atgūšanu, tas būtu tas, kas normālai/veselai sabiedrībai būtu jāatbalsta. Ja mērķis ir – lai tas nekad vairs neatkārtotos – tā ir cita motivācija. No viena cilvēka nevar gribēt neiespējamo, it īpaši, ja viņš ir izgājis cauri padomju psihiatrijas kambariem. Te valstij būtu jāpiedāvā sakārtota sistēma, kā to risināt, lai nerastos jautājumi un šaubas.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > lindab456 23.09.2018. 21.23

  Liels Paldies! Skaidrs, ka kamēr tiks noliegtas 80.to gadu vajāšanas izmantojot psiholoģiskā terora metodes, uz neko labu nav ko cerēt. Latvijā šādu cilvēku kā es esot ap 30. Diemžēl, pārējie joprojām atrodas ļoti spēcīgas iedarbības medikamentu varā un ar liecību sniegšanu iet ļoti grūti. Un vēl jāņem vērā, ka paši psihiatri kareivīgi aizstāv viedokli, ka nekā tāda nav bijis. Es abas savas grāmatas par VDK vajāšanām esmu izdevis, par tām ir ļoti liela interese un vismaz daļa cilvēku uzzina arī pretējo viedokli. Vajāšanas bija un pie tam ļoti nežēlīgas.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 20.41

  Tu raudi, ka sabiedrība tevi ignorē, bet paskaties – Rokpeļņa Muzejs – tur ir par to,kā izzaga LNMM kolekciju un kā radošs cilvēks kļūst par čekas ziņotāju. Bet- ja tu neesi lasījis romānu, bet tikai par romānu – tad tu pat nenojautāsi, ka tajā ir skarta tik būtiska tēma. Pie tam – Rokpelnis vēl pirms atzīšanās saka – var teikt – kliedz – ka romāns ir daļēji autobiogrāfisks . Bet – !!!! neviens to negrib dzirdēt un negrib par to runāt.
  Tu saproti , kas par trakumiem ir – viss – čekisti savu ir panākuši – lasi kādus ciparus Zālītis te sauc – ziņotāju bija vairāk, kā tie, par kuriem ziņoja

  http://www.la.lv/tiem-kam-patik-ekskursijas-janis-rokpelnis-muzejs

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 20.49

  Esmu izdevis divas savas grāmatas par vajāšanām. Un man atklāti sakot ar to būtu jāpietiek. Bet lasot muļķības un melus par vajāšanām, kuru izrādās nav bijis, tomēr negribas klusēt. Plus citi komentāros es uzzinu faktus, kurus agrāk nebiju zinājis.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 21.00

  Nu tad pildi savu svēto misiju un neklusē – es jau teicu, ka ar tevi draudzēšos. Varu izplatīt skrejlapiņas, ja pieteiksi kādu akciju – piemēram, ielas koncerut 14, jūn , – vai kā -es paturēšu nošu lapas – dziedāt nevaru – balss nav – nu vispār – visu , ko liksi

  bet ja nopietni – es Tavā vietā būtu runājusi ar topošo jauno saeimu – reku Jaunā Vienotība tiksies ar vēlētājiem, šodien man virsū Par skrēja – nebija laika, bet baigi būtu gribējusi parunāties- es gan par kultūru vispār, par tiesiskumu, par apsaimniekošanu un tad par čekas maisiem , ebt tik un tā

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 21.31

  Vispirms jau es cenšos pierādīt, ka neesmu sabrucis un turpinu rakstīt gan dziesma, gan dzejoļus un pat romānus. Un to visu izdodu. Gan par savu naudu mazās tirāžās. Jo arī lielās izdevniecības atsakās ar mani sadarboties. Esmu vērsies gandrīz pie visām ko atradu internetā. Lielākā daļa pat neatbild.
  Kaut kādas akcijas netaisīšu nekad. Pietiek jau ar to, ka es “vāros” pa internetu. Pēc 4.gadiem man paliks 70. Tad būšu paspējis izdot gandrīz visu ko 50 gadu radošā darba laikā esmu radījis . Nu tad varbūt par mani kaut ko arī kāds masu medijs uzrakstīs. Esmu optimists. Bet uz 80.gadu jubileju jau pavisam noteikti.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 20.49

  Rokpelņa Muzeja sakarā …lūk, JKP bija mans favorīts – pilnībā uzticos Bordānam un Beitnerei Gallai – es vispār domāju, ka Beitnere būtu izcila valsts prezidente.
  Bet – laikam tomēr nebalsošu , jo mans nepārkāpjamais slieksnis ir Eva Mārtuža – viņa Kontekstā – RS avīzē recenzēja Muzeju un par radošo cilvēku sadarbību ar čeku – to vispār ignorēja – tik grozās pa pasākumiem un tik skandina = latvieši latvieši un vēlreiz latvieši

  kamēr =- viena lieta tā vecā šmuce ar to Mārtuževu , kas man tik un tā nav pieņemama , bet tagad šitā lieta ar čekas maisu ignorēšanu – nu nē – negribu

  Tu Ati, uzdod jautājumu – kur radošo savienību komentāri par savu biedru pagātni – aizbildinās, ka nedrīkstot raganu medības būt – tad kā iznāk – noziegumi nedrīkst tikt sodīti ? Upuri lai klusē ?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 20.53

  Es jau neklusēju. Savulaik visiem masu medijiem izsūtīju vēstuli ar priekšlikumu. Ja jau reiz tie čekas maisi ir tik bīstami, tad vienojamies par kompromisu. Sākam publicēt čekas upuru atmiņu stāstus, neminot konkrētu vajātāju vārdus. Jo upuriem ir ļoti svarīgi atvieglot savu psihi no smagajām atmiņām. Man pat neviens neatbildēja. Un tagad jau ir par vēlu. Raganu katls sāk vārīties,

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 21.02

  nu Tev jāsaprot, ka mediji ir lai pelnītu , nevis lai garlaikotu sabiedrību

  Vai esi ar Okupācijas muzeju runājis ? Barikāžu muzeju? Jeb tur visur priekšā kā saka sava mmafija?

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 21.09.2018. 21.23

  Esmu. Nosūtīju vēstuli un savu grāmatu. Domājat, ka man atbildēja? Es jau varētu visas savas e-pasta vēstules publiskot. To ir vesela čupa. Un pāris atbildes.

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 21.28

  jā – lūk, jau nojautu – un tagad tu apliecini to, ko intervijā apgalvo Zālītis , ka lustrāciju negrib ne tikai čekisti, bet viss tas milzīgais čekas ziņotāju pulks

  un ievēro -šai numurā Kalpiņas grāmata tiek reklamēta – kāda ? – pareizi – par to salīdzinoši lielo latviešu daļu, kuri nestukačoja, bet klusi visu norija, nolieca galvas un klusēja , un turpina klusēt, apzināti sevi distancējot no varas

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Dusma > Atis Priedītis 21.09.2018. 21.35

  es nesen tādu sievieti satiku – viņa dzivo Latvijā, bet intelektuāli – Anglijā, un visur citur pasaulē – par politiku, par sabiedrībā notiekošo, par valsti viņa ne tikai neinteresējas, viņa no tā sevi pilnībā norobežo

  Okupācijas muzejs ir privāts, vini var teikt dara ko grib un kā grib – viņi ir privatizējuši mūsu vēsturi – nu un ka valsts akreditēs, bet būtībā tā tas ir – gluži kā karā – uzvarētājs raksta vēsturi, tā īpašnieks nosaka muzeja saturu un politiku

  labi Ati, man jāsakārto fiksi soma u man nāk miegs – starp citu – visi sasodītie patriarhi ir sarosījušies, jo kremļa kalpi grib likt ceļu tautas vēlētām prezidentam – un ja ievelēs ušakovu – kā jau rīgā tauta ievelēja
  nu traki bet n u labi, pasūtu sev kaut ko foršu vismaz sapnim

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > Atis Priedītis 22.09.2018. 22.38

  Sākam publicēt čekas upuru atmiņu stāstus, neminot konkrētu vajātāju vārdus.

  Вы уж извините, что на языке чекистов отвечаю. Но – без конкретики это всего лишь будет создавать ощущение “человек просто позмазывается под популярную тему “и меня мучили чекисты”
  Сейчас вовсе не секрет, что многие не очень талантливые творческие люди свои неуспехи в советское время списывают на “ах, я боролся против власти, поэтому меня зажимали”.

  Поэтому, чтобы можно было отделить хоть немного объективно зерна от плевел, должна быть конкретика.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > kolpants 23.09.2018. 04.33

  Saproties, ka man vēlēšanās atriebties. Nav vēlēšanās ar kādu tiesāties. Esmu izgājis caur tādām šausmām (arī caur klīnisko nāvi), lai saprastu dzīvības cenu. Viss pārējais ir patiesībā mazsvarīgs. Man izdevās palikt dzīvam, bet vairāk nekā 30 gadu klusēšana ir ļoti smags slogs psihei. Pagāju šā gada rudenī, kad sākās tracis ar čekas maisu atvēršanu, sapratu, ka ir pienācis laiks, sākt savas atmiņas publicēt. Jau tā īsti nebiju pārliecināts vai ir tas jādara. Bet turpināt klusēt bija daudz grūtāk. Un negribu nekādus tiesas procesus un skandālus. Jau esmu sastapies ar to, ka tiek noliegti jebkuri pat dokumentāli pierādījumi. Tāpēc uzvārdu publiskajā telpā nav un nebūs.
  Un par to talantu. Vairāk nekā 10 manas dziesmas ir godalgotas dažādos konkursos. Es 2000.gadā būtu kļuvis par dziesmu konkursa “Dziesma 2000” uzvarētāju. Bet pret manu dziesmu un mani tika izvērsta masu medijos nomelnošanas kampaņa (attiecīgās publikācijas ir saglabājušās) un paliku tikai 6.vietā. Dziesma “It kā klusa šūpļa dziesma”, kļuva par Radio SWH priekšnama aptaujas uzvarētāju – 2016.g.
  Šobrīd publicēju arī savus dzejoļus. Esmu pat izdevis pirmo autorgrāmatu “12 stāsti par mīlestību”. Lasītāju atsauksmes ir ļoti labas un notiek arī pirmās tikšanās ar viņiem. Un fakts, ka jau 1980.gadā Latvijas radio ierakstīju pret Latvijas okupāciju vērstu dziesmu “Izkapts ābelē” arī ir pierādāms. Dziesma tika atskaņota tikai vienu reizi un pēc tam nolikta plauktā, bet netika izdzēsta. Youtubē to var dzirdēt. Pēc šī ieraksta man līdz pat 1995.g tika aizliegts ierakstīt vēl kaut ko. Nākamie ieraksti ar ansambli “Dzeguzīte” tapa tikai 1995.gadā. Par ģēniju sevi neuzskatu, bet neesmu arī piedodiet “nekam
  nederīgs mēsls”.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Atis Priedītis 23.09.2018. 08.17

  Laboju kļūdu: Man NAV vēlēšanās atriebties!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Atis Priedītis 23.09.2018. 20.53

  Nav runa par atriebību, bet tikai par taisnīgu atmaksu. Ja Vienotības/SC elks, latviešu grūtnieču dedzinātājs, NKVDešņiks Kononovs būtu notiesāts par noziegumiem pret cilvēci, staļiniskie izdzimteņi: Ždanoka, Korens, Gapoņeka un pārējie nebūtu izprovocēti uz aizvien jaunām nelietībām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Atis Priedītis 21.09.2018. 21.40

  Ko nozīmē čekas vajāšana? Kaut arī čeka bargi vērsās pret tiem, kurus uzskatīja par padumjās savienības ienaidniekiem, par mājās atrastu pretpadomju literatūru automātiski deva 2 gadus par “pretpadomju propagandu un aģitāciju”, taču cilvēki, kuri nekādas darbības neveica, čekas esamību pat neizjuta. Čekas funkcijas nebija tikai spiegu ķeršanu, bet arī cīņa ar valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem, kontrabandu, ievērojamiem ekonomiskiem noziegumiem, organizēto noziedzību un bandītismu, tomēr astoņdesmito gadu otrā pusē jau pilnībā pārtrauca cīnīties pret bandītiem un čekisti paši sāka aktīvi iekļauties organizētās noziedzības struktūrās.
  Mūsdienās FSBešņiks vairs ne ar ko neatšķiras no bandīta. Pietika tikai paskatīties uz purniem, kuri bija nolasījušies Šlesera un Zatļera iemīļotā “Jaunā vilnī”. Tipisks piemērs, Putina kucei Zatļeram pieliktais uzraugs, Vasjka Meļņiks. Krievijā organizētā noziedzība un kriminālie grupējumi strādā roku rokā, vai arī to vadības atšauj, kā bija ar Japončik (Ivaņko), Sabtaj Kalmanovič un daudziem citiem. Latvijas “smotrjaščijs”, Solncevas brigāžu barvedis Mihass ( Sergejs Mihailovs), par Latvijas bandītu un iekšlietu ministrijas vadības stingru turēšanu aiz pautiem, saņēma no Putina dāvanā pulksteni.
  Kad mani vervēja, acīmredzot ar nolūku piekļūt noteiktiem cilvēkiem un es atteicos, līdz pat nopietnām pārmaiņām valstī ap 1990. gadu, biju ļoti uzmanīgs, lai neuzrautos uz provokāciju, tomēr esmu pilnīgi pārliecināts, ka čeka pat nemēģināja ar mani izrēķināties.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 22.09.2018. 13.54

  Esmu publicējis rakstu par dažām VDK lietotajām vajāšanas metodēm:
  https://irir.lv/2018/08/08/vdk-istenotas-cilveku-vajasanas-metodes-1980-gados

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Dusma 21.09.2018. 12.28

Pirmais, ko gribu teikt – ja netici tam Kungam Debesīs, tad kāp nost no kanceles baznīcā un nesprediķo. Patiesi !
Otrais – “Katrs gadījums, kad cilvēks piekrita sadarbībai ar VDK, bija individuāls un pelnījis izpēti par iemesliem.” – kas pētīs šos gadījumus – mai syudiju biedir, kuri paši sadarbojās? Kā Geka liecinaja – valsts !!!! drošības iestādes tirgos nevainību par naudu? Kāda valsts drošības iestāde vispār izmeklēja Geas Dzintras liecību par to, ka viņai sab vai dp – kurš tur džekiņš naudu piedāvāja?

Trešais. “Latvijā tika mēģināts veidot lustrācijas likumu un tas diezgan ātri polarizēja sabiedrību” – un tagad – bez lustrācijas – sabiedrība nav polarizēta? Un sociālais netaisnīgums, sabiedrības lumpenizēšanās, atsvešinātīa no valsts – t.i. čekistu varas nav palielinājusies? Vai būtu bijis iespejama oik – būtībā Latvijas iznīcināšanas afēra, ja būtu notikusi lustrācija. Ja čekas kalpi vismaz brīdinājuma signalus būtu saņēmuši?

Ceturtais. Tas ir nenormāli netaisnīgi, ko tagad te mums grib iestāstīt, ka visi bijām kolaboranti. Nē nav tiesa. Kamēr zālīte māra ar čekistiem amzierēdamās un lieliem čemodāniem mājās no bagātajiem rietumiem brauca – kā paldies par sadarbību ar čeku, manai mammai kā represēto meitai netika atļauts studēt medicīnu. Tas ko tagad jūs mauku bērni, gribiet izdarīt ir nosēdināt mau mammu uz viena sola ar zālīš māru –
izbeidziet ! Nemaz nerunājot par čekistu asisnupuriem !

Piektais – Atmodu vadīja un organizeja čekas kalpi – visi to zin, bet skaidri un gaiši to nesaka cik ilgi turpināsim padlaiku melu sistēmu?

Sestais. Atkal – čekistu aiz ausīm uz mūsu laikiem pārvilktā tradīcija – mums ir tikai viena čekas upure – Lidija Doroņina Lasmane. Viena i r – ar to mums jāpietiek. Drausmīgi – neticu, ka šo situāciju nediriģē kremlis ar galveno un mūžīgo čekistu priekšgalā. Tā zinamā mērā ir Doroņinas Lasmanes paņemšana ķīlnieku gūstā –

+3
-1
Atbildēt

0

altinyildiz 21.09.2018. 11.52

Normālā valstī Politiskā policija no Zālīša stundas laikā izdauzītu visus čekas sūdus, noskaidrotu viņa čekas maisu fanātiskās sargāšanas iemeslus, to pašu izdarītu arī ar pārējiem savas valsts un tautas nodevēju lobētājiem: Freibergu, Zatļeru, Maizīti, SC un Vienotību

+1
-5
Atbildēt

1

  kolpants > altinyildiz 21.09.2018. 12.25

  Ты прям так уверен, что там нет никого из НО?))

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > kolpants 21.09.2018. 12.39

  Ja maisā ir NA pārstāvis, tad viņš nav pelnījis kripatiņu vairāk žēlastības, kā manis minētie izdzimteņi. Ja čekas ziņotājs ir krievs, tad tas ir vienkārši ienaidnieks, bet ja latvietis, tad nodevējs, bet ja turklāt latviskas partijas pārstāvis, tad nodevējs trīskāršā mērā.

  +4
  -1
  Atbildēt

  2

  Dusma > altinyildiz 21.09.2018. 12.47

  ko no tēlo altinyildiz – spriežot pēc publiski pieejamās informācijas maisā lielākā daļa ir NA partijbiedri vai simpatizatori – lēkā te tā kā lieldienu zaķis ap olam un ceri mūs maldināt

  nē čekas zaķīt – altinyildiz – neceri maziņais

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Dusma 21.09.2018. 13.09

  Ak tā? Tomēr čekisti uz savu ložu, arēnā Rīga, izsauca atskaitīties, dirsā pirkstus bāza un publiski piesmēja tavu mīluli, “valsts glābēju” Dombrovski, bet Putina kuce, WWII, staļinisma un GULAG apoloģēts, Zatļers, rija saslaukas un uzlaizīja mērces paliekas no visiem čekistu, bandītu un pederastu dzīru galdiem.
  Ņemot vērā, kā tavējie izdzimteņi, čekas maisu sargātāji: Dombrovskis, Straujuma un Maizītis izrēķinājās ar krietniem NA ministriem, tie jau nu noteikti nevarēja būt ieinteresēti slēpt nacionālpatriotu, ziņotāju vārdus.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  kolpants > altinyildiz 21.09.2018. 14.02

  а если он еще и член КПСС бывший? Я про члена НО

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  vitalisvita > kolpants 23.09.2018. 19.01

  Ja ievēlamo nacionālistu sarakstā atradīsies kāds “бывший член КПСС”, tad vēlētāji viņu izsvītros.
  Un ceru, ka arī jūsējie svītros tos latviešu kolaborantus savos sarakstos. Un tā mēs kopīgi būsim padarījuši vienu labu darbu !

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > vitalisvita 23.09.2018. 20.48

  Kas vairs ir zivs bez asakas? Vēl piedāvā viņas izstrīpot arī staļinistus, rusistus, zagļus un sātanistus.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Infografika: Vabolītes izmiršana

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Vai cīņa pret “zaļo” enerģiju var radīt izaugsmi? 32

Komentāri (32)

Dusma 21.09.2018. 21.05

no cīņas par zaļo enerģiju nonācām līdz cīņai pret zaļo pūķi – vīrieši ļoti stipri dzer, nodzērušies ir – sevišķi naciķi – diemžēl tā ir smaga problēma

+2
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > Dusma 21.09.2018. 21.57

  Lai taču naciķi dzer, neviens no viņiem tāpat tev, miskastei, virsū nekāps. Nez kur tavs saprāta brālis, vienīgā cerība, dzēris49, palicis, laikam jau medicīnai būs nolaidušās rokas, tā sfinkteru nemitīgi lāpot, liekot vietā izlīdušo zarnu un ārstējot STS un zarnu infekcijas?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 21.09.2018. 12.51

Interesanti pavērot IR redakcijas cenzora darbību.
“altinyildiz” ķengājas it kā par labu NA, bet viņa ķengas redakcij žigli dzēš.
“Dusma” ķengājas it kā par labu Bordāna Jaunajai Konservatīvajai partijai, bet viņas ķengas (tikpat smirdīgas!) redakcija vis nedzēš.
Abi personāži centīgi diskreditē katrs savu “aizstāvāmo”.
Secinājums?
IR redakcija dara visu, lai nepieļautu NA diskreditēšanu, bet skatās caur pirkstiem uz histēriķes “Dusmas” darbību, kas kaitē Bordāna JKP labajai slavai.

+1
-3
Atbildēt

4

  Dusma > Jānis Lakijs 21.09.2018. 13.00

  nu vēl viens naciķu zaķis sāk cilpas mest – labi – laikam aiziešu apēst saldējumu – lielo paņemšu – kad jau tad jau

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Jānis Lakijs 21.09.2018. 13.12

  Ko pīpē, un kur dabūji tik labu mantu?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Dusma > altinyildiz 21.09.2018. 13.56

  dzer – Lakijs !!! dzeri , nevis pīpē – nu ja tu vēl uzpīpēsi altinyildiz – nu tad viss – es viena ar jums galā netikšu – tas nu ir skaidrs

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Jānis Lakijs 21.09.2018. 14.04

  “altinyildiz” ķengājas it kā par labu NA, bet viņa ķengas redakcij žigli dzēš.
  что-то не заметил, чтобы тут вообще что-то стирали бы

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > kolpants 21.09.2018. 14.40

  Ależ cenzurują na potęgę.
  Koło jedenastej było 16 komentów, po półgodzinie pozostało 12. Tylko “Dusma” jest nie do ruszenia. Chyba pracuje tutaj na śmieciówce.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Dusma > Jānis Lakijs 21.09.2018. 15.10

  ha – stipri dzer Lakijs – nu vai es svētu patiesību te visu laiku nerakstu ?
  un tad vēl nav kauna mani apsaukāt un apšaubīt
  eh – nez – kādu gaišreģu salonu vai atvērt

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Jānis Lakijs 21.09.2018. 14.57

  Tev kaut kāda greiza loģika, bet Dusma pēdējā laikā ir pat ļoti labojusies (par ko man ir liels prieks) un viņas atsevišķos lamu vārdus nevar pat salīdzināt ar jēlā rupekļa nepārejošo verbālo caureju.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Dusma > tonijs 21.09.2018. 15.14

  nu tonij, nu semjon semjonič – vai tad es kādreiz greiza vai bijusi esmu, ka tagad labojusies? es jau tikai par lietu , par ideju
  šie varēs te džeruši ārdīties, es skaidrā esot stipru vārdu pateikt nedrīkstēšu
  -tu ko – Tonij – es kā esmu laba tā esmu

  redz – parkā bučojās – būtu tu Rīgā, mēs pusdienlaikā runātu randiņus – pretī operai – kur stŗklaka

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 21.09.2018. 15.18

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 21.09.2018. 10.03

Tādējādi Eiropas Komisijas noteiktais mērķis līdz 2020. gadam sasniegt, ka 40% no Latvijā iegūtās elektroenerģijas ir no AER, nebūt nav tikai kādas formālas prasības, kas mums patiesībā nav nepieciešamas

Вообще-то, насколько помню, это сама Латвия заявила, что будет впереди планеты всей и достигнет эти 40%
Требование ЕК было про меньшие проценты, которые Латвия УЖЕ выполняла за счет ГЭС.

То есть прихожу к такому выводы-когда в Латвии кому-то выгодно, имеется ЛИЧНАЯ выгода, то готовы и бороться с ЕК и продавливать свои решения и цифры. А когда ЛИЧНОЙ выгоды нет, включается “а что мы, мы ничего, это ЕК и Брюссель требуют”

+2
-1
Atbildēt

1

  tonijs > kolpants 21.09.2018. 11.57

  Vismaz viens cilvēks uzrakstīja komentāru par tēmu, lai arī svešvalodā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > tonijs 21.09.2018. 12.19

  типа с паршивой овцы хоть шерсти клок)))

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > kolpants 21.09.2018. 12.21

  Sasmīdināji 🙂

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 21.09.2018. 09.04

Vai kāds, lūdzu, varētu pastāstīt, ko Rīgas domē pēdējā gada laikā reāli ir panākuši Bordāna Jaunās Konservatīvās partijas deputāti?
Paldies.

+3
-1
Atbildēt

4

  altinyildiz > Jānis Lakijs 21.09.2018. 09.18

  Ko tad, naivais, no tiem gaidīji? Nevar taču nopietni uzbrukt saviem plānotiem koalīcijas partneriem, SC.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  tonijs > Jānis Lakijs 21.09.2018. 09.55

  Ko reāli var paveikt partija, kas atrodas opozīcijā? Tikpat labi varētu jautāt, ko Rīgas domē reāli panākusi Nacionālā apvienība, pat neskatoties uz atsevišķu tās deputātu draudzību ar Saskaņas deputātiem. Vispār jau tā dēvētās latviskās partijas vienojās opozīcijā strādāt kopā, ja aizmirsi. Lūdzu.

  +1
  -2
  Atbildēt

  2

  Dusma > tonijs 21.09.2018. 10.12

  nu takš nevienojās – kremlis NA neatļāva ar latviskām partijām vienoties – esot jābūt princiiāliem slepenajiem sc = kremļa draudziņiem

  nu mīļo Tonij, n ko tu atkal ar savu naivumu

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 21.09.2018. 10.22

  Ar ko, koprofāg, NA varēja opozīcijā strādāt kopā? Ar pederastu Vienotību, kas ir priecīga, ka paģeļņiki, SC, tiem neatgādina par Citadeles valsts nozagšanas megaafēru un neprasa “doļu”, jeb kurmja Bordāna čekas projektu, Jauno Komparķiju, kas tika taisīta kā pretstats Latvijas nacionālpatriotiem?
  Pastāsti, sliktās sievietes un nezināma interventa defektīvā atvase, par NA deputātu draudzību ar staļinistiem – rusistiem?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > Jānis Lakijs 21.09.2018. 09.59

  Jānis Lakijs > tonijs 21.09.2018. 10.23

  Palasīju JKP avīzi, paldies. Manuprāt, populisti un meļi. Arī pirms Rīgas vēlēšanām meloja, ka parādīšot velnu Ušakovam. Tagad būs tāpat.
  Brīnums, ka nepiedāvāji palasīt KPV.LV programmu 🙂
  https://kampiedervalsts.com/programma/

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  Dusma > Jānis Lakijs 21.09.2018. 10.55

  TU NEJAUc savus naciķus ar Bordāna partiju, nu takš atkāpies sātan tu tāds

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Jānis Lakijs > Dusma 21.09.2018. 11.13

  Vai esi droša, ka tava ķengāšanās te nāks par labu svētajam Bordānam? 😀

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Dusma > Jānis Lakijs 21.09.2018. 11.54

  sauc to kā gribi, bet tie tavi meli ir jāaptur – tā ir svēta misija – būtībā – tu esi katolis kas katolis – liekulīgs dziļāk par kaulu smadzenēm –

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 21.09.2018. 11.33

  Tas čekas mūdzis nav atradis neviena vārdiņa ko bilst par pēdējo 10 gadu laika vislielākām valsts nozagšanas megaafērām: TECII 2. kārtu, PV, LM, Citadele, Gudrona dīķi, Stradiņa slimnīca, OIK, AirBaltic un daudzām citām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 21.09.2018. 11.23

  Latviju brīvu no zagļiem? Vai Bordāns jau pašrocīgi ir izrāvis aknas kādam desmitam savu paģeļņiku, Latvijas ceļa komunistu cūkām un čekas pederastiem?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Dusma > Jānis Lakijs 21.09.2018. 10.10

  ak tu nelieti – elle un indija – tu labāk pastāsti , cik sekmīgi NA ir tuprinājusi mūs gremdēt – visa tiesu sistēma ir vircas bedrē, tīra vide izkūpējusi gaisā reizē ar riepu dūmiem u n kultūra ir padarīta par bļodlaižu paradīzi

  mērkkaķis tu tāds – kauna tev nav – naciķi sasodītais!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Dusma 21.09.2018. 11.37

  Padalies par gremdēšanu: par NA īstenoto pederastisko ārpolitiku, par krimināla un IeM simbiozi, par OIK afērām, par Latvijas bērnu andelēšanu uz ārzemēm….

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > altinyildiz 22.09.2018. 07.02

  Nepadalījās. Nebija laika.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Dusma > altinyildiz 21.09.2018. 10.57

skrien pa gaisu bumbulīt – par ģenerāli tev netikt – un labi, ka tā
Debess mums vismaz šai ziņā ir žēlīga
lūk

+2
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

VIDEO: Trauksmes cēlējas stāsts jeb Kāpēc vajadzīgs likums 1

Komentāri (1)

Dusma 20.09.2018. 09.27

vai tad tie, kuri sniedza informāciju par nebūšanām banku sektorā tai pašā ABLV arī netiek
VALSTS POLICIJAS!!! – vajāti?

Vai tie,kuri sniedza info par nelikumībām- atklātu nolaidību utt oligarhu lietā arī netiek vajāti?

Vai man nav taisnība, kad es saku , ka Latvija ir čekistu kontrolēta un vadīta valsts ?

Kad nauda jādala čomiem – saeimai likums gatavs pirms brokastīm, kad jānovērš korupcija – saeima nespej pieņemt likumus gadu desmitiem

maukas ne deputāti ! āmen !

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Datu pārpilnība – ne vienmēr bagātība

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: