Mīlestības vēstule? 1

Ilustrācija — Ernests Kļaviņš
Indra Sprance
Print Friendly, PDF & Email

Miljonārs Jūlijs Krūmiņš un tiesas priekšsēdētāja Aija Orniņa sēdēja uz dīvāniņa viņas kabinetā un čukstoties sarakstījās uz lapas, kuru vēlāk iznīcināja smalcinātājā. Krūmiņš lūdza palīdzēt draugam, kurš tiesājās. «Cik? Vai 5000?» Uz šiem Krūmiņa jautājumiem Orniņa atbildēja ar milzīgu «7» un solījumu «darīšu, ko varēšu». Visu notiekošo slepeni filmēja KNAB, birojam pat izdevās restaurēt iznīcināto saraksti. Kāpēc tad prokuratūra šo krimināllietu par kukuļa piedāvājuma nolēma nevirzīt uz tiesu, bet gan izbeigt?

Golferu zīmola Callaway cepure, tumšas saulesbrilles un profesionāls smaids — no amata pienākumu pildīšanas atstādinātā tiesnese Aija Orniņa operatīvi atsaucas Ir intervijas aicinājumam un ierodas uz tikšanos kādā Rīgas parkā. Fotogrāfa lūgumi noņemt brilles paliek bez sekmēm, taču vēlāk Orniņa pārdomā un atsūta publicēšanai lietišķu portretu no Tiesu administrācijas arhīva.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla abonentam. Abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesat abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu, neatkarīgi no abonementa termiņa, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu