Par “Eirovīzijas gada kori 2017” kļuvis koris no Slovēnijas 18

Koris "Carmen Manet". Foto: Reuters/LETA
Print Friendly, PDF & Email

Koriem bija jāizpilda sešas minūtes gara izvēles programmu bez pavadījuma

Par televīzijas konkursa amatieru koriem ”Eirovīzijas gada koris 2017″ uzvarētāju kļuvis Slovēnijas koris “Carmen Manet”, aģentūru LETA informēja organizatori.

Konkursā vēl piedalījās Latvijas koris “Spīgo”, Austrijas koris “Hard – Choir Linz”, Beļģijas koris “Les Pastoreaux”, Vācijas koris “Jazzchor Freiburg”, Lielbritānijas koris “Cor Merched Sir Gar”, kā arī Bēlas Bartoka vīru koris no Ungārijas, Igaunijas Televīzijas meiteņu koris un Orhūsas Akadēmiskais koris no Dānijas.

Savas uzstāšanās laikā koriem bija jāizpilda sešas minūtes gara izvēles programmu bez pavadījuma.

Sestdein “Arēnā Rīga” norisinājās pirmais televīzijas konkurss amatieru koriem “Eirovīzijas gada koris”.

 

Komentāri (18)

ierados 24.07.2017. 10.16

“Es priecājos par mūzikas festivāliem un konkursiem, kas notiek Latvijā- tie mums ļoti piestāv.”
Piestāv gan, taču ja tos izmanto kā miglu, lai aizklātu grūstošo ikdienu, kā spaini baltas krāsas, ar ko aizliet acis, lai neviens nedomā, kāpēc trūcīgos laikos jāremdē kultūrnieku bezgalīgā apetīte uz simtiem miljoniem nodokļu maksātāju naudas ar savām koncertzālēm muzejiem, estrādēm, bibliotekām, kas ne tikai šo milzu naudu nemūžam neatpelnīs, bet arī karāsies kaklā ar miljoniem ekspluatācijas izmaksi ik gadus. Liekas, ka par civilizētā pasaulē pazīstamo Maslou pramīdu šet lēmumu pieņēmēju neko nav dzirdējuši. Vai viņi, kas sastāda dažus procentus, lemj priekš sevis.

+5
-1
Atbildēt

5

  Ēriks > ierados 25.07.2017. 08.26

  Tas būtu tādā gadījumā,ja mēs nupat būtu iznākuši no meža un vakar pārtraukuši ēst sēnes,nevis kā tagad,kad mūsu attīstību brutāli pārtraukušas ordas no austrumiem,prasība pēc kultūras palikusi ievērojamā mūsu tautas daļā,pat pie diezgan plānas dzīvošanas.Varbūt,ka daļa no kultūrnieku aktivitātēm ir pārāk greznas mūsu pašreizējam maciņam,bet visu kultūras dzīvi ar vienu rokas vēzienu slaucīt vienā maisā arī nav prātīgi,nekulturāls izgudrotājs drīzāk izgudros atkal kādus jaunus ieročus,kā ērtāk kaimiņam nogriezt galvu,nevis ko derīgu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  ierados > ierados 24.07.2017. 22.34

  Nelaime tikai, ka vajag sākumā iepazīties ar Maslova ideju, proti, cilvēks pirms pamatvajadzību apmierināšanas nepavilksies ne uz kādu gaismas pili, ne uz kādu akustisko koncertzāli, ne uz kādu laikmetīgās mākslas muzeju. Es neprasu lai minētos simtus miljonus, ko iegulda mūsu ēğiptes piramīdās, izdala mazturīgajiem, bet lai cilvēkus nesmacē ar nodokļiem, ļauj darboties un baudīt sava godīga darba augļus, neuzturot visu šo ierēdņu, papīru stumdītāju varzu. Lai porziņgu, briežu, visādu tur ğināmo, vaikuļu, kukuļu ēru nomainītu amatnieku, inženieru, izgudrotāju ēra, kuri nākuši no mūsu pašu bērniem. Lai nav viņi jāmeklē pa mežiem, jāvāc naktīs baskājaini no ielām. Lai viņi spētu rast iespēju naudai nopelnīt naudu, nevis norakt to zem nanoūdeņos mazgājamiem monstriem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > ierados 24.07.2017. 13.03

  Nelaime tikai,ka bez kultūras cilvēki tā arī paliks uz piramīdas zemākajiem pakāpieniem.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  ierados > ierados 25.07.2017. 10.59

  ” nekulturāls izgudrotājs” – tāda kombinācija dzīvo vienīgi tavā galvā, es ceru.
  Tādi varētu būt Hermans vonBrauns, Bils Geits, pirmais cirvja kāta izgudrotājs, jo ar cirvja palīdzību var gan uzcelt māju, gan nogalināt cilvēku. Vai esi drošs, ka pats “kulturāli” izmantotu cirvi vienmēr un visur?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > ierados 25.07.2017. 13.38

  Te nu ir tā lietiņa,tematiņš.Ja ierados,Bils Geitss vai es neinteresēšos par kultūru,morāli,tikumību utt.,iespēja izmantot cirvi nekulturāli pieaugs diezgan strauji.Arī iespēja izgatavot cirvjus,kas īpaši pielāgoti nekulturālu mērķu vajadzībām.

  Protams, šo­dien tādas bries­mas vēl nav visai lielas, lai gan tās pastāv. Bet rīt? Vispār ņemot, ja mēs uzmanīgāk pavērosim to postošo nihilisma un egoisma vilni, ar kuru šobrīd jācīnās pasaules progresīvajiem spēkiem, vai tikai mēs nākotnē papildus tīri sociāliem spēkiem neieraudzīsim arī kaut ko no aplam izprasta zinātnes progresa?

  Lai cik tas būtu paradoksāli, taču mēra sajūtas problēma jau tagad iegūst konkrētu nozīmi. Šodien zinātni vēl dau­dzējādā ziņā pietiekami nenovērtē. Bet rīt runa var būt jau par nepieciešamību apturēt vienu otru tās praktisku pielie­tojumu. Un ne jau nu tādēļ, ka tie būtu bezjēdzīgi vai kaitīgi paši par sevi, bet tādēļ, lai neizjauktu līdzsvaru starp atseviš­ķu sabiedrības grupu vitālajām interesēm.

  No sabiedrības in­terešu viedokļa zinātnes sasniegumu realizēšana morāli pie­ļaujama tikai tādā mērā, kādā tā pasargā šo sabiedrību no izviršanas un savstarpējās nošķirtības, kalpo tās pilnveidoša­nai, cildina ikvienu cilvēku kā personību, nostiprina viņa kā dzīves saimnieka apziņu.

  Tas viss ļauj runāt par katra zinātnieka paaugstinātu at­bildību, lai ar kādiem jautājumiem viņš nodarbotos. Zināt­ne ir pilsoniska. Mūsdienu apstākļos, ja zinātnieks nav pilso­nis, viņš vienkārši kļūst par dzīvu robota modeli, kas pielā­gots zināma ideju loka izstrādāšanai.http://apollo.tvnet.lv/zinas/zinatnieku-kludas-un-mulku-nemaldigums/303319

  0
  0
  Atbildēt

  0

Anonīms 24.07.2017. 10.42

Gēteborgas pārstāvis vakardienas koncertā runāja latviski. Zviedrisks vārds un uzvārds bija kungam. Jaunais vilnis koncertos lielkrievi savā šovinistu un čekistu iedomībā kaut ko tādu jau nevaŗētu pat fantāzijās pieļaut, tā vietā bija jāpacenšās pazemot Latvijas valsti un Latviju.

Malacis Rinkēvičš, kurš praktiski vienīgais politiķis aizstāvēja Latviju!!!!

Prezidents Vējonis nepalaida garām izdevību dziļi paklanīties Krievijai un krieviem – visiem tiem šo koncertu apmeklētājiem,uz kuriem es attiecinu Lancmaņa vārdus izteiktus LTV raidījumā Saknes Debesīs.

Atrodiet un noskatieties to raidījumu LTV1

Kad es skatos šos krieviskos šovus – es ļoti spilgti emocionāli izjūtu Latvijas pārkrieviskošanu , čekisma asins smaku ….

Kāpēc mums Latvijā netiek svinēti Vāgnera festivāli? Kāpēc mēs klusējam par Latvijas – Rīgas saistību ar Luteru un nesvinam plaši un dziļi Lutera svētkus?

Kas vada kultūras dzīvi Latvijā ? ka tikai ne kaut kādi tādi darboņi , kuri sevi par patriotiem dēvē?….

Ziniet ir tādi people.com bild, de , thesun.co.uk – pašķirstiet – pastāstiet – kāpēc pie mums Jūrmalā šādi skaistuļi negrozās , kāpēc tikai krievijas un krieviskie vai krieviskojušies cilvēki?

pavisam piedauzīgi jau man škiet, ka visur kā ciema slota mūsu eksprezidents zatlers ar kundzi

Par to, ka Vīķe Freiberga neskraida klanīties pa šītādiem pasākumiem – par to gan es viņai esmu pateicīga

Ja nu klusē par oligarhiem, tad vismaz nelaizās gar viņiem

+1
-1
Atbildēt

4

  letonijs > Anonīms 24.07.2017. 12.24

  Skaisle teica: Kad es skatos šos krieviskos šovus – es ļoti spilgti emocionāli izjūtu Latvijas pārkrieviskošanu , čekisma asins smaku ….

  ………

  Kāpēc tad skaties, patīk asins smaka?

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  letonijs > Anonīms 24.07.2017. 13.32

  Šausmas- IR portālu pārņēmuši ne tikai troļļi, bet arī vampīri.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 24.07.2017. 15.08

  ar šovu es domāju ziņu portalos publicētās bildes un tie uzraksti – sabiedrīas zieds, krējums vai vēl kaut kā tā

  šovs ir tas, ko es redzu Dzintaros ar ritenīti miņoties cauri pūlim – laikam jau jaunais vilnis skaitījās festivāls

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Anonīms 24.07.2017. 12.12

  to Skaisle

  “Lielkrievi” patiesībā ir mongolizēti mazukraiņi.

  “Par to, ka Vīķe Freiberga neskraida klanīties pa šītādiem pasākumiem”

  Viņas kultūras līmenis pret Zatļeru nesalīdzināms, tomēr kazačoku Sarkanā laukumā 9. maijā lēca tik pat naski un arī roku bučoja čekas ģenerālim, sātanistu sektas virspriesterim Ridigeram.

  p.s. Rinkēvičs gatavoja Zatļera vēsturisko vizīti pie Putina un centās pierunāt arī Prezidentu Bērziņa kungu apgānīt pus miljona imperiālistiskā WWII nogalināto latviešu piemiņu, piedaloties civiliedzīvotāju masu slepkavu, marodieru, sadistu, kapu un pieminekļu apgānītāju un vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju šabašā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

lno 23.07.2017. 12.08

Valsts prezidents Raimonds Vējonis izteicis pateicību starptautiskā festivāla “Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” organizatoriem https://www.jurmalarandevu.lv/news/valsts-prezidents-raimonds-vejonis-izteicis-pateicibu-starptautiska-festivala-laima-vaikule-jurmala-rendez-vous-organizatoriem/

Vienotības presidents:):):)

+6
-7
Atbildēt

5

  maču-pikču > lno 23.07.2017. 16.45

  Deģenerāts basta piesavinājies lno profilu un raksta viņa vārdā?

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  basta > lno 24.07.2017. 14.07

  to J.Biotops

  Bez Vienotības prokremlisko zagļu un fekāliju stumdītāju kuratoru rīkojuma, Vējonis nebūtu ticis preža amatā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  lno > lno 23.07.2017. 21.33

  Vienotība atbalstīja zaļās partijas prezidentu.

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  lno > lno 23.07.2017. 19.05

  IR kādi iebildumi?:)

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > lno 23.07.2017. 21.15

  Vienotībai savu grēku pietiek, aprakstītais vējš tomēr nāk no zaļās partijas izpūtēja

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu