Pārcirst pagrīdes paktu 36

Citāts no A. Lemberga teiktā "oligarhu sarunās".
Juta Strīķe

Domas pēc “oligarhu sarunu” publicēšanas žurnālā “Ir”

Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto.

Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”.

Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, “Vienotību” un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt.

Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti.

Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.

Latvijas pilsoņi, organizējieties un pretojieties. Ir pēdējais laiks. Novērtējiet to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties.

Publicēts sociālajā tīklā “Facebook”

Autore ir Rīgas domes deputāte, Jaunā konservatīvā partija

Visas žurnālā “Ir” publicētos materiālus par oligarhu sarunām varat lasīt šeit.

 

Komentāri (36)

Aivars 17.07.2017. 17.58

Pareizi Juta raksta, piekrītu katram vārdam. ZZS gatavi pakalpot Kremlim, lai Latvija būtu nabadzīga un no Krievijas atkarīga. Nupat pašvaldību vēlēšanās ZZS Rīgā atteicās sadarboties ar citām latviešu partijām, ar masīvu reklāmu atņēma tām dažus % balsu, faktiski palīdzēja Ušakovam noturēties pie varas. Bet nekāda reklāma nepalīdzēja ZZS iekļūt Rīgas domē, vēlētāji viņus atstāja aiz borta. Domāju, ka Saeimas vēlēšanās būs līdzīgi, ZZS zaudēs varu, kā Tautas partija savā laikā zaudēja.

+22
0
Atbildēt

5

  Ēriks > Aivars 17.07.2017. 18.00

  Nebūtu liela nelaime,bet kas varu iegūs?

  0
  -10
  Atbildēt

  0

  basta > Aivars 17.07.2017. 18.16

  to Aivars

  “ZZS zaudēs varu, kā Tautas partija savā laikā zaudēja.”

  Vienotībai un JKP nenāktu par ļaunu atsvaidzināt atmiņu, kas notika ar komisāriem un komunāriem 1919.gadā.

  0
  -9
  Atbildēt

  0

  basta > Aivars 18.07.2017. 12.38

  to ierados

  “La bāk jau, lai varu iegūst “investori” no austrumiem””

  Neatlaid nu pēdējo plānprātiņu, zatļerast! Katram normālam cilvēkam, kas ir vērojis, kādā slepenībā tika taisīta Citadeles pārdošana, ar pielaides atņemšanu tieslietu ministrei, kropļu: čekistu piesmietā mēsla, Dombrovska, Putina favorīta, Vējoņa, un balsu pircēja, Zaķa, kopiskā Gruzijas tūre, kopā ar Ripplewood pārstāvi, Siksni, liek domāt, ka Citadele par sviesmaizi ir nonākusi čekas rīcībā. Par to, ka Zaharjina un Dombrovska kopiski izvazātais LM bez naudas tika atdots Krimas (visticamākais čekas) firmai, gan jau visstulbākam ZRP fanātam vajadzēja zināt. AirBaltic pārvaldīšana tika uzticēta štazi oficierim, Girmesam – Pirdienam. Kā zināms, bijušo čekistu nav.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  ierados > Aivars 18.07.2017. 11.45

  Neizliecies par nezini. La bāk jau, lai varu iegūst “investori” no austrumiem, nevi sorosīdi, liberasti, geiropa, nato u.c. okupanti. Muslimi kā rezerves variants.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Aivars 18.07.2017. 12.27

  Tev dīvains tas grupējums,varbūt esi ieradies nelaikā,investori no austrumiem,liberasti,okupanti,sorosīti,geiropa un muslimi ir no vienas grupas,NATO tur nejauc klāt.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

vvilums 17.07.2017. 22.49

Protams, kremlis,lembis un galvenais viņu NAUDA
kontrolē valsti, to nevar nepamanīt. Tikai retais var nepārdoties, kā jau minēja lembis. Ko pasāks šie ar Latviju, kādu x stundu tie mums gatavo? Pagaidām viņu pret NATO un ES veikto pretdarbību mēs it kā pārvarējām. Trakāk ir ar tik ļoti nepieciešamajām valstiskām reformām,tās visas var teikt tika izpurgātas arī pēdējā nodokļu reforma tai skaitā -veselu gadu tiekam muļļāti un vazāti.

+13
-1
Atbildēt

11

  Ēriks > vvilums 18.07.2017. 07.36

  Nu tik dulli,kā bija tie pilnīgi aptrakušie kremlinu vilcēji valdībā -zatleristu varza,jau viņi nav.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  Ēriks > vvilums 18.07.2017. 12.36

  fretka,es šo piesardzību vērtēju kā bonusu.Var jau censties mūs pieradināt pie domas par sadarbību ar kolonistu brandžu,bet viņiem jārēķinās,ka nekas neiznāks.Zatlers taisīja apmānīšanas manevru,praktiski apvērsuma mēģinājumu.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > vvilums 18.07.2017. 12.54

  to fretka

  Es gan visus neliktu vienā maisā. Kopš Vienotība savienojās ekstāzē ar ZRP, viņi ne ar ko vairs neatšķirās no Zatļera tankistiem un latviešu grūtnieču dedzinātāja Kononova fanātiem, kam Latvija ir “mazā fašistu valstele”, ar visām no izejošām sekām.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > vvilums 18.07.2017. 10.04

  Vienā maisā bāžami ZZS, NA un SC.

  Pat jūsu “vadonis” Dzintars deklarēja, ka ZZS esot NA tuvākie ideoloģiskie partneri, nu labi, pieņemsim, ka viņš to darīja aiz muļķības, tas viņu daļēji attaisno, kaut, no otras puses, pat Dzintars nav tik liels muļķis, lai nesaprastu, kas ir ZZS, drīzāk, izdarīja to, ko viņam lika izdarīt Lembergs.

  Taisni NA kopā ar ZZS pēc SC komandas un iniciatīvas pieņēma vistumsonīgākos likumus ar ksenofobisku un homofobisku pieskaņu ( “tikumības” likums, utt), tādi likumi tiek pieņemti taisni Krievijā un NVS valstīs, ES un pārējā pasaule iet pavisam citā virzienā, pretējā tam, kur iet “brālīgās” ZZS, SC un NA, saprotams, Krievijas aplausu pavadībā.

  Nu labi, iespējams pat, ka NA to dara nespeciāli, vienkārši savas intelektualās nepietiekamības rezultātā, un nesaprot, ka to vienkārši izmanto, ZZS un SC gan to dara pilnīgi apzināti, kaut, īstenībā, visas trīs partijas, būtībā, ir ar “sovoku” mentalitāti, un NA pārstāv adekvātos un Eiropas līmeņa nacionalistus tikpat daudz, cik ZZS pārstāv zaļos un zemniekus, un SC tiešām grib saskaņu šinī valstī.

  Un par to liecina arī fakts, ka daudzi no TBLNNK “nacionalistiem” jau ir iekšā SC, un jūtas tur ļoti labi – Straume un citi, kā jau pie “savējiem”, lai kā viņi sevi arī nedēvē.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > vvilums 18.07.2017. 12.44

  to dzeris49

  “Pat jūsu “vadonis” Dzintars deklarēja, ka ZZS esot NA tuvākie ideoloģiskie partneri”

  Kas tad, čekas kājslauķi, kuru saimniekošana ir nodarījusi valstij vairākus miljardus zaudējumus (aisberga redzamā daļa) un sapņo visus latviešu jauniešus padarīt par tev līdzīgiem organismiem, ar īpaši īpašām vajadzībām?

  “Straume un citi, kā jau pie “savējiem”, lai kā viņi sevi arī nedēvē.”

  Tas liecina par to, ka nacionālisti no mēsliem savās rindās: Straumes, Požarnova, Bordāna, atbrīvojas, Vienotība nelietīgākos taukmūļus un LC pabiras vāc pie sevis.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > vvilums 18.07.2017. 12.59

  Var jau censties mūs pieradināt pie domas par sadarbību ar kolonistu brandžu,bet viņiem jārēķinās,ka nekas neiznāks

  —————

  Piemēram, Ēriku nemaz nebija jāpārliecina un jāpieradina, lai viņš neaizietu nobalsot par krievu skolu slēgšanu. Pats izdomāja.

  Ir visai liela daļa latviešu, kuri uzskata, ka krievi ir normāli cilvēki. Tādiem nepatīk runas par okupāciju un okupantiem – tas vaņa tacu tāds labs kaimiņš, tāds labs darbabiedrs. Dzīvosim draudzīgi un runāsim valodā, kuru visi saprot. Nāk prātā Znaroka uzbrēciens latviešu žurnalistam, kurš atļāvās preses konferencē uzdot jautājumu (ne jau PAŠAM znarokam, bet kādam latvietim) latviešu valodā, un Ābola nepārprotamais atbalsts znaroka bļāvienam.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > vvilums 18.07.2017. 12.33

  Esmu lasījis ZZS programmu (īso, Saeimas vēlēšanām) – tai nav ne vainas. Cita lieta par to ko viņi dara.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > vvilums 18.07.2017. 12.30

  dzeri,nejauc Lemberga sapņus ar ZZS ideoloģiju,kura ir ierakstīta viņu programmā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  fretka > vvilums 18.07.2017. 09.32

  Ēriks: “Nu tik dulli,kā bija tie pilnīgi aptrakušie kremlinu vilcēji valdībā -zatleristu varza,jau viņi nav”

  ——-

  Bet es domāju, ka šajā ziņā abi vienā maisā bāžami – gan ZZS, gan zatleriešu pārņemtā Vienotība.

  Tik vien tās atšķirības, ka ZZS piesardzīgāka par V (un bijušajierm V) “inteliģentiem” 🙂

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Ēriks > vvilums 18.07.2017. 12.39

  Andrej,vai pašlaik ir kāda labāka partija Saeimā,ar kuru NA varētu sadarboties,ja vairākumu neizdodas dabūt?

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > vvilums 18.07.2017. 13.27

  Iespējamas divas asimilācijas taktikas -ar pīrāgiem un ar pātagu.Mazpilsētās krievi ir citādi,viņu ir maz,viņi neveido grupas,viņi iekļaujas.Nākošā paaudzē tu nepateiksi,ka viņu vecāki ir krievvalodīgie.Man nupat viena praktikante bija uz diviem mēnešiem.Runā latviski bez akcenta.Atbilstoša vide visu izmaina,biju par to piemirsis.Lielajās pilsētās īstās vides nav,turklāt krievi Putina propagandas ietekmē kļūst arvien nekaunīgāki.Bet tik un tā,būs ilga čakarēšanās ar vai bez krievu skolām.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

dzeris49 17.07.2017. 15.25

Par Lembergu sen viss skaidrs, tāpat gan, kā par mūsu Tiesībsarg. sistēmu, viņa lietā pēkšņi miruši vai bez vēsts pazuduši vairāki liecinieki, kur tad bija mūsu TS, kāpēc tie netika aizsargāti, ar tādu TS Latvijā Lembergu notiesāt vispār nekad nevarēs, par vārdiem, protams, netiesā, bet par darbiem gan, un to darbu Lembergam arī pietiek.

Vēl lielāku pretīgumu izraisa Lemberga pakalpiņu komanda Saeimā ZZS izskatā, Lembergs kalpo Krievijai, ZZS kalpo Lembergam, tātad ZZS kalpo Krievijai, paši sev pretīgi neesat?

Laikam jau nē, Lembergs taču atlasījis tos “labāskos”, kā tur viņš teca – nauda nesmird, vai kaut kā tā, acīmredzot, tādus, kuri arī šim Lemberga uzstādījumam nepiekrīt, blakus uzstādījumam par SC, ZZS neņem?

+8
-3
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu