VIDEO: Tiesnese, kurai nešķita aizdomīgs miljonu aizdevums pret vecu “Pobedu” 28

Iveta Krēvica. Foto — Ir
Indra Sprance
Print Friendly, PDF & Email

Nekompetence, paviršība vai varbūt korupcija? Šāds jautājums rodas, pētot to tiesnešu pieļautos likumpārkāpumus, pie kuriem visbiežāk nonākuši uzņēmumi, kuri neilgi pirms maksātnespējas vai tiesiskās aizsardzības mainījuši savu juridisko adresi. To var skaidrot kā vēlmi nonākt konkrētā tiesā, un Ir pētījums atklāj vairāk nekā 800 šādu «ceļojošo» uzņēmumu septiņu gadu laikā kopš krīzes sākuma.

Maksātnespējīgi multimiljonāri un firmas ar jaunizceptiem prasījumiem no Belizas — šādi piemēri atrodas, aplūkojot pie Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas Ivetas Krēvicas nonākušās lietas. Lai gan «ceļotāju» viņas kontā nav tik daudz, lai iekļūtu rekordistu sarakstā, tiesneses skatītie maksātnespējas procesi pievērš uzmanību ar protestu skaitu un iespējamu shēmu pazīmēm. Turklāt šī nav ierindas tiesnese, bet jau desmit gadus tiesas priekšsēdētāja (starp citu, amatā viņu apstiprināja ministrs Gaidis Bērziņš), turklāt darbojas disciplinārkolēģijā, kas vērtē tiesnešu pārkāpumus. Ņemot vērā šo apstākļu kopumu, arī par viņu pastāstīsim sīkāk.

Ko Ir teica tiesnese Krēvica, skatieties video.

Vairāk lasiet žurnālā Ir šeit.

Komentāri (28)

west 06.12.2017. 20.17

Minam trīs reizes – kāpēc Latvija jau trešo gadu desmitu nemainīgi atrodas Eiropas nabagu līderu kompānijā?
Tāpat ir skaidrs , jeb vēl sīkāk vajag ?

+3
-1
Atbildēt

2

  tonijs > west 06.12.2017. 20.30

  Jā, lūdzu, sīkāk, jo Eiropā ir daudz valstu, ne tikai bagātākās, kas ir ES sastāvā. Par ko īsti ir runa?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  west > tonijs 06.12.2017. 21.26

  Ir runa par Latviju . Par ES ubagu līderu kompānijās mūžīgo dalībnieci. Par valsti, no kuras bēg STRĀDĀJOŠI NABAGI (!). Kur vēl tālāk var krist ?
  Kas vēl joprojām šeit valda ? Kantoru un organizāciju nosaukumus vajag ? Vēl nepielēca ? Šiem varbūt interesē valsts nākotne ?

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Drosma > west 06.12.2017. 21.33

  jā bet kāda tauta , tāda valsts – skat -kādi mums tiesneši, kāda tiesu sistēma

  radio klausos – saeima atkal plāno sākt izstrādāt ziņotāju aizsardzības likumu – jau pirms 10 gadiem plānoja, tad labi atpūtās un tagad atkal plāno – nav komentāru – kad valsts vairs nebūs – nebūs arī ziņotāju, kurus aizstāvēt

  vai klausos kā skds pilnām slapjām mutēm sludina, ka 60 % Latvijas iedzivotāji mīlot vējoni – vājoni , bet 40 % mīlot kučinski – nu vai padlaikos tā meloja ? jā , bet tur uz 90 % viss notikās – tā kā ir kur augt mums

  0
  0
  Atbildēt

  1

  zanE > Dusma 07.12.2017. 00.53

  …. – “klausos kā skds pilnām slapjām mutēm sludina”….
  …mjā, tur, nu, Tev pilnīga taisnība = sludina…mēģina mums iestāstīt, manipulē ar sabiedrisko domu….bet….lasām uzmanīgi aptaujas rezultātus:
  – “[…] ļoti pozitīvi prezidenta darbu vērtē 12,3% Latvijas iedzīvotāju, bet 50,8% sniedz vērtējumu «drīzāk pozitīvi». Iedzīvotāju vērtējumā drīzāk negatīvi Vējoni vērtē 16,3%, bet ļoti negatīvi – 4,2% respondentu. Ļoti neliels ir to cilvēku skaits, kas prezidenta vārdu nav dzirdējuši vispār – 0,8%. No pozitīvā vērtējuma atņemot negatīvo, prezidenta reitings ir 42,5, kas starp Latvijas politiķiem šobrīd ir augstākais, norāda «Diena».”…

  ….tātad, aptaujāto respondentu atbilžu kopsumma veido 84,4%….kur palika 15,6% respondentu sniegtās atbildes?…kuram atbilžu variantam tie tika pieskaitīti?….vai…kuram netika pieskaitīti?….
  ….interesanti izvēlēts atbilžu variants “drīzāk pozitīvi” , kas faktiski nozīmē “ne balts, ne melns”, bet aptaujas pētījuma rezultātā iegūst jau konkrētu “secinājumu” = “pozitīvs vērtējums”….

  …nedaudz uzjautrinoši vērot kā SKDS bez mazākā mulsuma, pēc smagās izgāšanās pašvaldību vēlēšanās, turpina smadzeņu skalošanu….nu, bet…tak ļaujamies!….

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > zanE 07.12.2017. 10.32

  DIENU nelasu principa pēc – neiešu atbalstīt maukas bērnus, bet dzirdēju infirmāciju radio skonto un tur skaidri un gaiši tika ziņots, ka 40 % atbalsta Kučinski un 60 % Vājoni

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > west 06.12.2017. 21.37

  No Latvijas neviens nebēg, jo te nav ne kara, ne politiskas vajāšanas. Daudzi brauc meklēt labāku dzīvi- tā notiek visās normālās valstīs. Mēs neesam nabagākā valsts ne ES, ne Eiropā. Iedzer kaut ko nomierinošu, šovakar izklausies nervozs.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  west > tonijs 06.12.2017. 21.47

  Demagoģija ir propagandas jaunākā māsa.
  Tas īpaši tev.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > west 06.12.2017. 21.55

  „Liekuli, izvelc papriekš baļķi no savas acs un tad lūko izvilkt skabargu no sava brāļa acs.” (Mateja 7:5)
  Tas īpaši tev.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  west > tonijs 06.12.2017. 22.30

  Amizanti lasīt, kā štata trollis un demagogs citē Bībeli 🙂
  Arī āfrikāņi taču nebēg no nabadzības,bet tikai meklē labāku dzīvi , pat ja viņu zemēs nav kara ? Tas taču ir normāli ? Kāpēc mocīties savā zemē, ja uzreiz var pārvākties uz bagātu ? Paši taču pie izveidotā bardaka nemaz nav vainīgi ?
  Es nekad neesmu teicis , ka Latvija ir pati nabadzīgāka ES valsts, bet tā vienmēr atrodas tajā kompānijā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > west 06.12.2017. 22.44

  Un latvieši, kas tavuprāt “bēg”, paši pie izveidotā bardaka nav vainīgi? Vainīgi ir tikai āfrikāņi, bet mūsējie ir tikai nabaga upuri, kurus ļaunā valdība moka un pātago tā, ka jāņem kājas pār pleciem? Ceļš uz labklājību Rietumu izpratnē nav ne īss, ne viegls, bet latvieši Latvijā visā valsts pastāvēšanas vēsturē nekad nav dzīvojuši tik labi kā tagad. Tā nu tas ir, lai ko arī dažādi troļļi un demagogi vaimanātu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > tonijs 06.12.2017. 23.26

  Ar to es negribu teikt, ka viss ir labi un brīnišķīgi, un nav nekādu problēmu. IR problēmas, piemēram, tiesu sistēmā, kas ir vāja, lēna, neefektīva, iespējams, arī ietekmējama un korumpēta. Jāmet akmens ministrijas dārziņā. Kura partija mums jau daudzus gadus kūrē tieslietas?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 07.12.2017. 04.13

  “Kura partija mums jau daudzus gadus kūrē tieslietas?”
  ————-
  Ja tieslietu ministram būtu nopietna teikšana, Solncevas stipendiāti un čekas kājslauķi jau sen barotu tārpus. Kāpēc tad zagļu un pidarasu parķija, ne par kam negrib sev tieslietas, bet ir iekrampējusies pie ĀM un IeM silēm?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > west 07.12.2017. 00.15

  Drosma > tonijs 07.12.2017. 10.30

  IZBEIDZIET – BĻEDJ !- TIESU SISTĒMA IR KĀ PĒRKAMAS MAUKAS UN JŪS MANI PAR KRIEVIJAI NODERĪGU IDIOTI SAUKSIET –

  NODERĪGIE IDIOTI IR TIE, KURI ATBALSTA ŠO SISTĒMU, KURĀ IET BOJĀ LATBVIEŠU TAUTA
  BLEDJ ĒĶI – TU MANI APVAINO NOSAUKDAMS [AR KRIEVIJAI NODERĪGO IDIOTU – TU MAITAS BĒRNS ESI NODERĪGAIS IDIOTS ŠAI ČEKISTU UN OLIGARHU SAĒSTAJAI NEATKARIGAS VALTS IDEJAI

  PAR KO ES MAKSĀJU GANDRĪZ PUSI ŠAI VALSTIJ ? LAI NOLĀDĒTI PĒRKAMI TIENESI MAN UZRAKSTĪTU, KA MĀSĪCU NOSITA TĀPĒC , KA VIŅA BIJA DZĒRĀJA , UN TĀPĒC SLEPKAVUY NESODĪS BET ES AR SAVĀM SŪDZIBĀM TRAUCEJU ŠIEM MIERĪGI SAGAIDĪT LIETAS NOILGUMA IESTĀŠANOS

  JŪS NOLĀDĒTIE MAUKAS BERI ESIET KRIEVIJAS IDIOTI – TAS VIENREIZ IR JĀPASAKA SKAIDRI UN GAIŠI UN TIEŠI

  UN BEIDZIET ZAGT , MELOT , KRĀPT UN KAUNINĀT MŪS , KA MĒS PRET TO IEBILSTAM

  MAUKAS BĻEDJ!

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  Bārdainais Signe > Dusma 07.12.2017. 11.29

  Tad beidz balsot par visādām Vienotībām un neviens tevi par tādu nesauks.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 07.12.2017. 11.36

  Dusma, neuztraucies, bet izdzer glāzi ūdens un izlasi interviju ar Ēķi. Īsumā- viņš saka, ka nevajag lamāt valsti, bet var lamāt valdību. Tā ka Tevi viņš nesauc par Krievijai noderīgu idioti.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

giovannifinanza21 23.12.2017. 03.53

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atmaksātu savus rēķinus, sāciet privātu biznesu, pērciet kravas automašīnu, sāktu vai pabeigtu savu ēku projektu šeit vai Eiropā, vai arī ārpus tā, ar 100% garantētu klientu apmierinātību. Lūdzu, sūtiet mums e-pastu pa pastu: [email protected]. Vai arī sazinieties ar mūsu Microfinance Link> Via: [email protected] Sekojiet mums Twitter @giovannifinanza
“domāju, ka atšķiras”, “atvērta laime”, “iet tālāk”, “es mīlu to”
“Vienkārši dari” “Vai jūs tagad varat dzirdēt” “Pastāsti pasaulei

0
0
Atbildēt

0

giovannifinanza21 23.12.2017. 04.11

Labdien!
Vai jūs esat biznesa vīrietis vai sieviete, vai jūs esat
esat noguris no aizdevuma meklējumiem vai arī jums ir kāda finansiāla krīze, vai esat bijis
noraidīts pastāvīgi Ar jūsu bankām un citiem finanšu
iestādes, mēs piedāvājam jebkāda veida aizdevumu privātpersonām un korporatīvajiem
iestādes ar zemu 3% procentu likmi. Pārsvarā šeit Eiropā un visā pasaulē Ja jūs interesē aizņēmuma saņemšana, sazinieties ar mums šodien un esiet droši par savu aizdevumu jūsu rīcībā, lai piedāvātu jums vislabākos pakalpojumus. Vienkārši dod mums iespēju izmēģināt, jo izmēģinājums jūs pārliecinās.

Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] Vai arī sazinieties ar mūsu Microfinance Link> [email protected].

KĀ PIETEIKTIES?

INFORMĀCIJAS FORMA PAR IZPLATĪŠANU
Vārds:
Starpvārds:
Dzimšanas datums (gggg-mm-dd):
Dzimums:
Ģimenes stāvoklis:
Kopējā nepieciešamā summa:
Laiks ilgums:
Adrese:
Pilsēta:
Valsts / province:
Pasta indekss:
Valsts:
Tālrunis:
Mobilais / mobilais:
Ikmēneša ienākumi:
Nodarbošanās:
E-pasta adrese.
Ikmēneša ienākumi:

Saskaņā ar iepriekšminētajiem noteikumiem / politikām jums ir jāaizpilda iepriekš norādītā veidlapa.

Piezīme. Mēs novērtējam uzticamus un uzticamus klientus, sekojiet mums Twitter @giovannifinanza
“domāju, ka atšķiras”, “atvērta laime”, “iet tālāk”, “es mīlu to”
“Vienkārši dari” “Vai jūs tagad dzirdat” “Pastāsti pasaulei”

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu