Jaunais prieks

Rodrigo Ābols. Foto — Jēkabs Kalvelis, Picture Agency
Ieva Alberte
Print Friendly, PDF & Email

Pēc deviņu gadu pārtraukuma Latvijas hokeja izlase atgriezās pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, iegūstot 8. vietu. Spoži nospēlēja trīs jaunās hokeja cerības: Rūdolfs Balcers, Rodrigo Ābols un Kristiāns Rubīns

Viens no labākajiem pasaules čempionātiem vēsturē. Tā par Latvijas izlases spēli saka hokeja komentētājs Anatolijs Kreipāns. Lai arī iepriekš Latvija vairākkārt ierindojusies arī 7. vietā, «izpildījums šogad bija fantastisks». «Nospēlējām kā līdzīgs ar līdzīgu ar pasaules topa komandām: Ameriku, Kanādu un Zviedriju. Uzvarējām Vāciju, olimpisko vicečempioni nupat Phjončhanā.» Kreipāns slavē jauno hokeja maiņu, virknēdams divdesmitgadnieku vārdus. Puišus raksturojot lietišķums un nosvērtība. «Kopējais komandas noskaņojums bija labs. Nesen radiointervijā man [izlases treneris] Artis Ābols teica, ka Bobs Hārtlijs jau nemāca neko tādu, ko puiši nezinātu, taču spēj iedvest tādu pārliecību par saviem spēkiem, ka viņi var izdarīt vairāk, nekā paši domā,» par izlases galveno treneri saka Kreipāns.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla abonentam. Abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesat abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu, neatkarīgi no abonementa termiņa, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu